Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
330-344 от 729 отговора
днес си взех от подлеза на централна гара Адикт на Роксан за 8.70лв. Пръснах се засега миришка добре
Цитирай

Здравейте! Май темата нещо позамря, но аз искам да се похваля.  EmbarassedВчера си взех Mood  ALIEN.  newsm44 newsm68  Най- после си го намерих. Жената го е доставила заради мен. По 3.50 лв. са в Шумен. Взех си два броя, да имам  Laughing Но в магазина ми казаха, че Роксан спират ALIEN. Днес се напръсках с Ейлиън сутринта и сега още го усещам. Значи откъм трайност нямам забележки. Не мирише и на спирт, затова ме устройва.

Хубав ден !  bouquet
Цитирай

Здравейте! Май темата нещо позамря, но аз искам да се похваля.  EmbarassedВчера си взех Mood  ALIEN.  newsm44 newsm68  Най- после си го намерих. Жената го е доставила заради мен. По 3.50 лв. са в Шумен. Взех си два броя, да имам  Laughing Но в магазина ми казаха, че Роксан спират ALIEN. Днес се напръсках с Ейлиън сутринта и сега още го усещам. Значи откъм трайност нямам забележки. Не мирише и на спирт, затова ме устройва.

Хубав ден !   :bouquet:

При мен пък е адски нетраен  Rolling Eyes След 10 минути почти няма никой.

Да не говорим,че мъжът ми се потресе от този аромат и ми каза,че воня на пенсионерка   doh

А цял ден упорито му обяснявах как цялата тема е луднала по този парфюм  Laughing

Явно ще се пръскам с него,когато съм самичка.Мен не ме дразни чак толкова,приличен е.Не е моят аромат определено,но не мога да кажа и че не ми харесва  Peace

Но сега си искам Dior Cherie ,това определено е един от МОИТЕ аромати.
Леко сладък/череша/,цветен,леко пудрен и адски нежен и женствен  Love Love

Ако мога да си го взема и в оригинал ще съм адски щастлива,но и цената му е ...  ooooh!
Цитирай

Елфичка, добре, че не си се подвела - Роксан е дооста по-гаден от Мууд и Тренди. А тези цени какви са  Shocked Аз от парфюмерията на "Черковна" взимам Мууд за 3.00лв, Тренди за 5.00 и единствения си и последен Роксан за 7 и нещо

Addri, ще конкретизираш ли къде по-точно на Черковна е този магазин?

Конкретизирам веднага - това е на Черковна малко след ъгъла с бул"Мадрид" в посока "Оборище" от лявата страна. Почти на спирката на 72 е. Има голяма рекламна табела на Класик над витрината. Много добре е зареден магазинът с почти всички Муудита, Трендита и т.н., а има и тестери

спирката е на рейс 120  Peace
(72 въобще не минава по Черковна)
Цитирай

elfi4ka, май не си единствената, на която ALIEN-а се губи след 5-10 минути. Много харесвам аромата, но след 10 минути нищо не усещам от него, независимо, че околните ме убеждават, че го усещат. Това ми е странно много, защото имам други Мууд-чета и с тях нямам такъв проблем.
С това описание на Miss Dior Cherry ме запали по него.  Love 

Много благодаря на Addri за ALIEN !  bouquet  Hug

Цитирай

Ох, да. Вярно, че е на 120 спирката  ooooh! Голяма съм патка.
Аз станах снабдител на форума с Елиън  Laughing На мен също не ми харесва особено и затова моят замина при Кемистри. Странно, но при мен беше доста траен обаче не ми допадна като аромат. Ще чакаме сега Юличка да каже на нея дали й трае повече и колкко е близък с истинския, че аз само в БЗ съм душила оригиналния преди сума време и не съм го ползвала.
Иначе покрай Муудчетата така се запалих по Инстант, че му надух главата на милия ми мъж как ще си го взема в оригинал и той за да млъкна най-сетне и да спра да го мъкна по парфюмерии се хванал и ми го поръчал  Love Ще мога след това да кажа по-компетентно разликите. Иначе имитацията е страховито силна и трайна. Целият ми кош за пране мирише на него. Още с отварянето на шкафа ме лъхва  Laughing
Цитирай

Големи благодарности на Аddri за "Мууд" - "Alien"!  Hug Страхотна си!
В сравнение с всичко, което съм душила като негови имитации, тази е прилична. Напръсках се още като се видяхме с Адри преди два часа - все още ухае. Като се прибрах веднага подуших оригинала, но от силната миризма на имитацията вече нищо не усещам. Това е добър вариант за всеки случай, но оригиналният парфюм "Alien" е незаменим. Аз много трудно понасям миризмите на парфюмите - повечето в най-добрия случай ме задушават, но се стига и до главоболие и световъртеж.  ooooh! Та само със "Шафали" (който вече не се произвежда) и сега с "Alien" нямам този проблем (поне в сравнение с парфюмите, които съм ползвала).
Цитирай

Аз, както и много други форумки ( Wink ) вече имаме имитацята на Зелената ябълка:

Да я похваля и тук -- много приятно ароматче, неочаквано добра трайност -- дори го усетих докато се къпах снощи, при положение, че го бях напръскала рано сутритнта!!! Smile
   имам въпросче- Кой номер е въпросния аромат, че не можах да се ориентирам в каталога  Embarassed
Цитирай

W49 пише при мен.  bouquet

и е точно същото оранжево от картинката Smile
« Последна редакция: Съб., 05 Юни 2010, 13:01 от Mea_Culpa »
Цитирай

Благодаря  Hug
задължително ще пробвам. Много се зарибих  bouquet
Цитирай

Днес ходих в Карфур Варна и не успях да намеря мууд. Въобще има ли?
Цитирай

след като си взех малко муудче, малка ябълка, роксан, сега искам и тренди да си взема, но да Ви попитам в Пловдив къде ги има трендита????
Цитирай

Днес ходих в Карфур Варна и не успях да намеря мууд. Въобще има ли?

В "Карфур- Бургас има, но само определени номера. Странно - не трябва ли да ги има и в другите им хипермаркети? Преди май и Елфичка спомена, че в пловдивския "Карфур" няма.
Цитирай

В Карфур Бургас има муудчета има и Роксан от 100 мл  няколко номера даже са за 4,00лв,но някой знае ли къде има трендита?
Цитирай

Да споделя и аз моя опит с търсенето на мууд парфюмите. На пазара на нашия град има щанд за козметика и реших да погледна какво предлагат и видях едни малки шишенца, които приличат на мууд, но пише trendy и бяха по 15 мл за 2,30лв. Сториха ми се съмнителни, защото разбрах от вас, че отдолу на шишенцето имат номера, а тези нямаха и бяха 5-6 броя в различни цветове - оранжево,син'о,червено..., за фирма производител пишеше роксан. Как ви се струва всичко това????
Продължавам да търся истински муудчета по 20 мл бяха, нали?
Цитирай

330-344 от 729 отговора