Каква козметика за тяло използвате по време на бременност

  • 65 239
  • 375
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 69
Дермоластин- много съм доволна,нямам нито една стрия от бременността

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Мустела, но тъй като корема ми порастна драстично буквално за 10 дни и тя не помогна особено - имам малко стрии около пъпа.

# 77
  • Мнения: 989
Бременна, небременна - доволна съм от Нивеа и ползвам нея. За интимната хигиена съм заложила на Себамед.

# 78
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте Simple Smile
Имам питане дали парфюмите и део-тата са позволени при бременни? Не съм бременна още, но се чудя Thinking

# 79
  • Мнения: 41
Момичета, от кога започнахте да се мажете с кремове против стрии и къде трябва да се маже?
Аз съм чела че се мажат гърдите, корема и бедрата. Гърдите целите ли се мажат или се избягва областта около зърната.

# 80
  • Мнения: 8 891
Момичета, от кога започнахте да се мажете с кремове против стрии и къде трябва да се маже?
Аз съм чела че се мажат гърдите, корема и бедрата. Гърдите целите ли се мажат или се избягва областта около зърната.
Индивидуално е. Зависи откога, къде и колко растеш. Аз растях само на корем от 5 месец и тогава започнах да се мажа. Най-грубо – усетиш ли, че те сърби корема, крайно време е да го мажеш.

# 81
  • София
  • Мнения: 275
Момичета, от кога започнахте да се мажете с кремове против стрии и къде трябва да се маже?
Аз съм чела че се мажат гърдите, корема и бедрата. Гърдите целите ли се мажат или се избягва областта около зърната.
Аз започнах от седмият месец и стрии нямам, но според мен почни по-рано, да кажем от четвъртият месец. Аз си мазах основно корема и кръста, дупето и краката до коленете. Зърната не се мажат.
Devil_Rose, няма причина да са забранени стига да ти понасят като миризма. По време на бременност обонянието става много чувствително, да кажем мои любими парфюми през бременността ме отвращаваха направо.

# 82
  • София
  • Мнения: 137
На Икаров- масло против стрии.

# 83
  • Мнения: 2 960
Козметиката на Мустела-нямала съм  поражения Grinning

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Ползвах Мустела и Елансил  от 1-вия ден в който разбрах,че съм бременна.
И пак имам стрии  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 41
Много благодаря за бързите отовори.

# 86
  • Мнения: 1
Мои приятелки ми препоръчаха Мустела - казаха ми че са много доволни от нея, но никъде я няма по аптеките спрели са и вноса и сега всеки път си купувам нещо различно - каквото има в аптеките Simple Smile. И все пак си мисля, че дали ще се нацепиш зависи най - вече от това колко ти е еластична кожата и дали ти пораства изведнъж корема или постепенно. А мазането е повечко за наше успокоение  Laughing

# 87
  • София
  • Мнения: 5 079
Каквато използвам през целия си живот, не съм ползвала нещо по - специално. Нямам стрии/целулит или кг в излишък. Peace

# 88
  • Мнения: 33
Аз ползвам едно бадемово олио на Hipp - Mama sanft. Препоръчаха ми го и затова реших да го пробвам, но общо взето май е до кожа. Моята за съжаление изобщо не е еластична и от малко изменение в килограмите ми се появяват стрии. Но все пак се надявам да помогне поне да са по-малки. Засега съм доволна, ще видим по-нататък.

# 89
  • Мнения: 2 231
Дева, Чико а след раждането и Галеник Peace Почти незабележими мини -стрии имам, друг е въпроса, че съм с 8кг по-дебела. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт