Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Привет на всички бъдещи и настоящи мамчета!
Аз от известно време имам много странни обриви по цялата тяло.Приличат на ухапвания от комари , но всъщност причината не е в комарите.Не съм ходила на лекар,но ми казаха,че може да е от бременността.Изкам да ви попитам сблъсквали ли сте се с такъв проблем и как се справяте.
Цитирай

София

Да не е някаква алергична реакция? Аз лично не съм чувала за подобни обриви произтичащи от бременността, нито пък съм имала такива докато бях бременна. Моето мнение е че трябва да се допиташ до лекар
Цитирай

Sofia

Аз имах такива, беше алергия към храни. Бях на диета една седмица и пих само витамин Ц и калции фосфо, защото нищо не може да се пие по време на бременност от лекарствата за алергия.
Според мен трябва да отидеш на кожен лекар, той ще ти каже най-добре.

Поздрави!!
Цитирай
Аз имам подобни обриви съпътствани с ужасен сърбеж. Ходих на кожен лекар и ми каза, че би могло да бъде от хиляди неща.С две думи нищо не ми каза. Изписа ми едно лекарство за мазане, но няма кой знае какъв резултат...

Поздрави!
Цитирай
Аз имам подобни обриви съпътствани с ужасен сърбеж. Ходих на кожен лекар и ми каза, че би могло да бъде от хиляди неща.С две думи нищо не ми каза. Изписа ми едно лекарство за мазане, но няма кой знае какъв резултат...

Поздрави!
Цитирай

БГ - София

Здравей,
Да не те е полазил паяк? Сина ми в момента има обрив от паяк - пъпките са подобни на такива от комар, но са в редичка, като от дървеница, но по големи.
Пий вит. С, може да не помогне, но няма да навреди.
Дано се оправиш бързо.
Цитирай

Nederland/Hoofddorp

Аз след като родих(особено по време на кърмене)полу4авах страхотни сърбежи по цялото тяло и колкото пове4е раз4есвах,толкова пове4е пъпки излизаха.То не беше пъпки,а цели кабари Sad Не съм ходила на доктор,като спрях да кърмя си из4езнаха сами Very Happy
Цитирай

Бургас

За първи път миналото лято ми се появиха много странни обриви по цялото тяло - червени пъпки, големи колкото 5ст., на места в редичка. Трудно отшумяват, дори като избледнеят остават леки белези за 1-2 седмици, и ужасен сърбеж.
Ходих на лекар, който си нямаше на идея от какво са  Rolling Eyes  Laughing Изписа ми алергозан, който не ми помогна. После пих едни др.хапчета /нямам спомен за тях,но мога да питам, съмнявам се, че могат да се приемат от бременни/ и ментолов спирт - с него се мажех, охлажда и извесно време забравяш за сърбежа.
Така цяло лято си ходех с тях, отминават, 1-2 седмици почивка и после пак на ново. Накрая ми писна - спях хапчета, мажех се само със спирта и след време си изчезваха.
При мен /поне аз това установих/ се появяваха след консумацията на морски деликатеси - миди, рапани, ролца от раци, раци по заведенията!!!
А преди не сам получавала такива алергии.
Възможно е при теб да е от някоя храна престояла? Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.