Четохте ли за изоставеното бебе?

  • 2 335
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 393
 Аман,от такива родители  #2gunfireИзоставили си бебето на около месец в една кооперация и някакъв човек се събудил посред нощ от бебешки плач  Twisted Evil Намерил момченцето в кашон и сега е в Майчин дом!Детенцето си търси родители  baby_neutralАз веднага реших да го вземем,но съм с 2броя,а сина ми е сама на 2месеца и мъжа ми ме обяви за луда  bowuu
Пуснах темата тук и дано някой да прояви интерес.Много ми е мъчно за бебчето,а е талкова сладко  baby_neutral

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Пак са проявили човечност,та не са го изхвърлили в някоя кофа...
Мислила съм си ако ми се случи така да намерим детенце какво бих направила - направо не бих имала сили да го занеса и да го оставя в някой дом,независимо от законите...

# 2
  • Мнения: X
Аз четох за едно, което било намерено пред някакъв блок, известно време било в Майчин дом, но сега го оставили в някакъв дом за изоставени дечица. Дали е същия случай? Никой не се бил обадил за него... е как ще се обади, щом го е оставил веднъж за какво да си го търси. Уффф, аман.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аман,от такива родители  #2gunfireИзоставили си бебето на около месец в една кооперация и някакъв човек се събудил посред нощ от бебешки плач  Twisted Evil Намерил момченцето в кашон и сега е в Майчин дом!Детенцето си търси родители  baby_neutralАз веднага реших да го вземем,но съм с 2броя,а сина ми е сама на 2месеца и мъжа ми ме обяви за луда  bowuu
Пуснах темата тук и дано някой да прояви интерес.Много ми е мъчно за бебчето,а е талкова сладко  baby_neutral

koga e bilo tova???

# 4
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Незнам как им дава сърце на тези майки да си оставят децата. Има толкова жени, които искат, а не могат да имат деца и толкова, които си ги изоставят.

# 5
  • Мнения: 772
По-скоро това пише - ТЪРСЯТ СЕ РОДИТЕЛИТЕ
Столичните полицаи издирват родителите на новородено момченце, оставено в кашон пред апартамент на столичната улица Развигор. Детето е предадено на грижите на Майчин дом, а МВР моли гражданите, които разполагат с информация да сигнализират на телефони ....

# 6
  • Мнения: 1 393
По-скоро това пише - ТЪРСЯТ СЕ РОДИТЕЛИТЕ
Столичните полицаи издирват родителите на новородено момченце, оставено в кашон пред апартамент на столичната улица Развигор. Детето е предадено на грижите на Майчин дом, а МВР моли гражданите, които разполагат с информация да сигнализират на телефони ....
За това детенце става въпрос,но доколкото разбрах след като са загубили надежда да се появят истинските му родители сега му търсят осиновители  Thinking

# 7
  • Мнения: 772
По-скоро това пише - ТЪРСЯТ СЕ РОДИТЕЛИТЕ
Столичните полицаи издирват родителите на новородено момченце, оставено в кашон пред апартамент на столичната улица Развигор. Детето е предадено на грижите на Майчин дом, а МВР моли гражданите, които разполагат с информация да сигнализират на телефони ....
За това детенце става въпрос,но доколкото разбрах след като са загубили надежда да се появят истинските му родители сега му търсят осиновители  Thinking

Не, че е  невъзможно, но за 1 ден толкова бързо решение...

# 8
  • Мнения: 1 393
Освен аз да съм разбрала грешно,ама не ми се вярва.С мъжа ми мислехме да се обадим на едни приятели от чужбина,които от няколко години се мъчат да си осиновят детенце,но решихме че ще им е много сложно,понеже не са българи и затова не им се обадих  newsm78

# 9
  • Мнения: 487
Дано не се лъжа, но по мое мнение е изключено да са съобщили, че му търсят родители. Виж Галатея мисля е права, по-скоро търсят неговите родители.
Няма как детето да бъде осиновено по този начин. Първо трябва да се включи в регистрите и ако до шест месеца не бъдат открити биологичните му родители чак тогава може да бъде осиновено....ако не е и по сложно, защото вече съм му изпуснала края на всички наредби и правилници.
 Иначе невинната душица е имала късмет дотолкова, че поне са го оставили пред апартамент, а не в някоя кофа за боклук....но животът е странно нещо, никой не може да знае какво е накарало майката да постъпи по този начин.

# 10
  • Мнения: 111
За въпросното момчевце аз попаднах на две публикации във в. "24 часа". В първата наистина се търсеха родителите на детето.
Във втората - от вчерашния брой - пишеше че детето е намерено на 7 Септември на ул. Развигор, и до 7 Октомври е било в АГ болница Майчин дом, където е лекувано 7 дни с антибиотици. На 7 Октомври е преместено н дом за изоставени деца - мисля че беше ИВАН РИСКИ Чудотворец - в добро здраве. Яде по 6 пъти на ден по 110мл мляко и наддава добре - 4 400кг Grinning Спокоен е и не плаче много Laughing

Освен това са го кръстили. Казва се ПРЕСЛАВ АЛЕКСАНДРОВ АЛЕКСИЕВ Grinning Имаше и снимка - много е хубав

# 11
  • Мнения: 7 109
За това бебенце "милите" акушерки в майчин дом си говореха (по-точно постосваха защо са им го натресли) пред болничната ми стая, докато аз се давех в сълзите си за моето мъртво момченце.  Добре че са го спасили от грижите на хуманистките в МД.

# 12
  • Мнения: 7 263
Лошото е че наистина трябва да се намерят родителите, защото без тяхното съгласие детето не може да бъде осиновено!
Имаше снимка на бебчето - изглеждаше много миличко, хубавко, бяло бебче!
Настанено било в дом "Иван Рилски" в София и вече наддавало!
Дано успеят да намерят тези бездушни хора и дано това детенце намери топлина в нечий дом където ще е желано и обичано!
Някоя от мамите тук беше писала че не би оставила такова деет в дом, независимо от законите  и на мен винаги такива мисли ми минават като чета за такива случаи Embarassed Embarassed Embarassed
Как им дава сърце на тези хора бе - как заспиват вечер, как се гледат после в огледалото цял живот  #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 13
Ami da,zaspiwat si spokoino,gledat se w ogledaloto i izob6ti ne im puka,zastoto ne sa bili nikoga w takuw dom.Ili ako sa bili si misliat "4e zasto da ne go ostawim tuk dokato porasne,hranat go,poiat go i to bez pari".Puk posle idwat i prediawiawat pretencii.A prez towa wreme towa detence kakwo li ne prejiwiawa tam Cry Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт