Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора
Моля ви  за тази рецепта Praynig
Цитирай

здравей, аз си правя мас  и невен и съм  много доволна от резултата .Ето как го правя аз-1 буркан мас  го разстопявам  на бавен огън слагам  нова  бяла свещ, да стане  течно  и слагам ощина и невен.  Невена   се слага на око  ,колкото  ти си прецениш .   Бъркам да се запържи   невена    и си го  прецеждам  и слагам  в   кутии и  като истине  се пребира в хладилника . Ощината   си я купувам от  пазара  за мед .
Цитирай

http://atanas-ko.hit.bg/nely/herbs/neven.html тук е всичко което те интересува  Peace Hug
Цитирай

Този билков мехлем

върши същата работа - ок. 5 лв. за 250 мл  Wink
Цитирай

Аз не съм съгласна.Не върши.
Има около 4 или 5 консерванта.Все парабени.
Ако имах бебе,не бих го намазала с този мехлем.
Цитирай

Аз не съм съгласна.Не върши.
Има около 4 или 5 консерванта.Все парабени.
Ако имах бебе,не бих го намазала с този мехлем.

Не съм казала за бебешка кожа  Wink Имах предвид себе си.
Цитирай

ще взема най накрая да си го приготва този крем че искам да видя дали ще има действие върху стриите ми.
Цитирай

Искам да питам какво е това "ощина" и къде може да се намери newsm78
Цитирай

Tyra,нямах предвид,че ще го направиш.Просто-мас и невен ги свързвам с бебета.
Аз съм приготвила такъв крем,но сложих и прополис,още няколко билки,портокалово масло/малко да подобри аромата/ и го ползвам за пети и лакти.
За стрии,не знам дълбоко се съмнявам,но ако има ефект,моля да споделиш.
Цитирай

Момичета трябват ми точни пропорции Praynig
Цитирай

Един буркан мас и невен , колкото да можеш да го хванеш с ръка, но и повече да е , е добре по-концентрирано става, аз за мен така съм си го направила и съм много доволна, никакви други щуротии. Маста се разтопява и се слага невена иэмит и наряэан на салата эаедно с дръжките да поври 15 мин. сваля се и се оставя да престои 24 часа, след това се стопля и прецежда и се слага в хладилник. Много е хубаво за обриваня , рани и др. Детето си само с него лекувам. Не энам на вас эа какво Ви е.   ВАЖНО. Маста да е истинска домашна и невена от градината или от чужда градина SmileSmileSmile                                                                       
Цитирай

sandrina 07Много  благодаря,точно това ми трябваше.Само  да питам невенът  една или две шепи да бъде  и с листа и дръжки  bouquet
Цитирай

На  1 буркан мас . аэ лично си го правя с един букет невен. колкото можеш да хванеш в шепата  и го слагаш заедно със цветчета. с дръжки. с листа само беэ корените другото съм го написала .  УСПЕХ! Много е добро!
Цитирай

Ами сушени цветове и разните му други там части от аптеката стават ли? На опаковката пише чай невен  newsm78
Цитирай

Този билков мехлем

върши същата работа - ок. 5 лв. за 250 мл  Wink
това си го взех, но е  крем, а не мехлем - не е така мазничко и си попива, иначе не е лошо , но е съвсем друго от коментираното
Цитирай

1-14 от 30 отговора