Почистване на вежди и мустак с конец -Варна

  • 4 503
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Някой знае ли къде почистват вежди, мустак с конец,
После по бавно ли израстват космите, болезнено ли е?
и как е като цени?

Благодаря

# 1
  • Мнения: 6
Здравей,виждам че никой не е отговорил,а ти самата намерили студио,което да предлага тази услуга?И аз търся във Варна ,но не откривам.Ако някой има информация да сподели:)

# 2
  • някъде
  • Мнения: 979
Аз съм от Търговище и ми ги прави жената,която ми е и фризьорка.За адрес немога да ти помогна,но определено ти препоръчвам да пробваш с конец.Да,неприятно е,но се търпи.Изчиства космите и мъха перфектно,което неможе да стане с пинсета.И наистина растат по-бавно.

# 3
  • Мнения: 5
И аз искам да разбера , но като гледам няма отговор .Явно никои не знае  ,такъв салон във Варна

# 4
  • Мнения: 0
Здравейте момичетаа  Simple Smile,
  И аз си търся козметичка във Варна, която да използва този метод...Моля ако някой е наясно нека не подминава темата (не може в цяла Варна никой да не ползва конец).

Благодаря предварително!!!

# 5
  • Мнения: 1 113
Препоръчвам Катя. Салонът се намира зад Пощата до Катедралата - New  image. Аз ходя няколко години при нея и съм много доволна.
Не е болезнено повече от колкото с кола /за мустака/ и с пинсета /за веждите/, търпи се. Израстването е долу-горе същото както и по другите начини, но няма зачервяване и при веждите се обират по-добре малките косъмчета. За цената не помня точно колко беше /обикновено и други работи си правя/, но беше доста приемлива.

# 6
  • Мнения: 458
Здравейте!
Препоръчвам ви Катя. Работи в салона на Търговски център Явор. Оформя вежди с конец и горна устна с конец. Мноооооого е добра с конеца Simple Smile Само 5 лв ми взе за веждите.  Мога да дам телефон на салона, ако някой иска.

# 7
  • Мнения: 6
и аз вече имам координати:студио  Helena face ,Диди се казва жената,много съм доволна:)

Общи условия

Активация на акаунт