«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒеца от 1 до 6 г.
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
915-929 от 2 407 отговора

ћнени€: 318
«дравейте,момичета!Ќ€кой може ли да ми даде линк към едно филмче за '“рите мечета'- yба,ћецанка и Ѕартек(май така се казваха).ƒано н€кой се сети.Ѕлагодар€ предварително bouquet!
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 540
ћоже ли н€кой да ми каже заглавие на една детска песничка или поне кой € е написал.«нам само думите, но ме се иска да си € намер€ и изтегл€ от нета.“а думите на песничката са такива:
¬иждам те, гледам те, с теб игра€ аз сега.јко искаш запов€дай да направим влак сега.“рала ла ла ла ла ла ла ла  и така нататък.ƒано н€кой се сети и ми помогне да € откри€.Ѕлагодар€ предварително!
¬лез тук http://mimito-dobri4koto.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=3 и избери "лични файлове" - паролата е  5553339999 
“ам качих песничката " ¬иждам те , гледам те " - изтегли си €  Very Happy
÷итирай

ћнени€: 436
ћимито&—ветла,над€вам се н€маш нищо против,че се възползвах от любимите ви песнички.ћного ти благодар€.Ќа мо€та дъщер€ много и харесва"чук,чук €йчице".ѕредполагам,че и др.песничка ще и хареса.ќще веднъж ти благодар€. newsm51
÷итирай

ћнени€: 11 027
“ърс€ Ѕанските на лалета и песента от новото “¬ предаване - “ова го знае вс€ко хлапе!
÷итирай

добрич

ћнени€: 377
“ърс€ Ѕанските на лалета и песента от новото “¬ предаване - “ова го знае вс€ко хлапе!
Ѕански на лалета  € имам!ѕрати ми имейл ако искаш и ти € пращам!
÷итирай

ћнени€: 11 027
Ѕански на лалета  € имам!ѕрати ми имейл ако искаш и ти € пращам!

Ѕанските ги обух аз благодарение на ћимиту.......,гледах и по нетерата предаването за да чу€ песента, но нещо не мога да разбера ко€ е точно...Ѕлагодар€ ти! bouquet
÷итирай

Ѕургас

ћимито&—ветла,над€вам се н€маш нищо против,че се възползвах от любимите ви песнички.ћного ти благодар€.Ќа мо€та дъщер€ много и харесва"чук,чук €йчице".ѕредполагам,че и др.песничка ще и хареса.ќще веднъж ти благодар€. newsm51
Ќ€ма защо , мол€  Hug
“ам качих и "Ѕански на лалета" и "ремикс на Ѕански на лалета"
÷итирай

ћимито&—ветла,паролата за "Ѕански на лалета"същата ли е?
÷итирай

ћнени€: 10
 newsm78мили мамета ,бихте ли ми  продължили това стихче, първата половина € научихме, а другата йок......
          пиле,пиле,аз те знам,
          искаш нещо да ти дам.....  нататък- не знам
÷итирай

Ѕургас

ћимито&—ветла,паролата за "Ѕански на лалета"същата ли е?
ѕаролата е същата , т€ е за влизане в раздела лични файлове
јко търсите н€ко€ друга песничка кажете , може и не€ да имам
÷итирай

јз търс€ отдавна една песен за ко€то не зна€ много.Ќапред н€къде в темата съм споделила.ѕее се нещо за "калинки с точици модерни,ай,ай,ай..."бърза песничка ,много весела.Ќо не е разпространена.»наче много песни има за калинките,но точно тази не мога да намер€.ј песничката на –. ирилова,не мога да € изтегл€.—вал€т ми се 2%и това е.— др.две песнички н€ма проблем.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 2 379
¬чера изтеглих една игра на баткото - “ропикс, за една маймунка. ћного интересна, игра € в едни при€тели. Ќо не иска да тръгва. Ќ€кой има ли иде€, защо екрана става черен, с€каш ще започва и... нищо...
÷итирай

¬ј–Ќј

ћнени€: 748
ќткъдето € изтегли н€маше ли коментари?
÷итирай

Ѕургас

јз търс€ отдавна една песен за ко€то не зна€ много.Ќапред н€къде в темата съм споделила.ѕее се нещо за "калинки с точици модерни,ай,ай,ай..."бърза песничка ,много весела.Ќо не е разпространена.»наче много песни има за калинките,но точно тази не мога да намер€.ј песничката на –. ирилова,не мога да € изтегл€.—вал€т ми се 2%и това е.— др.две песнички н€ма проблем.
“ази песничка май € н€мам за калинките
»наче за песничката на –. ирилова "¬иждам те", току-що проввах - ц€лата ми се изтегли , незнам защо при тебе не става newsm78
јко € искаш , набери ме по ICQ-то и ще ти € прат€
÷итирай

’асково

ћнени€: 146
—ветле, да ти се намират тези песни- " Ќа зелената морава  Ѕаба ћарта днес раздава ..."
и "Ќа ризката на джобчето скъсало се копчето"?
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
915-929 от 2 407 отговора