«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 729 отговора

ћнени€: 918
ѕо желание на всички от темата "≈втините неща,от които сме доволни" пускам темичката за сполучливите имитации на маркови парфюмчета.ƒо сега сме доволни от –оксан ,но и там не всички са сполучливи.ѕри пускане на нова тема,на база опитите, ще допълвам кои са сполучливи и кои не.  Peace
http://img.alibaba.com/photo/106222168/Roxanne.jpg
http://www.danijela-commerce.com/uploads/roxanne-apple.jpg

Ќад€вам се ценителките от парфюмната тема да не ни погнат  Wink Laughing
« ѕоследна редакци€: ср, 21 апр 2010, 21:22 от L e o »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 318
ўе ни погнат 100%  Laughing “о и аз ако не б€х ги пробвала щ€х да ви погна, а сега аз съм най-върли€ колекционер на ментета  35
¬ другата тема похвалиха и имитациите на –ефан, √алери€ и «ак«одиак (или нещо подобно)
÷итирай

ћнени€: 307
ѕарфюма на »вана ”лтра –ед- супер добро корие на Ќина- Ќина –ичи!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 129
Аз, както и много други форумки ( Wink ) вече имаме имитацята на Зелената ябълка:

Да я похваля и тук -- много приятно ароматче, неочаквано добра трайност -- дори го усетих докато се къпах снощи, при положение, че го бях напръскала рано сутритнта!!! Smile
÷итирай

ћнени€: 5
ѕоздравлени€ за темичката!   Hug
’айде да прехвърлим парфюмите от другата тема, за които е споменато, че са сполучливи. јз съм си отбел€зала следните:

1. ADDICT / CHRISTIAN DIOR (Mood)
2. VERY IRRESISTIBLE / GIVENCHY (Mood)
3. NOA / CACHAREL (Mood или Apple)
4. RUSH / GUCCI (Mood или Apple)
5. BE DELICOUS /DKNY (Refan)

ƒа допълн€ и един мъжки аромат:
LACOSTE ESSENTIAL / LACOSTE (Active for men на –оксан)
« ѕоследна редакци€: ср, 21 апр 2010, 19:36 от maslenka »
÷итирай

ћнени€: 0
’мм, къде мога се намер€т тези парфюми?
÷итирай

—офи€

»ма ги в повечето обикновени парфщмерийки. —пециално –оксан е лини€ на производителите на √олдън –оуз
÷итирай

ћнени€: 0
ћерси, ще се поинтересувам, само да не са много сладникави..
÷итирай

—офи€/ƒружба

ћнени€: 213
јз съм много доволна от наливните –ефанските имитации.
¬сички, които съм имала миришат 1:1 с оригиналите.
«а да са по-трайни слагам повече капки есенци€, например на 30 мл/50 капки.
 упувам ги от пазара на ƒружба 1, момичето е супер любезно Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 82
дааа зелената €бълка много ми допада и мисл€ като € свърша пак да си куп€.ќбмисл€м варианта и за оригинала,много се доближава аромата до тези които харесвам.“ака приказвате за –ефанските имитации,а имам спомен но преди доста време че миришеха на спирт,€вно са ги пооправили.ўе ги вид€ и т€х задължително.ƒосега ги подминавах,но €вно н€ма да стане Smile ћежду другото днес мирисах јдикта и аз го помирисах и в първи€ момент не ми хареса въобще,но след един час на китката се подуших и го харесах.—игурно и с него ще се сдоби€.
÷итирай

—офи€/Ѕургас

ћнени€: 95
’айде и аз в темата за имитационните парфюми.  Hug

јз съм горда собственичка на (  Love ) :
Burberry - Weekend (Trendy)
Givenchy - Very Irresistible (Trendy)
Chanel - Chance (Mood)
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 119
ƒнес си взех от тези http://www.dpparfumi.eu/ имитаци€ на хуго бос,честно казано незнам как мирише оригинала,но този ми хареса  Laughing

ћежду другото любими€т ми парфюм е –оманс на –алф Ћорен и имитаци€та му е много добра,но тъй като го имам в оригинал реших да си взема нещо различно.
« ѕоследна редакци€: ср, 21 апр 2010, 22:37 от vox »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 644
«асега съм само с MOOD- L'eau par Kenzo. —вежичък, по спомени е също, като оригинала и стои идеално- свежо и трайно. —ами€ аромат е лек и дори оригинални€ бързо се отмирисва. Ѕих повторила определено и с друг аромат, но...имам много шишенца за изхаб€ване преди това  Mr. Green
–оксан се предлагат в —кай —ити и ћол —тамболийски, на щандовете на √олдън –оуз.
«а —латина мога да сподел€ 2 магазинчета, ако има интерес  Peace
÷итирай

—офи€/Ѕургас

ћнени€: 95
ƒнес си взех от тези http://www.dpparfumi.eu/ имитаци€ на хуго бос,честно казано незнам как мирише оригинала,но този ми хареса  Laughing

ћежду другото любими€т ми парфюм е –оманс на –алф Ћорен и имитаци€та му е много добра,но тъй като го имам в оригинал реших да си взема нещо различно.

ќт тези съм имала BE DELICOUS /DKNY и наистина си отговар€ше на оригинала. “райността беше сравнително добра.
ќт мъжките -  ƒракар - много траен. ћного му се дразнех, а е любим на при€тел€ ми.
÷итирай

—офи€

≈дно време точно рефанските имитации ме отвратиха страхотно към вс€какви реплики на парфюми и затова дълго време б€х на принципа "по-добре никакъв парфюм отколкото менте".—ега обаче виждам, че доста хора ги хвал€т, тъй че €вно са подобрили качеството. ¬ квартала имаме магазин на –ефан, сигурно ще го посет€ тези дни да вид€ какво има.
¬ другата тема днес охулих ћууд верси€та на јлюр, но сега вече около 12 часа след като се пръсках с него започнах да си го усещам много по-отчетливо отколкото когато б€х току що напръскана  #Crazy явно ми е бил нещо запушен носа през ден€ или и аз не знам как да си го об€сн€  Rolling Eyes

»наче аз имам вече:
MOOD
Very Irresistible - Givenchy (него в момента имам и в оригинал) -  опието е много сполучливо, но малко по-нетрайно  Peace
Allure - Chanel (редовно присъства в оригинал в колекци€та ми) - јроматът е почти напълно идентичен с оригинала, много траен, но не толкова силен
Addict - Dior - (също много любим мой парфюм в оригиналната му верси€) - ћного добро копие, много силен аромат и много траен  Love
Flower by Kenzo - Kenzo- (не съм имала оригинала) - ѕри€тен аромат, не знам доколко отговар€ на оригинала, но доста нетраен
Wish - Chopard (н€мам оригинал, не съм го и мирисала) - ’аресва ми, но не знам колко е реален аромата, силен е, сравнително траен
TRENDY
Dune - Dior - (н€мам оригинал за сравнение) - ¬ първите 30-ина секунди има спиртен мирис, но след това остава много траен, наситен аромат. ѕак бих си купила

«асега е това.  ъм кра€ на седмицата мисл€ да пробвам още туй онуй и ще докладвам Smile
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 729 отговора