Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 окт. 2005, 11:42 ч.

черни ситни точици в акото

• 4 527
  • 4
  •   1
Отговори
здравейте мачета  : Simple Smile
на вас случвало ли ви се е такова нещо?Боби е на почти 3 месеца ходи по голяма нужда веднъж на два дни и снощи като свърши работата Grinning забелязах че в акото му има ситни тъмни точици като песъчинки и се притесних защото досега не се е случвало.Иначе той е на адаптирано мляко Милумил и пие сокчета .Чувал и е някой нещо такова?

# 1
Да си призная не ми се е случвало.Дано някой може да ти помогне със съвет,но най добре питай педито.

# 2
И при нас доста често има такива черни неща в акото. при нас се появиха, когато започна да приема храна различна от мляко. Ние също сме на АМ (Аптамил). педито ни  обясни, че по този начин стомахчето прерабтва дадена храна и всичко е нормално. забелязала ли си дали тези точици са откакто даваш сокчетата или ги е имало и преди това?

# 3
  • Zagreb CROATIA
Здравейте мами !Големият ми син бе захранен след раждането си в АГ-болница с адаптирано мляко с изтичачт срок на годност, от което разви алергия към белтъка на кравето мляко- при нулева фамилна обремененост.Черните точици се поябиха, като въведохме зеленчуковите и месни пюрета, и сиренето.според лекуващата го лекарка Д-р ГЕОРГИЕВА -чакола от терапията, наличието на точиците говори за реакция на организма.наистина забелязвах увеличаване количеството на точиците след консумация на алергенна храна.Излекува го хомеопата д-р Костадинов.след 3 години ходене по мъките и личаване на детето ми от необходимите за възраста му храни, само за 2 седмици прием на хомеопатични капки, предписани и дадени от ДР.КОСТАДИНОВ ,алергията и черните точки са минало.

Последна редакция: вт, 18 окт 2005, 00:51 от Vivi

# 4
Благодаря ви много за отговорите.Малко или много ме успокоиха защото не се е случвало само на нас но ще питам и нашата лекарка да видим какво ще каже тя.Иначе сокчета давам отдавна .Няма нищо ново в менюто на Боби което може да предизжика това нещо. Дано днес да няма такива неща .Ще видим като му доиде времето.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт