«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

“уризъм
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
60-74 от 762 отговора

Sofia

ћнени€: 407
¬€рно е това за шезлонгите, при€тели се оплакаха, събота и недел€ външните посетители са повече от гостите на хотела. Ќие по принцип никъде не ходим събота и недел€, на мо€ мъж пистолет да му опреш в главата, пак н€ма да отиде никъде уикендите.
„оки, за закуската е точно така, и аз го б€х писала в мо€ пост. јз лично н€мам навика да закусвам, ама дори и на мен тази закуска ми се вид€ доста скромна.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 452
€вно се е поразчуло за ќстрова и попул€рността му е изиграла лоша шега. б€хме там през юли, от четвъртък до събота, имаше външни хора, но всички заедно - външни и вътрешни - не запълвахме повече от 3/4 от капацитета на шезлонгите. беше при€тно, спокойно, чисто и хубаво. единственото лошо нещо беше ресторантът. кофти и скъпа храна с претенции, адски бавно обслужване.
но н€маше нищо от онова, което описвате сега, един месец по-късно. жалко... алчността играе лоша шега.
същата истори€ прежив€хме наскоро на басейна на многозвездни€ хотел ќрфей в ƒевин - шезлонги отдавна н€ма, дори силно влажната трева беше вече изц€ло заета от хора, но продължаваха да пускат нови и нови външни посетители...

÷итирай

гр.¬арна

ћнени€: 895
ƒа побутна темата:)
ћислим третата седмица на август да ходим на почивка на планина.
Ќе искаме да е в –одопи или тро€нски€т балкан,както и в –ибарица,че региона вече доста го опознахме
»нтересуваме се от –азлог,Ѕанско,—андански и пр.
ƒано дадете отизиви:)
’ареса ни засега –имска бан€.Ќ€какви отзиви за там?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 261
Ќе искаме да е в –одопи или тро€нски€т балкан,както и в –ибарица,че региона вече доста го опознахме

–имска бан€ е хубав хотел с прилично спа. —таите са големи, в апартаментите има и кухненски бокс. »мат и самосто€телни къщички, които обаче са до детски€ басейн и там ми се стори малко шумничко. Ѕ€хме там миналата година за три дни средата на  јвгуст и после за Ќова √одина.  ато ц€ло съм много доволна от всичко без ресторанта. «акуската е на прилично ниво на блок маса. ’убави басейни. Ќа тревичката около едини€ басейн има готини шатри с едни балдахини, които обаче сутрин се заемат пъръви, но има и достатъчно шезлонги и чадъри.
 ато ц€ло препоръчвам. ј и летните им цени са много достъпни  според моето виждане.
÷итирай

гр.¬арна

–имска бан€ е хубав хотел с прилично спа. —таите са големи, в апартаментите има и кухненски бокс. »мат и самосто€телни къщички, които обаче са до детски€ басейн и там ми се стори малко шумничко. Ѕ€хме там миналата година за три дни средата на  јвгуст и после за Ќова √одина.  ато ц€ло съм много доволна от всичко без ресторанта. «акуската е на прилично ниво на блок маса. ’убави басейни. Ќа тревичката около едини€ басейн има готини шатри с едни балдахини, които обаче сутрин се заемат пъръви, но има и достатъчно шезлонги и чадъри.
 ато ц€ло препоръчвам. ј и летните им цени са много достъпни  според моето виждане.

Ѕлагодар€ за мнението:)
Ќад€вам се и други да напишат мнение за хубави местенца с кът и басейн:)
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 245
 Ќие б€хме минали€ август в къщичка в "–имска бан€". ато ц€ло е много добър вариант за семейство с две деца.Ќо шумът е гол€м, пускат външни хора, доста повече от капацитета на двора, посто€нно са ти буквално под прозорците.ƒетски€т басейн е точно до къщичките и съответно там е най-шумно, да не говорим, че винаги ще се намер€т и н€колко възрастни, които да се излежават посто€нно там.Ќо тази гледка може да се види навс€къде.
  ’раната е прилична, но н€ма обедно меню.
÷итирай

гр.¬арна

Ќ€кой да е посещавал Ѕолкан джуел ризорт до –азлог?
’ареса ми комплекса,а и цените са приемливи.»ма басейн,вътрешен и външен детски кът,но ми е странно,че никъде н€ма мнени€ за него... Thinking
÷итирай

пo «ј ќЌ»“≈ Ќј ћЏ–‘»

ћнени€: 451
’ареса ми комплекса,а и цените са приемливи.»ма басейн,вътрешен и външен детски кът,но ми е странно,че никъде н€ма мнени€ за него... Thinking
¬еро€тно е нов този хотел. Ќаистина изглежда примамлив. “очно това търс€ за л€тото - хубав планински хотел с външен басейн. ƒано н€кой се включи с отзиви  Praynig
÷итирай

гр.¬арна

¬еро€тно е нов този хотел. Ќаистина изглежда примамлив. “очно това търс€ за л€тото - хубав планински хотел с външен басейн. ƒано н€кой се включи с отзиви  Praynig
и на мен ми хареса,че изглежда нов,но ми е странно защо н€ма никакви мнени€ за него....и офертата за август е чудесна...
÷итирай

—офи€, ’аджи ƒимитър

ћнени€: 72
Ќа мен тук много ми хареса: 
http://sinkevica.net/index.php?p=gallery
и затова мол€ н€кой който е ходил да разкаже.
÷итирай

ћнени€: 3 661
Ќа мен тук много ми хареса: 
http://sinkevica.net/index.php?p=gallery
и затова мол€ н€кой който е ходил да разкаже.

ју, разкошно е...бързо мами от региона включвайте се с информаци€. ќчите ми останаха....благодар€ за линка  bouquet
÷итирай

гр.¬арна

ј н€какви мнени€ за  атарино —па?
»ма много добри пакетни цени за л€тото и се чуд€ дали да се възполваме Whistling Thinking
÷итирай

ћнени€: 481
Ќ€кой има ли отзиви за ’отел Ѕиле в с.Ѕели ќсъм http://www.bile-hotel.com/price20.html
÷итирай

неустановено

ћнени€: 14 646
ƒобри предложени€ има в темата. ѕланираме почивка в района “р€вна- “ро€н- √аброво, да видим...
÷итирай

¬арна

ћнени€: 260
ћиналата година ходихме в комплекс " рай –еката" “ро€н , много ни хареса и басейна и къщите и близката рекичка и детската площадка. ÷ените също са добри , в сайта н€ма много снимки ако н€кой иска може да му прат€ на лични .

http://www.krayrekata.com/

“ази година се оглеждаме за нещо край ¬елинград  ще след€ темата за предложени€
÷итирай
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
60-74 от 762 отговора