На планина с две малки деца-хотел с басейн и подходящ детски кът

  • 218 855
  • 761
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 360
mamamari, все пак - за кой конкретно хотел даваш този добър отзив? и също така - външен ли е басейнът, към хотела ли е или обществен?

# 46
  • Мнения: 4 398
Опитвам се да обясня,че тук горещата вода извира и си тече ей така и по тази причина избора на хотел изцяло се определя от това какво търсите.В съседния парцел-ливада някаква виждам от терасата как извира и се вдига пара и си тече просто така.На всякъде е евтино и празно.Тук се радват на всеки турист.Казвам го,защото преди да се спра на мястото на което отседнахме гледах и други и на всякъде беше чисто и ново и ни посрещнаха с усмивка и много внимание.чАк ми става неудобно да не отседнеш .Как да кажа хубаво е това ,а другото не е като няма да е истина.Моя избор се повлия от наличието на джакузи в банята,но това не означава че това което видях на другите места не ми е харесало.А цените не смея да коментирам -в пъти по-евтино от това на което съм била.Има обществен плаж и бил минерален ,но до него не стигнах.Като гледам колко е пусто на всякъде дълбоко се съмнявам че е пренаселен.Два от хотелите са с външни басейни,които пак бяха с по няколко посетители .В тия жеги да няма хора покрай басейните....за мен значи че няма туристи.И заведенията са празни .щЕ дам линк към някои места за отсядане,но ще повторя че няма нужда от резервации,а най-добре като дойдете да ги обиколите и ще разберете колко е неудобно да подминете. ще ви стане ясно защо не мога да посоча само едно място като хубаво.

# 47
# 48
  • София
  • Мнения: 403
Може ли и аз да попитам, кой хотел е с външен басейн, че в линковете видях само вътрешни басейни. А предложението е доста интригуващо.

# 49
  • София
  • Мнения: 6 555
Може ли и аз да попитам, кой хотел е с външен басейн, че в линковете видях само вътрешни басейни. А предложението е доста интригуващо.
e вторият линк - къща Ася е само външен басейна.
http://piccolo.dir.bg/tur_hotel.php?item_id=33392 ето линка
 ето им и сайта http://house-asia.hit.bg/ (има го в линка)

# 50
  • Мнения: 4 398
На идване минахме покрай този.
http://www.nbta.bg/more_bg.php?page=acmd_show&aid=514&ti … 2%E0+%E1%E0%ED%FF
Зад оградата се виждаше детска площадка и шезлонги,но от колата не видях дали са около външен басейн или са просто на двора.Обещавам на тръгване да отбия и да проверя.Разпитах и за градския басейн-минерален е,входа бил 3лв и нямало хора.То е малко градчето.
Има областен медицински център за спешна помощ.Това като инфотмация за родители като мен дето все се притесняват.
Пиша,а малката пита мамо къде са децата дето живеят тук.Горкото много му е скучно.За три дни само веднъж се засече с едно момченце на закуска и после не го видяхме повече.

Последна редакция: ср, 18 авг 2010, 09:17 от mamamari

# 51
  • Мнения: 4 398
Потвърждавам хотела е и с външен басейн.Видях го.Паркинг,детск кът с люлка и пързалка,басейн отвън и вътре,шезлонги и......един единствен почиващ в 11 часа днес.Прави впечатление,че има много обществени чешми и детски площадки.

# 52
  • Мнения: 4 398
Снощи гледахме от терасата гейзера.През ноща парата му се осветява в синьо-лилаво и се вижда от далеч.Няма комари .Градчето е изходна точка за преход до Рилските езера,а имало и интересни манастири.За съжаление нищо от това не успях да посетя,защото детето ми е малко а за нас всичко се върти само и единствено около неговите желания и удобства.Въпреки това изкарахме страхотно и се прибрахме отпочинали и много много доволни.На връщане минахме по магистралата,която е отворена само в посока към София.Излезе че пътят е 40 мин /Сепарева баня-София/.Задължително ще отидем пак надявам се скоро.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Благодаря ти да подробните информации. Много са полезни  bouquet

# 54
  • Мнения: 553
Момичета, а как е водата във външният басейн на "Острова"?
А хотел "Родопа" предлага ли и външен басейн, че аз нещо не видях в сайта  newsm78
Аз препоръчвам това http://www.planinata-bg.com/   - водата я подгряваха. Чисто е, стаите са просторни /ние бяхме в малък апартамент/, има място за игра - зелени полянки, батут за децата. Вътрешният басейн е с джакузи, там водата е още по-топла; Сутринта закуската е на блок маса, поръчките за обяд и вечеря се изпълняват малко бавно, но храната не беше лоша. На сайта не изглежда много хубаво, но в действителност е едно много приятно и китно местенце /по терасите има кашпи с цветя и е много живописно/  Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 6 360
Момичета, а как е водата във външният басейн на "Острова"?

водата е чиста и достатъчно топла за деца - мисля, че има някакво подгряване.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 1 746
Когато не бяха такива жеги, нямаше никакво подгряване, специално съм питала. И да, със сигурност в момента е достатъчно топла.

# 57
  • София
  • Мнения: 6 360
ние бяхме на Острова в средата на юли, тогава не беше така горещо времето, но водата беше ОК.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 133
И едно крайно отрицателно мнение за Острова...
Прибрахме се преди няколко дни и нарочно не писах, за да ми "отлежи". Ами...не бих отишла пак там и в никакъв случай не бих препоръчала това място на познати. Ще се опитам накратко да опиша впечатленията си.
Хотелът - нов, чист, почти луксозен, с много добро обзавеждане. Сменят редовно кърпи и спално бельо. Момичетата на рецепция са мили и отзивчиви. Хладилници в стаите няма, климатици само в стаите, които гледат към басейна. Може би заради невъобразимия шум който постоянно се носи оттам.
Големи тревни площи, част от които се използват за паркинг.
Басейнът - голям, изглежда чист, водата беше приятна. Има изискване към гостите на хотела - да си запазят шезлонги до 10 часа, след това не могат да обещаят свободни такива. В 8 сутринта, преди закуска, сънени татковци разхвърлят кърпите на домочадието по шезлонгите.
Страшно много външни посетители, особено събота и неделя. Шезлонгите не стигат, налягали хора по тревата...Цял ден някой сурка чехли под терасата ти, блъскат врати на коли, пищят аларми. През седмицата е горе-долу прилично, не бих казала спокойно. Не знам, за мен почивката на планина се свързва на първо място с думите тишина и спокойствие...
Закуската - оскъдна. Винаги една и съща, към 9 не е останало почти нищо.
Ресторантът - много слаб готвач, цените не са високи, но пък порциите са прилично малки. Опитахме и ориенталските им специалитети, в които нямаше нищо ориенталско. Десертите са хубави. Обслужването също. Няма обедно меню, няма супи. След третата вечер се принудихме да вечеряме в Чифлика или в Черни Осъм.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 603
ЧокиShocked явно всички местни прииждат там на плаж. Иначе хотелчето е малко и ако басейна е само за почиващите, просто няма как да е такава лудница.
И порциите в ресторанат са "поправили" - бяха големи.
През пролетта беше рай на тишината и спокойствието - сутрин се будихме с песента на птичките.

Общи условия

Активация на акаунт