хранителни добавки

  • 1 441
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте мами Simple Smile бих искала да попитам някой ползвал ли е хранителните добавки Acai Max и ColoPure Cleanse и какви са вашите впечатления благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Смолян
  • Мнения: 2
И аз видях днес една реклама на тези добавки, но не съм ги ползвала... Дали ще има полза?  newsm78

# 2
  • Мнения: 871
цитарам се от друга тема по същия въпрос в този подфорум - явно заразата е плъзнала здраво в България  Sad

Това е типичната шарлатанска игричка за обиране на глупавите и безволеви дебеланковци. Вълшебното хапченце с магическа пръчка ще премахне за отрицателно време и без никакви усилия от ваша страна сланините ви! Нужно е само да кликнете на линкчето и да поръчате АБСОЛЮТНО БЕЗПЛАТНО до вашата врата вълшебните таблетки. До скоро в Холивуд, а сега даже и в България  Joy Joy Joy

Внимание!Внимание! Преди да платите само доставката, прочетете всички подробности и с най-малките букви. И в никакъв случай не давайте номера на банковата си карта. В противен случай ще трябва да изхарчите целият си месечен доход да въртите телефони в Щатите, които ще ви препращат като в Астерикс на другия етаж. Ако изобщо находчивостта ви успее да постигне нещо, то това ще е да препратите неизползваните бутилчици в далечна китайска провинция, но само с Юпиес !!!, за скромните суми около 150 щатски долара, за да ви върнат цената на една /около 50 долара по банков път, т.е. -/  Money

Върпросните мошенници са съдени в момента в Щатите и Канада, но явно намират почва на нови земи #2gunfire

# 3
  • Мнения: 13
Здравейте мами Simple Smile бих искала да попитам някой ползвал ли е хранителните добавки Acai Max и ColoPure Cleanse и какви са вашите впечатления благодаря предварително Simple Smile

Акай измамите ги обсъдихме в друг раздел,това е мега измама за източване на картата ти.Иначе за Acai berry мога да кажа само хубави неща ,стига да не е менте.Съвета ми е ако купуваш добавки Акай задължително трябва да са произведени от freeze dry acai

Общи условия

Активация на акаунт