Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Sofia

От утре съм на работа и ще продължавам да кърмя! Стискайте палци, че съм се притеснила Praynig
Цитирай

Стискам! newsm10
Цитирай

София

От утре съм на работа и ще продължавам да кърмя! Стискайте палци, че съм се притеснила Praynig

Стискам палци! А как смяташ да действаш? Ще се прибираш да кърмиш ли? А ако огладнее по-рано? Или ще цедиш....

Както и да е, ще видиш че всичко ще се нареди!
Цитирай

СОФИЯ

Успех! И да пишеш как се справяте, че след три седмици и аз тръгвам! Може да обменяме опит и на лични!
Цитирай

На остров

Аз съм сигурна че с много желание дълго ще се кърмите,даже и като си на работа.

Вече много мами тук могът да се похвалят,че кърмят успешно,дори и ходейки на работа.

Много успех. Hug Peace Hug

bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

Sofia

Благодаря на всички, сега отивам да лягам и от утре почвам с отчет. Само да не си забравя помпата Mr. Green
Цитирай

Стискам Smile
Цитирай

София, Младост 2

Успех и от мен Peace
И чакаме довечера да разкажеш как е минало - ще се справиш, не се притеснявай Very Happy
Цитирай

Mediterraneo

Хайде, наще!!!!! Peace
Цитирай

Варна

Ами успех newsm10
Цитирай

София

newsm10 Успех
Цитирай

София

Успех и от нас.Сигурна съм,че всичко ще е наред и ще кърмиш бебо дълго време Very Happy
Цитирай

Успех, не се съмнявам в теб!
Цитирай

Sofia

Добре дошла в отбора  bouquet
Цитирай

Sofia

Друго нещо е да знаеш, че някой ти стиска палци и те подкрепя морално. Бебо се държа добре, нахраних го и го оставих на вуючо му. Бил е послушен и се е показал като едно възпитано бебе. Иначе аз носих уреда за облекчение /не, имам предвид помпата/ и макар кофтите условия се справих. Малко скромно - 100мл, но като начало Embarassed/а имам и близо литър във фризера/. Като кърмачка имам по 2 часа на ден отпуск и се получава супер. Благодаря ви още веднъж на всички и целувки от работещата мама  love001
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора