Стоматолози- гр. Варна

  • 959 962
  • 2 782
  •   2
Отговори
# 150
Дентална клиника на д-р Ботев. НЕ ХОДЕТЕ ТАМ! Още не мога да забравя ужаса преживян там. "Специалистите" там са д-р Ганева - красива млада жена с дълга коса, косата й винаги е пусната и пада върху лицата на пациентите, д-р Николаева - щура курбанджийка,
ако те боли може да ти се поскара или  просто да не ти обърве внимание. Д-р Ататасов - наперен като петел на бунище - изживява се като божество. Зъботехника работещ с тях няма хигиенни навици. Стоматологичната сестра ще ти издуе цените както тя си знае. Д-р Ботев в момента не работи. Цените са високи, качество и отношение липсват. След това се налата да се търси друг зъболекар.

# 151
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
И аз искам координати на д-р Едрева.Ходила съм при нея за почистване на зъбен камък и съм много доволна, обаче съм загубила координатите и най-вече телефона. И при д-р Едрев съм ходила по спешност, човека слезе специално за мен в кабинета ( беше извън работно време), изписа ми лекарства и не ми взе дори лев - цитирам " какво толкова съм направил, само видях от какво се нуждаеш" ставаше въпрос за възпаление на венците. Много съм доволна от отношението и на двамата.

# 152
Здравейте момичета, искам да питам нормално ли е да ми вземат 105лв за почистване на зъбен камък?? и около 120лв за пломба ?? и къде в аспарухово мога да ида на снимка?  Peace

# 153
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
д-р Едреви тел 611 211
на ул. Цар Асен / до ПИБ/
От години ходя при тях и съм много доволна.

# 154
  • Мнения: 13 512
САмо не ми казвайте, че цените на Д-р Ботев са нормални, защото не е вярно. Това са едни от най-високите цени в града.

# 155
 newsm78..няма евтини стоматолози...нормално това да е така..скъпо обзавеждане на кабинета,вносни лекарства...нали трябва да се ''избиват''тези неща с цената на пациента..последно преди 1о г.,посетих др.Смуков.,като него добър в професията си няма...в такъв случай се казва'''халал да му са парите дето ги взима'''и със здраве да си ги харчи:)Simple Smile

# 156
  • Варна
  • Мнения: 2 097
newsm78..няма евтини стоматолози...нормално това да е така..скъпо обзавеждане на кабинета,вносни лекарства...нали трябва да се ''избиват''тези неща с цената на пациента..последно преди 1о г.,посетих др.Смуков.,като него добър в професията си няма...в такъв случай се казва'''халал да му са парите дето ги взима'''и със здраве да си ги харчи:)Simple Smile
Подкрепям!  Peace А как работи с деца...наистина добър професионалист!

# 157
  • Мнения: 13 512
newsm78..няма евтини стоматолози...нормално това да е така..скъпо обзавеждане на кабинета,вносни лекарства...нали трябва да се ''избиват''тези неща с цената на пациента..последно преди 1о г.,посетих др.Смуков.,като него добър в професията си няма...в такъв случай се казва'''халал да му са парите дето ги взима'''и със здраве да си ги харчи:)Simple Smile
за качеството му, обаче не мога д кажа,че е най-високото в града.
Ама стига вече с този д-р Ботев, то не бе реклама, не бе чудо

# 158
  • Мнения: 2 132
newsm78..няма евтини стоматолози...нормално това да е така..скъпо обзавеждане на кабинета,вносни лекарства...нали трябва да се ''избиват''тези неща с цената на пациента..последно преди 1о г.,посетих др.Смуков.,като него добър в професията си няма...в такъв случай се казва'''халал да му са парите дето ги взима'''и със здраве да си ги харчи:)Simple Smile
за качеството му, обаче не мога д кажа,че е най-високото в града.
Ама стига вече с този д-р Ботев, то не бе реклама, не бе чудо
И аз съм съгласна, че качеството му не е едно от най-високите в града.

