Забременях, а се налага да го махна. Моля ви за информация за София!

  • 2 744
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте!
Регистриран потребител съм по принцип, но с друго име. Нарочно използвам само фамилията си. Моля да ме извините, но нямам сили да пиша с истинския си ник.  Cry
Забременях. В момента съм в 6 г.с. Проблемът е, че имаме три деца. Просто нямаме никаква възможност да отгледаме четвърто.
Моля ви за някаква информация! Никога не съм правила аборт, нямам и приятелки, които да са правили. От София съм. Къде мога да направя? Какви са условията, за да стане това? Каква е цената?
Благодаря ви предварително и отново моля да ме извините за анонимността!

Прости ми Господи!  Praynig  Cry

Последна редакция: пн, 17 окт 2005, 13:16 от Dimitrova

# 1
  • София
  • Мнения: 708
1. вариант - отиваш при джи-пито, дава ти направление за гинеколог и той те изпраща в болница..

2. вариант - взимаш тел. на поликлиники Торакс от справки, обаждаш им се по тел. и ги питаш колко струва и какво се прави..

успех!

# 2
  • Мнения: 5 577
Димитрова, ако напишеш в заглавието на темата, че става въпрос за София, мисля, че по-бързо и повече майки ще се включат.

Успех!  Hug

# 3
  • Мнения: 955
В Торакс не ти препоръчвам да го правиш. Лично на мен ми направиха много лоша услуга, но не свързано с бременност разбира се. Познавам и други хора, които ги намират за комерсиални непрофесионалисти. Обърни се към ЛЛ, вземи направление за генеколог и той ще ти препоръча болница. Аз съм правила аборт преди да родя двете си деца, не е страшно. Отнема 1 ден, след това се чувстваш, както при по-болезнен цикъл, нищо повече. Не се страхувай, направи го без да се измъчваш предварително от лош изход.  

# 4
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Ако беше във Варна, щях да ти дам подробна информация но за София не знам.
Процедурата трае не повече от половин час общо т.е. от влизането до излизането ти. Прави се с пълна упойка която те приспива за няколко минути. В тази 'малка' бременност не се прави класически аборт т.е кюртаж , плода се маха с вакуум. Цената в София не я знам, тук струва примерно 80-100лева.
Това е, успех!

# 5
  • Мнения: 3 777
Сто и няколко лева е аборта. Прави се във всяка болница.
Както са ти казали, може и с направление или да се обадиш в частна клиника и да си платиш.

# 6
# 7
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Съжалявам, за това което ще преживееш, но живей с мисълта, че просто се случват и такива работи!
 Чувала съм, че ако жената е над 35 год. и има дете, абортът е безплатен /става въпрос за "Майчин дом"/
   Пожелавам ти успех и много сила!  smile3525

# 8
  • Мнения: 733
Не е болка за умиране не се разстроивай. Гадно е като си помислиш, но такъв е живота по някога. Аз имам аборт, не по мое желяние  Cry, но важното е да не се притесняваш. Попитай гинеколожката си тя най-добре ще те насочи. Успех и много сили както ти е казала golden_rose123.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 743

2. вариант - взимаш тел. на поликлиники Торакс от справки, обаждаш им се по тел. и ги питаш колко струва и какво се прави..

успех!

Работех там и мъжът ми е още там.Аборта с упойката е към 300 лева!Мисля,че варианта с личния лекар е по-добър!Можеш да отидеш в окръжна- там ВСИЧКИ гинеколози са добри!(сега там работя!)

# 10
  • Мнения: 6 315
Според мен е най-добре да отидеш при личния си лекар. Взимаш направление за гинеколог и той ти дава направление за аборт, с което отиваш, в която пожелаеш болница. Така абортът излиза около 50 лева (правят се изследвания на кръвна група и кръвна картина). Отиваш си рано сутринта в болницата, за половин час си в упойка, поспиваш и по обед си заминаваш.

# 11
  • Мнения: 1 417
клиника Домусчиеви, зад Втора Градска се намира , ако те интересува пусни ми бележка на лични, за да ти дам телефон. Не съм ползвала такава услуга, но съм раждала при Домусчиев и съм доволна от него, мисля че е добър специалист.

# 12
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Извинявай, че може бу бъркам в раната, но ти дълбоко в сърцето си...готова ли си за това? Материалните неща понякога не са толкова голяма пречка, може би дори страха взима надмощие..
Успех в решението ти.

# 13
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Извинявай, че може бу бъркам в раната, но ти дълбоко в сърцето си...готова ли си за това? Материалните неща понякога не са толкова голяма пречка, може би дори страха взима надмощие..
Успех в решението ти.

Явно е, че се измъчва, явно е и, че го е обмислила. Постингът не е на място...  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт