Размяна на детски градини и ясли - София

  • 184 088
  • 766
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 475
Може ли линк?
Благодаря ви!
http://m.bg-mamma.com/?topic=1027685 - това е темата, следете я, няма да оставим така нещата

# 721
  • Мнения: 2
Здравейте, сина ми е приет в София, жк Младост-4 ул. детска мечта 20 ДГ 76 "Сърничка" набор 2016г е и ще го запиша там. Искам обаче да го преместя някъде по близо до Младост 1 или в градината на дъщеря ми ДГ №189 Сто усмивки, ако има някой който иска да е в градината в Младост 4 нека пише. Благодаря ви!

# 722
  • Мнения: 11
Здравейте,
Търся детенце набор 2016 г., прието в ДГ 76 Сърничка в Младост 4, за което би било по-удобно да посещава градина Деница в Младост 2.  
Ако има такова, моля пишете ми за евентуална размяна. Благодаря предварително!

# 723
  • Мнения: 3
Здравейте,
Търся детенце, набор 2016 г., прието в ОДЗ 70 "Пролет" в ж.к. Младост 3, за което би било по-удобно да посещава ОДЗ 17 "Мечо Пух" в ж.к. Младост 1. 
Ако има такова, моля пишете ми за евентуална размяна, въпреки че не знам дали би било възможно да се заобиколи ИСОДЗ по такъв начин. Благодаря предварително! Хубав ден!

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 5 927
Това не е заобикаляне, има го в Наредбата:
Цитат
Чл. 16. Преместване
(1) Преместване на дете от една детска градина/училище в други може да се осъществи при наличие на свободно място по реда на класиране и записване, посочени в чл. 14 и чл. 15 от настоящата Наредба.
(2) Директорите на детски градини/училища могат да извършват преместване на деца между две детски градини/училища след подадени писмени заявления от родителите/настойниците и на двете деца. Преместването се отразява в ИСОДЗ и ПГУ от директорите.

# 725
  • Мнения: 3
Благодаря много, сега остава да намеря дете, с което да разменя моето Wink

# 726
  • Мнения: 24
Здравейте! Детето ни е набор 2016 с ХЗ и е прието в яслена група в 11 ДГ "Мики Маус" в Младост 1. Тъй като кварталът ни е доста далече - търся възможност за размяна с детенце, прието в ясла в Борово, Красно село, Лагера, Стрелбище, Хиподрума, Бъкстон, Иван Вазов или някъде в околните квартали, а дори и център.
И имам един въпрос - ако случайно намерим някого за размяна, трябва ли и другото дете да е прието от квотата с ХЗ в неговата ясла?

# 727
  • София
  • Мнения: 165
Предвид факта, че над 2000 деца са кандидатствали за преместване в настоящата кампания, не би ли било най-добре ИСОДЗ да изработят система, чрез която да може да се заявява желание за преместване чрез техния сайт и при засичане на насрещно желание да се свързват с родителите, желаещи размяна. С малко инициативност от тяхна страна биха улеснили живота на над 2000 деца и техните родители...

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 5 927
Сигурно не са се сетили. Някой ще трябва да го предложи на Работната Група за обсъждане.
Аз намирам идеята за много добра.

# 729
  • Мнения: 1
Здравейте, търся детенце набор 2015, което е прието в 76 ОДЗ "Сърничка" (ж.к. Младост 4), за размяна в 11 ОДЗ "Мики Маус" - Младост 1

# 730
  • Мнения: 17
Здравейте, търся детенце набор 2013, което посещава 93ДГ "Чуден свят" или 8ДГ "Проф. Елка Петрова" в кв. Красно село, да се смени с моето, което посещава 167ДГ "Малкият принц" в кв. Иван Вазов.

# 731
  • София
  • Мнения: 11
Здравейте, моето дете е прието в 76 ДГ Сърничка- Младост 4, набор 2015. Търся детенце, което посещава 59 ОДЗ Елхица- Младост 3 за размяна.

# 732
  • Мнения: 1
Здравейте,
Моето дете, набор 2015 г. е прието в 76 ОДЗ " Сърничка" - сграда 2 в
ж.к. Младост 4. Търся детенце, което посещава 123 ДГ  "Шарл Перо" в кв. Горубляне за размяна. Ако има такова, моля пишете на лични. Предварително благодаря!

# 733
  • Мнения: 1
Здравейте,
децата ми набор 2016 г. и 2013 г. посещават съответно 14 ДГ   "Карлсон" в Младост 2 и 70 ДГ "Пролет" в Младост 3. Бих искала да преместя едното дете при другото. Търся дете, което е набор 2016 г. и посещава ДГ "Пролет" за размяна в 14 ДГ "Карлсон" или дете, което е набор 2013г. и посещава 14 ДГ "Карлсон" за размяна в 70 ДГ "Пролет".

# 734
  • Мнения: 333
Детето ми набор 2016 е прието в  №76 Сърничка (с яслени групи). Търся са размяна детенце в ОДЗ 56 Здравец или 59 Елхица.

Общи условия

Активация на акаунт