Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 771 отговора
Ако някой знае, къде в София мога да си купя червена спирала за очи, моля пишете!!!
Със сигурност се продава, но не знам дали има в БГ!

Цитирай

Стари теми:
Спирала за мигли5
Спирала за мигли 4
Спирала за мигли 3
Спирала за мигли 2
Спирала за мигли
« Последна редакция: Ср., 05 Септ. 2012, 18:40 от *Bubble* »
Цитирай

Добре дошли в новата тема  bouquet

Искам да ви помоля,който се сеща за спирали,излезнали скоро да вметне,за да ги кача на първата страница Smile
Цитирай

Много благодаря за темата и труда  Hug
Скоро ще сменям моята спирала Hypnose Doll eyes (за разообразие, не защото не съм доволна) и ще следя темата отново с интерес

Не съм в час с новите спирали на различните марки, така че не мога да дам идея за нови модели спирали
Цитирай

Благодаря за темата!

За спиралите на MAC се чудя напоследък.
Ама четох, че Лореалските били по-хубави за тази цена. Ама пък аз тях не ги харесвам, че много ми се ронят.
 newsm78
Цитирай

Записвам се да ви следя. В момента използвам жълтата и лилавата спирала на Golden Rose. Всъщност най-евтините спирали, които съм използвала до момента, но като качество, неотстъпващи на тези от средния клас.
Но като цяло любими ми остават спиралите на Lancome.
Цитирай

Thinking само на мен ли лилавата спирала на Golden Rose ми е супер суха? Ползвам само четката от нея като я топя в Мейбълина.
Цитирай

Аз съм със жълтата на Голдън Роуз и съм много доволна..засега, от две ползвания. Smile  Нямам размазвания, не ми се рони, миглите ми стават огроооомни..Аз по принцип нямам проблем с дължината де, но някои спирали ми ги правят ужасни и не могат да подчертаят дължината. От тази съм доволна, мисля дори да взема и лилавата за проба. Приятелка е взела оранжевата и е много доволна, но на мне нещо не ми вдъхна доверие четчицата....май няма да ми допадне. Confused
Цитирай

*Bubble*bouquet

Аз все още съм скептична към свръх-евтините спирали и не съм изпробвала тези на ГР. Притеснява ме как ще ми се отразят на миглите в дългосрочен план. Засега си ползвам лилавата Фолс Лаш Ефект Фюжън на МФ (за n-ти път вече), но си поръчах и новата на Ейвън заради интересната четка.
Цитирай

Thinking само на мен ли лилавата спирала на Golden Rose ми е супер суха? Ползвам само четката от нея като я топя в Мейбълина.

И на мен не ми допадна лилавата на ГР.  Naughty
Четката и е много странна и несиметрична,което ме затруднява доста при нанасянето...все трябва да следя на къде се е завъртяла.

Цитирай

И на мен не ми допадна лилавата на ГР.  Naughty
Четката и е много странна и несиметрична,което ме затруднява доста при нанасянето...все трябва да следя на къде се е завъртяла.

На мен също не ми харесва розовата на ГР. Като си сложа в началото се получава добре, но само след 2-3 часа все едно нищо не съм сложила и супер много ми се рони и миглите до края на деня ми стоят като наръфани.
Сега използвам Максфактор 2000 калории със извитата четка и много ми харесва. Прави миглите сравнително обемни, но много добре ми ги извива, което много трудно постигам с друга спирала.
Цитирай

Запис в новата тема ба Бъбълчето bouquet
Не съм си слагала новата МФ за зелени очи, откакто ми се получи онова ужасно тридневно сълзене на очите. Може би не е от нея, но се получи странно съвпадение. Ще се осмеля тези дни и ще пиша Peace
Цитирай

Не съм си слагала новата МФ за зелени очи, откакто ми се получи онова ужасно тридневно сълзене на очите. Може би не е от нея, но се получи странно съвпадение. Ще се осмеля тези дни и ще пиша Peace

хм, на мен и на още 2 приятелки ни става така на очите от Лореалските спирали Thinking
Цитирай

Благодаря за темата.

Коя спирала на Lancome бихте ми препоръчали с акцент драматично удължаване?
Hug
Цитирай

хм, на мен и на още 2 приятелки ни става така на очите от Лореалските спирали Thinking
С Лореалските съм нямала проблем, както и с Максфакторските до сега... Допускам, че може да има някоя съставка, към която да имам алергия - други не съм чувала да проплачат от нея newsm78 Mr. Green А може и от нещо друго да е...
Цитирай

1-14 от 771 отговора