Стоматолози- гр. Варна

  • 959 899
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 165
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
за час - около седмица може би....
За упойката е по желание на пациента. Работи много внимателно и самата тя е мила Simple Smile
За цените не мога да ти кажа...Аз като ходя обикновено е за 2-3-4 неща и плащам на края.
Последно за изграждане счупен зъб платих около 50 лв. Скоро трябва да си направя и металокерамика на единия зъб и мисля, че ми каза 150 лв.
Цените са ориентировъчно - не съм сигурна колко беше точно Embarassed
Успех  bouquet

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 18:53 от galuni

# 166
  • Мнения: 249
Мерсаж за информацията. Ще запиша час. След посещението ще изкажа мнението си!!!

# 167
Някой може ли да ми препоръча стоматолог, който да работи по най-новите и съвременни методи по всички правила и изисквания, да ползва кофердам (изолация на зъба с гума) при манипулациите и по възможност да работи в Събота и Неделя.

# 168
  • Мнения: 88
Здравей Христина !!!Да ти кажа само че поради проблемни зьби сьм сменила 10-ина стоматолози,,най-накрая от 3 г.насам хоодя при д-р Шайкова-препорьчаха ми я,,останах много доволна и все още ходя при нея.Само че не работи сьс здр.каса.и Сьбота и Неделя сьщо!!!Но пьк за сметка на това по качествени услуги не сьм получавала!!!Всичко и е на ниво.Ако желаеш бих могла да ти дам кординатите и.

# 169
Здравейте Диманна, моля дайте ми кординатите на Доктор Шайкова. Има ли ренген, използва ли кофердам? Малко повече информация може ли. Благодаря!

# 170
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Христина123, ето моето мнение за един добър стоматолог, което съм напислала преди време в темата. Обаче не работи в събота и неделя. Използва кофердам, има всякаква необходима техника в кабинета си, не работи със здравна каса.  Peace

Искам да попитам някой ползвал ли е услугите на д-р Тихомир Лазаров, защото гледам че в доста вестници си е пуснал обяви. Някой ако е ходил да каже как работи.

Аз си направих 17 зъба при този доктор и нямам никаква забележка! Майка ми сащо го посещава, мъжа ми и той. Не работи със здравната каса и някои манипулации са малко по-скъпи в сравнение с другите места, но според мен си струва. Преглед 15 лв. Вадене 40 лв. Пломба 60 лв. Снимка 5 лв. Упойка 8 лв. Почистване на зъбен камък 60 лв. Кореново лечение(някакво ново - под микроскоп) - 6о лв. на корен(на мен всичките ми зъби, които бяха за ле4ение бяха с по 3 корена та малко ми се зави свят от цени... Shocked) Иначе в кабинета си има вс. необходима техника  и всичко е на Карл Цайс... Прави ти преглед и картон. Ако се налага панорамна снимка на цялата челюст, финансов план, казва ти колко време ще ти отнеме манипулацията, с часове е - които се спазват до секундата - абе всичко е 6. Ако мога да помогна с някаква др информация - питай. Hug

# 171
  • Мнения: 254
Момичета, предстои ми да вадя проблемен мъдрец при д-р Кръстев, някой бил ли е при него? Сега има нова клиника, преди е бил на друго място. Цените са по-високи от обикновено, специализирал е навън, естествено и беше много внимателен при първия преглед, но цените наистина са доста високи и се колебая още... Кажете за вадене на проблемен мъдрец с операция колко са ви вземали?

# 172
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Аз ще се повторя, но препоръчвам Д-р Едрев. Той специалист-хирург. Вадил ми е проблемен мъдрец - растеше под съседен зъб.
Ваденето и след това - никакъв проблем. Не мога да ти каза обаче цена.

# 173
Благодаря за информацията mar4ela5. Само искам да те попитам дали цените, които си посочила са актуални, защото не ми се виждат много високи-нормални са. Някаде са доста по-високи, а пък не съм особено доволна. И знаеш ли с какъв материал запълва каналите, т. е. какв метод на кондензация ползва- топла или студена? Отделя ли достатъчно време и внимание и прави ли след лечението контролна снимка?

# 174
  • Мнения: 88
Здрасти Хриси123!!!Ето ти тел. на д-р Шайкова би могла да и се обадиш и да я попиташ за това което те интересува,колкото до снимките -преди и след лечението ги прави.Тел. в кабинета и е 052/615-340,намира се в пьрвата пресечка ,след гр.б-ца посока "клас пиле",но ако решиш да я посетиш тя ще ти даде точния адрес,аз просто забравих името на улицата иначе е на много лесно място.Дано сьм ти била полезна! Wink

# 175
  • Мнения: 88
Момичета, предстои ми да вадя проблемен мъдрец при д-р Кръстев, някой бил ли е при него? Сега има нова клиника, преди е бил на друго място. Цените са по-високи от обикновено, специализирал е навън, естествено и беше много внимателен при първия преглед, но цените наистина са доста високи и се колебая още... Кажете за вадене на проблемен мъдрец с операция колко са ви вземали?
Аз сьщо попаднах на услугите на д-р Едрев ,преди време поради пробл. мьдрец--останах наистина много доволна от операцията ,но като отидох на касата ........130лв.преди 5 г.и то в Стоматологията -упойката ми мина от цената,или поне на мен ми се сториха доста .Така че е добре да попиташ как са сега цените иначе като професионалист наистина няма да сьжаляваш!!!

# 176
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 499
За оперативно лечение наистина препоръчвам д-р Едрев и д-р Желев.

# 177
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Моля, препоръчайте добър стоматолог от МЦ "Младост". Вече има много зъбол. кабинети там, но кой ги знае що за стока са. А иначе ми е мн удобно - на две крачки.

 Hug

# 178
  • Мнения: 250
Дайте координати на някой детски стоматолог  Praynig

# 179
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Д-р Йорданова. Работи на ул. Брегалница, до Пикадили. В един блок, до един магазин за мебели по поръчка.Има табела "Д-р Йорданов". Работи със здравната каса и много внимателна. Ще се опитам да и намеря телефона и ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт