Бунгала на Арапя

  • 224 761
  • 855
  •   1
Отговори
# 840
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Ох, след дълго мислене, прозвъняване и търсене, май ще избирам между бунгала Ирина и Димови на Арапя. Ирина са на 30 м от плажа, но повече ми харесват Димови, които са на 300 м от плажа. Това разстояние ме стресна леко, не че е далеч, но ми се искаше по-близо да сме до морето. Има ли сред вас някой, почивал на Димови да сподели повече. Не съм резервирала още, ще звъня по-късно, така се уговорихме.

 Абсолютно всякаква информация ще ми е полезна.

 Благодаря!

# 841
  • Мнения: 2 135
В Ирина съм спала миналата година, бунгалата са 2, мисля че са еднакви. Сравнително просторно е, с доста голяма баня, има климатик,хладилник и кухненски бокс, като отвън има скара и съдове. Аз не съм ги ползвала, но са за всички. Верандата е сенчеста и с кеф пиех сутрин кафе. По същото време в другото бунгало имаше семейство с 2 деца и падаше голяма игра в двора.
Димови не ги знам къде са.

# 842
  • Мнения: 350
Ние ще бъдем в бунгала Добреви. Някои бил ли е вече там и да даде някакви отзиви ?

# 843
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
В Ирина съм спала миналата година, бунгалата са 2, мисля че са еднакви. Сравнително просторно е, с доста голяма баня, има климатик,хладилник и кухненски бокс, като отвън има скара и съдове. Аз не съм ги ползвала, но са за всички. Верандата е сенчеста и с кеф пиех сутрин кафе. По същото време в другото бунгало имаше семейство с 2 деца и падаше голяма игра в двора.
Димови не ги знам къде са.

 Благодаря ти, Силвия!  Hug

 Май се отказвам от бунгалата. Ред неща ме притесняват, а и сякаш злоупотребяват откъм цени.
 Продължавам да търся, да се обаждам, то никак не било лесно. Хем закъсняхме, хем пък се чудя какво точно искам.  ooooh!
 
 На всички пожелавам приятна почивка, хубаво време и много хубави емоции!  family    grinning039  Nature Sun With Face
 
Ние ще бъдем в бунгала Добреви. Някои бил ли е вече там и да даде някакви отзиви ?

 И там се обаждах, но нямаха свободни бунгала.

# 844
  • London
  • Мнения: 6 732
Нели, в разгара на сезона цените винаги са по-високи, защото капацитета е почти запълнен и има само дупки, които се запълват на висока цена. От мен да знаете винаги се запазва най-късно началото на юни за да хванеш нормална цена. Peace

Ако искаш нещо от рода на отделни къщички има едно Боров Рай, то е доста далечко от плажа, но пък е идеално и сенчесто и в никакъв случай мизерно. Все пак човек за да си почине му е нужен комфорт, иначе е всичко друго но не и почивка.


Аз бих избягвала и зоната където е мръсния канал. Wink Там мисля има бунгала и според мен си мирише. Но как се казват не знам.

# 845
  • София
  • Мнения: 4 122
Нели, в разгара на сезона цените винаги са по-високи, защото капацитета е почти запълнен и има само дупки, които се запълват на висока цена. От мен да знаете винаги се запазва най-късно началото на юни за да хванеш нормална цена. Peace

Ако искаш нещо от рода на отделни къщички има едно Боров Рай, то е доста далечко от плажа, но пък е идеално и сенчесто и в никакъв случай мизерно. Все пак човек за да си почине му е нужен комфорт, иначе е всичко друго но не и почивка.


Аз бих избягвала и зоната където е мръсния канал. Wink Там мисля има бунгала и според мен си мирише. Но как се казват не знам.



 newsm10 Напълно съм съгласна. Миналата година началото на юни се обадихме и на късмет си намерихме място. Тази година спокойно се обадихме средата на април и пак бяха заети, но поне имахме избор за свободни дати за дните, които евентуално планувахме та успяхме да съчетаем нещата.

P.S. Ние сме във вила. Нещо бунгалата ми се струват доста по далеч. И не толкова близо да плажа.

# 846
  • Мнения: 343
      Здравейте!  Simple Smile
    Ние за първи път решихме да опитаме как е на бунгала и за това добавихме към лятната почивка
 и 3 нощувки в бунгала.  След доста търсене току-що най-накрая резервирах в бунгала Ирина.
Дано всичко, което е написано в сайта отговаря на истината! Най-вече ми харесва това, че са близо до плажа, всъщност това беше водещото в търсенето ми.
    Ако някой има впечатления от тези бунгала, моля да сподели впечатления!  Hug
 
 

# 847
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  La CatralaPeace, благодаря!

 malka_feya, пожелавам ви приятна почивка  и ще чакам да споделиш като се завърнеш. Точно за Ирина се чудех много, искам да знам дали да съжалявам, че се отказах от почивка на бунгала. Днес решихме да сме на друго място, довечера ще резервирам.

 Срещнах отзивчивост в тази тема и ви благодаря, момичета!   bouquet

# 848
  • Мнения: 161
Както писах, ние ще повторим морето тази година. За съжаление, няма места почти до средата на септември. Та, ще сме там след 10-ти.  Пак повтарям, страхотно място е Арапя Simple Smile   Мечтая си да си имам една караванка там Simple Smile   А някой знае ли колко "наем"  се плаща за терен, в който се слага каравана?  За месец или за сезон се плаща?   Не съм наясно изобщо    Embarassed   

# 849
  • София
  • Мнения: 4 122
Както писах, ние ще повторим морето тази година. За съжаление, няма места почти до средата на септември. Та, ще сме там след 10-ти.  Пак повтарям, страхотно място е Арапя Simple Smile   Мечтая си да си имам една караванка там Simple Smile   А някой знае ли колко "наем"  се плаща за терен, в който се слага каравана?  За месец или за сезон се плаща?   Не съм наясно изобщо    Embarassed   


Хмм,

Според мен е за сезон, защото май повечето отиват и оставят караваната там и после я отдават под наем на приятели, познати, непознати за определен период от време и си избива наема за мястото където е заплатил.

# 850
  • Мнения: 2 135
На първа линия за сезон преди 2 години беше 2500лв.

# 851
  • Мнения: 1
  Здравейте!
Ние за първи път решихме да опитаме как е на бунгала и решихме да сме в бунгала Неда. Направихме резервация за 5 нощувки.
  Ако някой има впечатления от тези бунгала, моля да сподели впечатления!

# 852
  • Мнения: 1 037
Някой знае ли къде е тази красота в Арапя? newsm78
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1034689043228326&set … ype=1&theater

# 853
  • София
  • Мнения: 4 122

Хм, това не ми изглежда на Арапя.

# 854
  • London
  • Мнения: 6 732
Към попския плаж е; ако е мястото за което си мисля. Peace

Общи условия

Активация на акаунт