Бунгала на Арапя

  • 224 745
  • 855
  •   1
Отговори
# 15
  • France
  • Мнения: 726
Относно вирусите, има един- арапейка  Mr. Green. Не се пие чешмяна вода и, може би, ще имате късмет да не го хванете.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 029
Относно вирусите, има един- арапейка  Mr. Green. Не се пие чешмяна вода и, може би, ще имате късмет да не го хванете.

О, благодаря, ще го имам впредвид!  bouquet

# 17
  • Мнения: 214
Някой може ли да даде отзиви за бунгала "Георгиев" Арапя.Планираме там второ кратко море, за 4 дни.Наши проятели са резервирали в "Пънчетата" и мисля, че "Георгиев" са най близо.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 029
Здравейте отново! Наближава почивката ни на 04-ти  юли. Има ли ходили вече, как е времето, отзиви... Трудно ли се стига до бунгала Щереви? Някой може ли да ме ориентира, долу-горе?  Grinning Благодаря! Приятна почивка на всички! Hug

# 19
  • Мнения: 77
Хм, и аз се замислям за Арапя. Ние сме 5-ма с куче, тъй че едно големичко бунгалце съвсем ще ни пасне Mr. Green
Някой знае ли Алекто в коя част са и на колко м от плажа - май само там видях възможност за настаняване на повече от 4 души newsm78?

# 20
  • Мнения: 679
Здравейте отново! Наближава почивката ни на 04-ти  юли. Има ли ходили вече, как е времето, отзиви... Трудно ли се стига до бунгала Щереви? Някой може ли да ме ориентира, долу-горе?  Grinning Благодаря! Приятна почивка на всички! Hug

denizara, изглежда вие ще сте първи  Grinning
Аз ще чакам с нетърпение отзиви от теб. Пожелавам ви хубаво време!

# 21
  • Мнения: 1 745
И аз се записвам за отвизи!
Ние още не знаем кога ще идем,тъй като мъжа ми не знае кога ще го пуснат отпуск.Мислите ли,че изобщо ще се доредим до свободно бунгало без предварителна резервация? newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 3 029
Здравейте отново! В петък си тръгнахме от морето и ми е много мъчно...изкарахме супер...,но давам по същество! Grinning  
Бунгалата Щереви са супер, може би най-хубави. Намират се точно срещу бунгалата Грудови, направо са в един двор, но между тях има ограда. Иначе са идентични. Топла вода имаше постоянно, спокойно е, има възможност за готвене, за барбекю, почти са на плажа. Хладничко е, не са на слънце.
Бунгалата Алекто и на Андонови не бяха също лоши, там бяха с боксче- ел. котлон/печка, но не ме "грабнаха" толкова. Алекто са до пътя и за малки деца е малко неудобно, а другите са в горичка и си е малко мрачно, лично мое мнение.
Бунгалата на кораба изглеждаха супер, но не сме ги гледали отблизо.
Самият къмпинг много ни хареса, има 3 магазина за хранителни стоки, много добре заредени, 2-3 заведения, дори пробвахме 2 пъти храната в едното с малкия и, за късмет нямаше нищо.
Последният ни ден беше изцяло дъждовен, но все пак беше страхотно! Плажът е чист, има безплатни чадъри на Загорка, не е препълнено, а морето е спокойно като плажа в Китен.
Много сме доволни, другата година пак!
Успех на всички и слънчево време желая!
Пишете с отзиви!

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 15:51 от denizara

# 23
  • Мнения: 1 745
Супер звучи почивката ви!  Peace Много полезно инфо.А имаш ли представа без резервация дали ще има свободни бунгала?  Rolling Eyes Както писах и по-горе,мъжа ми не знае кога ще го пуснат отпуск и няма как да резервирам.  Confused

# 24
  • София
  • Мнения: 3 029
Супер звучи почивката ви!  Peace Много полезно инфо.А имаш ли представа без резервация дали ще има свободни бунгала?  Rolling Eyes Както писах и по-горе,мъжа ми не знае кога ще го пуснат отпуск и няма как да резервирам.  Confused


Здравей! Не бих искала да се наема с прогноза, за да не ме проклинате после, ако няма. Grinning Според мен, за Щереви и Грудови е абсурд да има, но не е изключено. Знам, че на бунгалата на Андонови е имало семейство с бебе, което е резервирало на друго бунгало предварително с аванс и не им е харесало след това. В последствие намират на Андонови. Но все пак мисля, че е хубаво, като разбереш кога ще пътувате да звъннеш да попиташ за свободни места, може да имате късмет. Виждам, че сте с 2 деца и все пак си е риск. Успех! Hug

# 25
  • Мнения: 1 745
Благодаря ти.Аз непременно ще звънна като разберем кога ще пътуваме,но да знам дали да се надявам или не.  Rolling Eyes Дано имаме късмет наистина.Струва ми се много подходящо за семейство като нашето. Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 3 029
Късмет! Там са само семейства с деца и мисля, че наистина ще ви хареса! Peace

# 27
  • Мнения: 339
Някой знае ли дали има бунгала с две отделни стаи? Ние ще си водим баба и не си представям почивката в една стая, а две бунгала също не е вариант, защото децата не мога да ги отделя чак толкова от нас.

# 28
  • Мнения: 679
denizara, благодаря ти, че сподели впечатленията си! Радвам се, че сте останале доволни.
Бунгалата в една редица ли са? Ние ще сме в бунгало №4, опитвам се да си представя къде горе-долу се намира. И нали няма кърпи в банята, да не се натоваря излишно.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 029
Честно казано, не съм виждала бунгала с 2 стаи, но това не значи, че няма.  newsm78 Ние затова се отказахме да ходим с баба, че не ни се искаше да бъдем в едно бунгало всички. Но може и да има.
Всички бунгала на Щереви са в една редица като обща сграда, но с отделни стени. Grinning Явно ще сте четири човека, номер 4 май беше за четворка. В нашето бунгало имахме 3 стъклени чаши, кофа, леген, бърсалка за под, 3 закачалки. Нямаше кърпи и тоал. хартия.

Общи условия

Активация на акаунт