# 159
  • Варна
  • Мнения: 1 179

Imat strahotna tehnika i pyrvo mi izchistiha zybnia kamyk i to na syvsem prilichna cena, posle si napravih faseti - na prednite zybki i izobshto ne se zabeliazva che ne sa moite, a sa super krasivi!
Sled tova si napravih izbelvane - svetvat ti s edna lampa za niakvi si 8 minuti i poluchih holivudska usmivka! EFEKTA E

Може ли снимки?  Mr. Green
И мен ме заинтригува това избелване на зъбите. Кажи повече подробности, моля!

# 160
  • Canada
  • Мнения: 649
д-р Петър Маринов - кабинетът му е на Китайската стена до д-р Уалид (АГ). Много е добър, нормални цени и много добре се разбира с деца. Който е отишъл при него, не е отишъл повече при друг. Ама и той е много натоварен.

# 161
  • Мнения: 1
Някой ходил ли е при д-р Молдованова. Какви са цените там?

Здравей, на мен д-р Молдованова ми е личен стоматолог от мн години. Смятам че цените напълно отговарят на качеството на извършените услуги. Като чувам какви суми вземат на наши приятели, смея да твърдя, че нейните са умерени, но пък си сигурен, че пломбата няма да ти падне на 2-рия ден. Имай впредвид, че работи с най-новите материали и по най-новите методи. Отиди да ти каже какво имаш да си правиш, сигурна съм че ще ти обърне внимание. ......... И пиши какво е станало.

Видях, че сте споменали името на д-р Молдованова. През 2001 година ходих при нея . Не бих препоръчала на никой да преживее това, което аз преживях.
Сега търся стоматолог, който да работи добре и по здравна каса.
Д-р Арнаутски е много добър но ми е далече, а се съобразявам с натоварената програма на дъщеря ми.  Cry
 

# 162
  • Мнения: 249
Ред е и аз да се включа и да изкажа възхищението си от Д-р Едрев. Преди час ми вади мъдрец. Сега се прибрах и искам да споделя впечатленията си , с цел да помогна на съфорумките, когато се двоумят накъде да се насочат. Брат ми ме насочи към този лекар, тъй като преди седмица се наложи да му вадят зъб, но при него беше по-сериозно. Остана очарован.
Аз ходих на преглед вчера и доктора ми даде час за вадене за днес сутринта. Снощи се порових в нета и попаднах на тази тема, в която прочетох само положителни мнения на пациенти. Така сутринта тръгнах спокойна, с нагласата че съм попаднала на правилния лекар. Очакванията ми бяха оправдани на 100 %.
Внимателен човек, професионалист, обясняващ всичко по манипулацията, която предстои с подробности, разпитва за минали заболявания, за алергии към медикаменти ит.н. Едва тогава, когато е направил всичко това пристъпва към работа. Абсолютно безболезнено мина всичко, както той предварително ме увери. Даде и напътствия за периода след ваденето, как да се процедира в случай на това , това и това.
Сега имам още два зъба за оправяне и мисля да се насоча към Д-р Едрева (пак заради мненията в темата), предполагам няма да сгреша.
Да добавя, че много ме беше страх да седна на зъболекарски стол, и не го бях правила с години, заради засегнат нерв по време на манипулация. Но сега страхът ми отстъпи и смятам да наваксам пропуснатото, защото попаднах на специалист!!!
Стана малко дълго, но Д-р Едрев заслужава това!!!

# 163
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Addict, и от Д-р Едрева ще останеш възхитена Simple Smile
поверила съм зъбите си на тези лекари от около 10 години и мога да кажа само хубави думи и за двамата.

# 164
  • Мнения: 249
Addict, и от Д-р Едрева ще останеш възхитена Simple Smile


Вярвам, че ще е така! Само кажи колко по-рано трябва да запиша час за частния кабинет и как варират цените? Винаги ли поставят упойка или само при желание от страна на пациента? Всяка информация би ми била от полза.

Общи условия

Активация на акаунт