Бунгала на Арапя

  • 224 682
  • 855
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 116
Нел, кажи кое  е хотелчето. Шума и надутата чалга и на мен не ми се нравят, но ми хареса плажа и ми се иска да посетим това местенце.

# 76
  • Мнения: 4 668
Ето го - http://bghotelite.com/camping-arapia.388_bg
Посоченият телефон е актуален . Ето и още един - 0896 / 844 904
Искам да предупредя , че не е на първа линия . До плажа се върви около 100 - 150 м.
Но наистина е много тихо . Поискай си тройна стая .
Също така искам да споделя за любимият ни ресторант - LILAVO . Намира се под това хотелче , до пицарията и малко над хотел Кораба .
Страхотни пърленки , страхотни миди в масло , огромни пържоли и салати , чудесно меню на обяд и всичко приготвено на момента  Peace

# 77
  • Мнения: 96
Звучи чудесно! Ние ще сме на друго бунгало - някакво новичко. Големи ли са разстоянията там? Никога не съм била. А ресторантчето ще посетим със сигурност. Как са цените? Исках да попитам и дали има  аптека в къмпинга? А от чалгата явно няма избавяне - ще нося тапи за уши Wink

# 78
  • Мнения: 4 116
Благодаря, Нел  Hug

# 79
  • Мнения: 4 668
Всъщност Арапя е едно особено място  Wink няма чалга по заведенията и хората като цяло бяха много възпитани . Просто при нас се случиха тези бесни чалгаджии и простаци ... е усмирихме ги де , ама аз мразя такива неща .

Ако сте на бунгала Рино - те са супер , чисто нови със страхотна трева отпред и люлки за децата . Разстоянието от плажа е 100 м.
Аптека няма . Трябва да се ходи до Царево .

Цените в ресторанта са нормални - супи по 1.80 - 2.00 лв. Основно за обяд 3-4 лв.
Мъжът ми яде невероятна скумрия на скара - 5 лв. порцията .
Миди в масло - 6.00 лв. Пържола - 6.00 лв.
Салати около 4 лв.
Десерти 2.50 - 4 .00 лв.

# 80
  • Мнения: 96
Благодаря за инфото, Нел Simple Smile За съжаление не са Рино - бяха заети за периода. Тези нямат име , май. Пускат ги за първа година. Собственикът ми каза, че не е успял да направи детска площадка тази година. Все пак се надявам да се намери местенце, където да играе малката.

# 81
  • Мнения: 4 668
Спокойно , ще има къде да играе малката  Laughing На Арапя е пълно с деца  Laughing Навсякъде препускат тумби с деца , много е забавно  Peace Големи игри падаха , едвам ги прибирахме да се наспят малко .

# 82
  • пловдив
  • Мнения: 30
Някой да сподели,ако има впечатления за бунгала Андонови,на 21.07. ще сме там живот и здраве и ми е интересно да чуя мнение за тях,защото ще ходим за първа година на арапя.

# 83
  • Мнения: 76
Здравейте! Да се включа и аз за Арапя! Резервирала съм бунгало Рино за септември. Понеже са нови и страшно много ме грабнаха снимките им и решихме да отидем там с една приятелка и двете деца! А в последствие прочетох положителни отзиви  тук и вече съм по-спокойна! Само искам да питам, за РИНО - имаше ли хавлии за баня, че те всичките хавлии заемат 1 сак и има ли Wi Fi или да си нося флашката с интернета!
Благодаря предварително!

# 84
  • Мнения: 971
В момента ви пиша от Арапя! От вчера сме в бунгала Георгиев.
Страхотно е! Точно както е дадено в сайта или на страницата във фейса! Чисто,спокойно...От верандата ни се вижда залива и плажа! Собствениците са много любезни и усмихнати! Готови са винаги да помогнат с каквото могат!
Плажът е чист и има свободна от чадъри зона!
Пълно е с деца,така че никой няма да скучае!
Препоръчвам от сърце на всички! Peace

п.п.По въпроса за хавлийте-не ,няма хавлии! Все пак са бунгала, не е хотел! А който е ходил на бунгало-знае!
За интернета-продават се карти за безжичен такъв!
3 дена-15 лв
10 дена-20 лв
20 дена-45 лв
Карти могат да се купят от хотел "Кораба",от магазин "Нямаш грижи" и др.
Дават ти карта с потребител и парола и си ок! Peace

# 85
  • Мнения: 4 668
В нашите бунгала имаше хавлии и ТХ . Но по принцип не ги препоръчвам по други причини / писала съм по напред /
fifonka - обади се и питай . Собственичката на РИНО е много готин човек / децата ни се заиграха и така се запознахме / , тя ще ти каже .

# 86
  • София
  • Мнения: 3 021
Ние бяхме тази година на Грудови /срещу Щереви/ в периода 11-19.07 и бяхме много доволни. Нямаше шумни компании с чалга, не сме имали никакви проблеми в това отношение. Нел, вие кога бяхте, преди това ли? Единствено жегата на обяд ни беше в повече! Но обстановката спрямо Щереви е по-добра. Казвам го, тъй като миналата година бяхме при последните. Нямаше хавлии нито тази, нито миналата година. Интернет има при купуване на карти, както е писано по-горе.
На бунгала Рино беше също много хубаво и по-хладно, отделно, че имат климатици.
Само, че водата не беше хубава тази година, но не мога да кажа, дали е морската или чешмяната вода. И аз, и малкия получихме проблеми с кожата, обриви, нещо, което не ни се беше случвало миналата година. но е факт, че сега имаше много повече хора, морската вода беше по-мръсна, а шешмяната не изключвам да е по-хлорирана, за да се предпазят от епидемии.
Иначе плажът си е хубав, хората - свестни, хазяите също, цените нормални, в заведенията се хранехме тримата за 10-14 лв с пиене и сме си много доволни.

# 87
  • Мнения: 4 668
Ние бяхме от 2-ри юли . Морската вода беше кристално чиста . Жега не сме усетили в бунгалата , защото периода беше особен - имаше и дъжд и не е ставало голяма жега .

# 88
  • София
  • Мнения: 3 021
Да, миналата година ние бяхме от 04.07 и водата също беше кристално чиста. Но тази година седмица по-късно явно поради многото хора си беше по-мръсна, само рано сутрин - кристално чиста.

# 89
  • Мнения: 679
Ние се върнахме преди 2 дни от Щереви. Подобренията там са, че има простир за всяко бунгало и кърпи - 2 малки и една голяма за 4 човека   newsm78 Може би, ако си бяхме поискали, щяха още да ни отпуснат, но аз носех и не съм искала.
Лепнахме си и вирусче, което за късмет ни натръшка чак като се прибрахме.

Общи условия

Активация на акаунт