Препоръчайте ми агенция за недвижими имоти!

  • 86 714
  • 126
  •   1
Отговори
# 90
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Здравейте,
моля препоръчайте ми агенция за София - стартирам търсене да си купя апартамент.
Благодаря Simple Smile

# 91
  • Мнения: 1
Аз продадох жилище чрез агенция Костур.Препоръчана ми от приятел който е  с доста имоти и си работи от 10 години с тях.Доволна съм от отношението и цената работят на под 3% от стойността на имота без допълнителни таксички като големите в бранша ...Ако искаш ще ти пусна тел и адрес

# 92
  • Мнения: 6
Здравейте, ние сме доволни от Зорница72, малка фирмичка е, сегашният ни е апартамент е купен с тяхна помощ и в момента отново използваме услугите им. Много са търпеливи и отзивчиви Simple Smile

# 93
  • Мнения: 3
Здравейте дами!
Досега само воайорствах, обаче ето, че ми се наложи и аз да пиша тук.
Търся свестен брокер за покупка на имот в София. Опрях до форума, защото се сдобих с толкова горчив опит, че направо ми иде да... абе сборник мога да издам.
Виждам, че темата е доста стара, но ако все още някоя от вас може да ми препоръча някой наистина проверен брокер или агенция – моля  да го направите.
Ще ви бъда безкрайно благодарна ако ми пишете на лични, защото доколкото се ориентирах – имената на агенции във форума се възприемат като лоша реклама.

# 94
  • Мнения: 2
Препоръчвам на всички здравомислещи хора да не ползват в никакъв случай услугите на Адрес.
Думите не стигат, за да може човек да опише подобни измамници.
Искат единствено пари /но без никакви гаранции за купувача, ей така- събират си парички от лековерни хора/, работят на 3,6 процента /!/, още от вратата на блока те карат да подпишеш Договор за посредничество с купувач, който, като четеш, имаш чувството, че само те имат права, а ти-никакви. Този договор обаче ако не го подпишеш, не виждаш имота. Да не говорим, че по мнението на мой приятел юрист нещото, наречено "договор" издава тотална правна неграмотност, а поведението на някои от брокерите- граничещо с липса на елементарна правна култура. Склонна съм да се съглася и с двете твърдения.
Имам усещането, че тези хора въобще не те забелязват, ако не внесеш 1000 евро стоп капаро. За това пусто капаро говорят постоянно, чак ти втръсва. В същото време обаче ми предлагат да изпратим оферта по мейл на продавача /бил извън града/, той да се подпише под нея  и да я върне сканирана.  Колко интересно- плащаш 2 бона за това, че някой, чийто имена дори не знаеш/с настояване от моя страна към офертата бяха добавени имената на продавача/ се е подписал на нещо си. Поне подписът да беше електронен- уви..
От няколко дни работя с тази т.нар. "брокерска агенция" и имам чувството, че се стремят по всякакъв начин да ме игнорират, защото не съм внесла капарото.  Искат да го оставя в агенцията, те били достатъчно доказана фирма. Представяте ли си- да дам 2000 лева на някой, който дори не съм чувала по телефона- пълен абсурд, чак се чудя на наглостта им.
Разбира се, в офисите им приятно, хората "намаани". Всичко това е направено с парите от хора, които са изнудили и изцедили буквално до дъно, до възможния максимум. Нямам думи, с които да опиша арогантността на тези хора. Абсолютно безобразие. Дерибействат и се чувстват абсолютно недосегаеми.

# 95
  • Мнения: 2
Знам коя агенция да не изберете със сигурност. Това е Алфа Консулт:
https://www.google.bg/webhp?sourceid=chrome-instant&rlz=1C1C … D1%83%D0%BB%D1%82
Взеха ми капаро, после отдадоха апартамент под наем, докато срока, за който съм капарирал апартамента не бе изтекъл и не ми върнаха парите.

# 96
  • Мнения: 1
Здравейте мами!

Отдавна чета форума, но никога не ме е провокирал до толкова, че да се регистрирам и да пиша. Съвсем случайно срещнах тази тема и реших да оставя и аз мнението си. Преди две години ни се наложи да продадем апартамента си, тъй като шефовете промениха местоработата на мъжът ми от Варна в Пловдив а като цяло тогава само той издържаше семейството.

Останахме изключително доволни от фирмата Home2u и техния брокер, който единствен успя да ни убеди да се доверим на тях и да подпишем споразумение, което да им дава правомощията само те да продават апартамента. С реални примери ни показа, че цената ни е прекалено висока и въпреки всички инати на мъжа ми, направихме една средна цена, която в последствие сработи. Пое ангажимент за конкретен срок от 3 месеца и го изпълни.  През цялото време беше с нас, дори след като си получиха парите. Нас ни занимаваше само на преговорите, където преговаря вместо нас и ни защити цената на 100%, да си вземем капарото и вече чак при нотариуса с  нищо друго не сме се занимавали. Не помня името на брокера, ако някой го иска ще потърся визитката. Определено препоръчвам, вършат си работата страхотно, жалко че нямаха офис и в Пловдив за да купим чрез тях...

# 97
  • Мнения: 364
Здравейте. Аз също търся брокер. Продавам жилище в София.

# 98
  • Мнения: 1
Здравейте, Доволни сме от Ависта Недвижими имоти , Много са търпеливи и отзивчиви!

# 99
  • Мнения: 118
 Здравейте, от няколко седмици си търся стая в Гео Милев или района. И положението е много тегаво. Тъй като съм студент, а цените са много надути. Ходих до Бети Консулт, и лошото е че не стига че не идват с теб на огледа ами ти искат и 50 процента от цената на наема още преди да си направил оглед. И вече почвам да се отчайвам, та ако може да препоръчате някоя наистина добра агенция за недвижими имоти ще съм ви много благодарен.

# 100
  • Мнения: 7
Бети консулт  са старите Запад агенция просто си промениха името някъде 2010 г поради много жалби оплаквания о тях.Мамеха хората много,всички ги знаеха какви бяха.После си смениха името на бети някъде 2010 г

# 101
  • Мнения: 7
Напишете в интернет Запад агенция и ще видите за какво иде реч.Офиси имаха на Плиска и др .Работеха главно с стай под наем и апартаменти.Продажби по малко.

# 102
  • Мнения: 56
Здравейте! Търся мнения за агенция Валер. Реални ли са техните обяви или т.нар. набирателни, можем ли да се доверим на публикуваното в сайта им?

# 103
  • Мнения: 1 529
За Валер - поне преди години бяха що годе читави.

# 104
  • Мнения: 3 067
А аз се включвам с препоръка коя агенция да НЕ използвате като посредник - Доми Естейт - неориентирани са, след предварителен договор ти заявяват - а сега трябва да отидете и да си извадите всички необходими документи за сделката. Тогава те за какво са? И комисион за какво искат?

*Коментари на потребители, току що регистрирани и с по 1-2-3 мнения, будят в мен голям смях. За толкова глупави ли ни имат? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт