Стоматолози- гр. Варна

  • 959 782
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Трябва да си направя снимка на 1 зъб, как вървят цените?
Само в един сайт намерих цена от 7 лв, множко ми се вижда, сякаш...


на бул Мария Луиза 27, в събота работи рентгена при д-р Динкова, снивката е 7-8лв.

# 1 591
  • Мнения: 292
Пиши как е минало, защото може да се наложи свекърва ми да заведа по спешност почивните дни.
Всичко мина чудесно. Нямаше хора, зъболекарят беше млад, но внимателен, учтив, компетентен. Модерно, чисто, работи с очила, маска и ръкавици. В понеделник съм пак при него. Повече няма да ходя при предишния.

# 1 592
  • Варна
  • Мнения: 451
Пиши как е минало, защото може да се наложи свекърва ми да заведа по спешност почивните дни.
Всичко мина чудесно. Нямаше хора, зъболекарят беше млад, но внимателен, учтив, компетентен. Модерно, чисто, работи с очила, маска и ръкавици. В понеделник съм пак при него. Повече няма да ходя при предишния.

Пожелавам ви успех!
Поне колегата прави всичко възможно да пази себе си и пациентите си от зараза.

# 1 593
  • Мнения: 6 529
Някой може ли да каже какви са цените при д-р Читалова, че в сайта й не пише? Благодаря

# 1 594
  • Варна
  • Мнения: 1 840
И аз няма да отида повече при Калева. Груба е и се държи с теб като с куче. Направи ме на дроб - синини и отоци вече седмица. Кътник ми вади.
При Едрев съм си вадила мъдреци преди 5 години. Сумата беше 60 лв на зъб. Верно ли сега е 500?! Или говорим за различни манипулации?

# 1 595
  • Мнения: 1 876
Здравейте, спешно търся хирург за вадене на мъдреци.Засега съм се спряла на д-р Иван Гонков, но много не ми допадат цените. Ще изчета цялата тема довечера след работа. Благодаря ви.

# 1 596
  • Мнения: 292
Здравейте, спешно търся хирург за вадене на мъдреци.Засега съм се спряла на д-р Иван Гонков, но много не ми допадат цените. Ще изчета цялата тема довечера след работа. Благодаря ви.
Др. Едрев, факултет по дентална медицина.

# 1 597
  • Мнения: 111
Здравейте!
Някой има ли отзиви за д-р Любомир Градинаров?
Благодаря!

# 1 598
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Споделям за д-р Смуков: Смених го, защото не ми допадна фамилиарното и снизходително отношение и най-вече, защото реши да прелекува (срещу 200 лв.) корените на зъб, който 10 години не ми е създавал проблем без да го обсъди с мен. Имам огоромни съмнения, че манипулацията беше абсолютно ненужна. Некоректно отношение, тотално ме загуби.

# 1 599
  • Мнения: 292
Споделям за д-р Смуков: Смених го, защото не ми допадна фамилиарното и снизходително отношение ...
Абсолютно! Когато тръгнах да сменям зъболекар преди време, ходих и при него, но се отказах в първите 10 минути.   Rolling Eyes

# 1 600
  • Мнения: 89
Здравейте!
Някой има ли отзиви за д-р Любомир Градинаров?
Благодаря!
Аз съм била при него преди няколко месеца.Уж отидох за чистене на зъбен камък,но той каза,че няма нужда.Като цяло съм доволна,носих рентгенова снимка да чуя мнението му,задавах въпроси,отговаряше ми подробно и разбираемо и накрая даже не ми взе пари за преглед(не бях по здравна каса)...но за лечение не мога да кажа мнение

# 1 601
  • Варна
  • Мнения: 170
Някой знае в кв. Левски къде има спешен зъболекар? Много ме наболява един зъб. Вчера звънях на зъболекарката ми,но е в отпуска до 10-ти.

# 1 602
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Някой знае в кв. Левски къде има спешен зъболекар? Много ме наболява един зъб. Вчера звънях на зъболекарката ми,но е в отпуска до 10-ти.
В денталния факултет има спешен кабинет.
Мисля, че не е много далеч.

# 1 603
  • Мнения: 1
Не препоръчвам Д-р Любомир Златанов..ул.Бачо Киро...направен мост от 1год и полвина за втори път ми се отлепя.Днес при поредното ми посещение ми заявява че проблема бил че биле къси зъбите ми,което означава нов мост от 800лв..неЗнае да си върши работата както трябва и при залепянето на моста...Извинявай не се сърди 30лв.за материали...за това че за пореден път се отлепи...Срамота!

# 1 604
  • Мнения: 63
Мнения за д-р Тихомир Георгиев в Мед. Факултет , моля споделяйте !

Общи условия

Активация на акаунт