«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

—офи€

ћнени€: 256
ћол€ ви  за тази рецепта Praynig
÷итирай

ћнени€: 0
здравей, аз си прав€ мас  и невен и съм  много доволна от резултата .≈то как го прав€ аз-1 буркан мас  го разстоп€вам  на бавен огън слагам  нова  б€ла свещ, да стане  течно  и слагам ощина и невен.  Ќевена   се слага на око  ,колкото  ти си прецениш .   Ѕъркам да се запържи   невена    и си го  прецеждам  и слагам  в   кутии и  като истине  се пребира в хладилника . ќщината   си € купувам от  пазара  за мед .
÷итирай

ћнени€: 14
http://atanas-ko.hit.bg/nely/herbs/neven.html тук е всичко което те интересува  Peace Hug
÷итирай

в  ошера

ћнени€: 489
“ози билков мехлем

върши същата работа - ок. 5 лв. за 250 мл  Wink
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 86
јз не съм съгласна.Ќе върши.
»ма около 4 или 5 консерванта.¬се парабени.
јко имах бебе,не бих го намазала с този мехлем.
÷итирай

в  ошера

ћнени€: 489
јз не съм съгласна.Ќе върши.
»ма около 4 или 5 консерванта.¬се парабени.
јко имах бебе,не бих го намазала с този мехлем.

Ќе съм казала за бебешка кожа  Wink »мах предвид себе си.
÷итирай

ћнени€: 77
ще взема най накра€ да си го приготва този крем че искам да вид€ дали ще има действие върху стриите ми.
÷итирай

ћнени€: 1
»скам да питам какво е това "ощина" и къде може да се намери newsm78
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 86
Tyra,н€мах предвид,че ще го направиш.ѕросто-мас и невен ги свързвам с бебета.
јз съм приготвила такъв крем,но сложих и прополис,още н€колко билки,портокалово масло/малко да подобри аромата/ и го ползвам за пети и лакти.
«а стрии,не знам дълбоко се съмн€вам,но ако има ефект,мол€ да споделиш.
÷итирай

—офи€

ћомичета тр€бват ми точни пропорции Praynig
÷итирай

≈дин буркан мас и невен , колкото да можеш да го хванеш с ръка, но и повече да е , е добре по-концентрирано става, аз за мен така съм си го направила и съм много доволна, никакви други щуротии. ћаста се разтоп€ва и се слага невена иэмит и нар€эан на салата эаедно с дръжките да поври 15 мин. свал€ се и се остав€ да престои 24 часа, след това се стопл€ и прецежда и се слага в хладилник. ћного е хубаво за обриван€ , рани и др. ƒетето си само с него лекувам. Ќе энам на вас эа какво ¬и е.   ¬ј∆Ќќ. ћаста да е истинска домашна и невена от градината или от чужда градина SmileSmileSmile                                                                       
÷итирай

—офи€

sandrina 07ћного  благодар€,точно това ми тр€бваше.—амо  да питам невенът  една или две шепи да бъде  и с листа и дръжки  bouquet
÷итирай

Ќа  1 буркан мас . аэ лично си го прав€ с един букет невен. колкото можеш да хванеш в шепата  и го слагаш заедно със цветчета. с дръжки. с листа само беэ корените другото съм го написала .  ”—ѕ≈’! ћного е добро!
÷итирай

—офи€

Ами сушени цветове и разните му други там части от аптеката стават ли? На опаковката пише чай невен  newsm78
÷итирай

ћнени€: 60
“ози билков мехлем

върши същата работа - ок. 5 лв. за 250 мл  Wink
това си го взех, но е  крем, а не мехлем - не е така мазничко и си попива, иначе не е лошо , но е съвсем друго от коментираното
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора