Утрогестан ... вагинално?

  • 1 188
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 951
Аz няколко ъти съм пила дуфастон и zнам че утрогестана съЩо е прогестерон... Но вагинално?  newsm12 Да поясня, става въпрос zа хапчета. Направо Щях да падна, стори ми се много смеШно, все едно Ще пия хапчета отдолу newsm62
Някой друг вzемал ли ги е по тоzи начин?

# 1
  • Мнения: 7 718
Нормално е. Laughing

# 2
  • Мнения: 1 951
А дали намаляват страничните ефекти (от дуфастона много ми се спеШе) или раzлика няма?

# 3
  • Мнения: 7 718
Аз лично странични ефекти нямах нито от дуфастона, нито от утрогестана /взимала съм го и орално и вагинално/.
Обаче казват, че при вагиналното приложение страничните ефекти намаляват, като и, че се усвоява по-добре.
Имай в предвид, че при вагинално приложение М. закъснява.

# 4
  • Мнения: 1 951
мерси zа инфото  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 724
Когато е приложен вагинално, не ти се спи толкова. Но е възможно, както казва Лали, да ти закъснее и без основание. Затова правиш тестове. Желая ти да ти закъснее основателно - с 9 месеца!

# 6
  • Мнения: 311
И аз съм взимала Утрогестан вагинално но по време на бременността.Моята лекарка ми каза че ако ги пия има вероятност да ме болят гърдите и тъй като и без това ми бяха напрегнати ужасно много ги взимах вагинално.Да не забравя да кажа че ги слагах до 12г.с. тъй като според докторката изпълнявали ролята на плацента докато се образува такава  newsm10

# 7
  • Мнения: 1 951
  Желая ти да ти закъснее основателно - с 9 месеца!

Дано, дано  Laughing

А не е ли като при дуфастона, като го спреШ и до 2-3 дни идва лелката?

# 8
  • Мнения: 7 718
На мен ми идва докато го взимам.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
А не е ли като при дуфастона, като го спреШ и до 2-3 дни идва лелката?

Пък и ако има да идва ще дойде ,.... ама ако някой друг newsm32 ще идва  Grinning ... дано !

# 10
  • Мнения: 1 951
Пък и ако има да идва ще дойде ,.... ама ако някой друг newsm32 ще идва  Grinning ... дано !

Пу, пу... Моренка, от твойта клавиатура в божия компиутър... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт