Бунгала на Арапя

  • 224 740
  • 855
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 539
Има ли скоро завърнали се.Някакви отзиви за бунгала Николови,Добреви и Борисови

# 121
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Аз се завърнах преди седмица. Бяхме в бунгала Рино. Много сме доволни - нови са, чисти, с много удобна мебелировка, пред тях има достатъчно място за игра на децата, а собственичката е много мила и отзивчива.
За мястото - вълшебно е! Не знаех, че този рай съществува на нашето Черноморие!

вилиана, не мога да ти помогна с отзиви за тези, за които питаш. Дори не мога да ги разпозная по снимките, за да ти кажа как са на външен вид.

А някой знае ли, има ли на Арапя бунгала с две помещения. Макар, че много ни хареса в Рино, догодина и Палечка като проходи, ще ни бъде тесничко в бунгало с едно помещение.

Последна редакция: вт, 16 авг 2011, 14:06 от Тонита Тикарам

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 539
за съжаление Рино са заети

# 123
  • Мнения: 240
Тонита Тикарам, а има ли камера на хладилника в бунгалото, или на този в общата част, мисля да си взема няколко замразени бурканчета с храна за малкия. Много се радвам, че има хубави отзиви за там.
Бунгала с две помещения са ето тези, http://www.alekto.hit.bg/arapia/ там почивахме преди 2 години, не е лошо, но е много топло. Пак е много близо до плажа и има много място за игра.
вилиана, николови са точно на пътя, близо са до малкия плаж, но не съм забелязала отпред да има полянка или някъде където могат да играят децата, иначе не изглеждаха лоши. В Борисови не сме почивали, но изглеждат страхотно, на сянка са и са близо до големия плаж, мисля че ще ви харесат. За Добреви не се сещам newsm78

Последна редакция: вт, 16 авг 2011, 16:19 от spirit

# 124
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
spirit, има камера и в хладилника в бунгалото, и в хладилника до барбекюто. Има и кана за вода. И посуда има доста - нова и незахабена. Чаршафите са снежно бели (това, ако се чудиш дали да си носиш от вкъщи). Възглавниците са нови и удобни. Щипки за пране, тоалетна хартия - това все можеш да си го спестиш в багажа. Момичето много добре си поддържа базата.
Абе, всичко е супер! Ще ти хареса.  

# 125
  • Мнения: 240
Благодаря ти много Hug

# 126
  • Мнения: 28
Прекарахме цяло лято в Арапя... и продължаваме да сме там.
Ако ви трябва информация за мястото питайте.

За да се поориентирате в обстановката, но през нашия поглед и виждане на нещата можете да попрочетвете тук :  http://xn--80aa9bc1f.com
Писано е преди няколко дни...

# 127
  • Мнения: 76
Ето, че и аз се завърнах днес от Арапя! Бяхме в бунагло Рино. Е, нямам думи! Страхотно, уникално, невероятно! Всичко беше много чисто, много поддържано, за децата беше рай! Плажа страхотен! Догодина пак сме там и най-вече в РИНО!

# 128
  • Мнения: 1 262
Здравейте момичета, виждам , че в темата не е писано отдавна, но да не отварям нова ще питам тук.
Исках да резервирам бунгало за лято 2012год, спрях се на Рино но всичко е заето от сега.
Приоритет ми е да има полянка , където децата да играят, да е сенчесто, и да е близо до морето.
Прочитайки мненията от Щереви се отказах.С интерес ще следя темата. Hug

# 129
  • Мнения: 972
Ние бяхме тук миналата година и много ни хареса!
http://www.byngala.hit.bg/
Бяхме в новите бунгала 2/жълтата сграда/.Чисто е,обзавеждането е ново.Стаите са широки.Има хладилники,телевизор и климатик.
Има достатъчно място да си паркирате колата и двор,огромен,за игри на децата.
Отстрани между първо и второ бунгало има обособен барбекю кът,в който вечер се събират хората и си прекарват забавно и весело!
Завързват се страхотни контакти!
Плажът е на около стотина метра от бунгалата.

# 130
  • Мнения: 761
Какви са цените и има ли бунгало за трима души? Ще следя с интерес.

# 131
  • Мнения: 1 262
Сисс, много благодаря за отговора и отзивите ти.Вече от няколко коментара чета , че бунгала Георгиев са много хубави Hug Ще го имам в предвид. Hug

# 132
  • Мнения: 972
Какви са цените и има ли бунгало за трима души? Ще следя с интерес.

Бунгалата са тройки и четворки.Ние бяхме наели четворка за 80 лв. Peace

# 133
  • София
  • Мнения: 1 020
Радвам се, че намирам темата, тъкмо се чудех дали да не пусна една за сезон 2012 г.
Ние сме се насочили натам, но сме 4 семейства с по 1 дете на 4 години. Гледам тези вили http://www.arapya.com/borov_rai.html и им се чудя. Или пък за бунгала. Бунгала Атанасови нямат места ца юли, само за август. Щереви май също са заети вече.
Някой нещо да препоръча като вила, не като бунгало.
Ще чета темата с интерес.

# 134
  • София
  • Мнения: 3 029
Радвам се, че намирам темата, тъкмо се чудех дали да не пусна една за сезон 2012 г.
Ние сме се насочили натам, но сме 4 семейства с по 1 дете на 4 години. Гледам тези вили http://www.arapya.com/borov_rai.html и им се чудя. Или пък за бунгала. Бунгала Атанасови нямат места ца юли, само за август. Щереви май също са заети вече.
Някой нещо да препоръча като вила, не като бунгало.
Ще чета темата с интерес.

Вилите "Боров рай" са наистина хубави, но доста отдалечени от плажа. Намират се на пътя, точно преди Арапя и трябва да пътувате с кола и да повървите доста пеша до плажа.

Общи условия

Активация на акаунт