шейново или 1ва АГ

  • 1 250
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 5 103
моля помогнете ми:)))

# 1
  • Мнения: 5 103
тоест имам избор да избирам и между правителствена и частна и горе посочените две помогнете ми в избора.със секцио ще раждам ако това е от значение де:)

# 2
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз раждах в Правителствена и съм много доволна

# 3
  • София
  • Мнения: 9 963
Мислиш ли да си избираш лекар? Ако да, значи в болницата, в която работи.

# 4
  • София
  • Мнения: 717
1 АГ

# 5
  • София
  • Мнения: 2 217
1 аг

# 6
  • Мнения: 1 107
Гласувах за 1 АГ, защото там съм раждала. Четох доста из форума и личното ми мнение е, че има няколко основни предимства пред Шейново:
- кърменето се насърчава, а в Шейново - точно обратното;
- бебетата са в стаите на майките през цялото време (при нормално раждане без усложнения), а в Шейново - не;
- има възможност за ВИП стаи, но дори в нормалните има баня и тоалетна, а за Шейново четох, че има един санитарен възел на етаж;
- можеш съвсем официално да платиш за избор на екип, ако нещо те притеснява, за Шейново не знам дали има точно такава опция newsm78

П.П. Наскоро имаше такава тема, прегледай я  Wink

Последна редакция: ср, 19 окт 2005, 11:46 от connie

# 7
  • Мнения: 5 140
Шейново  Peace

# 8
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
На мен всичките ми познати са раждали в 1 АГ и са много доволни от екип и обслужване. Дори 2 от тях родиха със секцио и пак биха раждали там. Самата аз ходя там на консултации и мисля там да раждам.
Изборът обаче е твой. Леко раждане ти желая!

# 9
  • Мнения: 4 066
Мислиш ли да си избираш лекар? Ако да, значи в болницата, в която работи.

това е важно, реши първо този въпрос!
Аз съм за Шейново, но моят лекар работи там, затова. Затова и съм доволна. Иначе наистина не ми харесва практиката по отношение на кърменето.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
раждах в Шейново и надявам се пак да ми се наожи и пак там ще отида

# 11
  • Мнения: 485
Гласувах за 1 АГ, защото там съм раждала. Четох доста из форума и личното ми мнение е, че има няколко основни предимства пред Шейново:
- кърменето се насърчава, а в Шейново - точно обратното;
- бебетата са в стаите на майките през цялото време (при нормално раждане без усложнения), а в Шейново - не;
- има възможност за ВИП стаи, но дори в нормалните има баня и тоалетна, а за Шейново четох, че има един санитарен възел на етаж;
- можеш съвсем официално да платиш за избор на екип, ако нещо те притеснява, за Шейново не знам дали има точно такава опция newsm78

П.П. Наскоро имаше такава тема, прегледай я Wink

Аз родих в Шейново и се подписвам под всяка дума. Няма никаква връзка между детското отделение и майките - не ти казват нищо за бебето. Моето имаше инфекция та в деня когато трябваше да ни изпишат просто не ни изписаха без да обяснят нищо! Оцелях само защото бях във ВИП стая и имах уговорка с лекар. В нормалните стаи е отврат и тоалетната наистина е една на етаж.

# 12
  • Мнения: 3 537
Гласувах за 1 АГ, защото там съм раждала. Четох доста из форума и личното ми мнение е, че има няколко основни предимства пред Шейново:
- кърменето се насърчава, а в Шейново - точно обратното;
- бебетата са в стаите на майките през цялото време (при нормално раждане без усложнения), а в Шейново - не;
- има възможност за ВИП стаи, но дори в нормалните има баня и тоалетна, а за Шейново четох, че има един санитарен възел на етаж;
- можеш съвсем официално да платиш за избор на екип, ако нещо те притеснява, за Шейново не знам дали има точно такава опция newsm78

newsm10 1-ва АГ

# 13
  • Мнения: 2 700
Гласувах за 1 АГ, защото там съм раждала със секцио.  Не знам сега каква е материалната база в Шейново, но докато бях в реанимация бяха докарали 2 родилки от Шейново с бебетата им в кувьози, тъй като имаше някакви прблеми за децата в Шейново.

# 14
  • Мнения: 941
и аз имам същата дилема, но за да решиш има първо няколко въпроса на които трябва да си отговориш
дали искаш бебето да е при теб в шейново не може а в 1аг да
искаш ли вип стая в шейново си сама а в 1аг с друга мама
иначе доста съм се интересувала за двете болници и  за двете има много добри доводи относно условията и специалистите

# 15
  • Мнения: 5 103
днеска с мъжо ходихме в шейново д-р Конакчиев му е приател всички се държаха супер но явно заради него(той е някакъв шеф ама не разбрах какъв).стори ми се хубаво вътре казах че искам секцио.питахаме защо като накрая казаха ти ще раждаш ти решаваш.показаха ми доста от болницата много ми хареса но още не съм ходила в 1АГ

# 16
  • Мнения: 815
по - скоро питай за доктор, а не за болницата- аоко си без уговорка е все едно дали шейново или 1 аг- а пък ти щом от сега мислиш за секцио- трябва да имаш уговорка- дори да ти се налага по медицински причини те мъчат до последно..е, правят и секцио, но в краен случай

Аз родих в Шейново с уговорка и съм много доволна, за мен това, че бебета не са при майките си е голямо предзимство- можеш да си починеш след раждането, да поспиш и да се възстановиш,  пък бебо го виждаш през 2 часа за по час- после ще може да си го гледаш в къщи колкото си искаш- няма къде да ходиш...ВИП стая нямаше свободна, е, малко е неудобно, но оцелях, като тръгна да раждам 2 път пак ще е там, но заради доктора, а не заради болницатга

# 17
  • София
  • Мнения: 378
аз съм за Шейново Peace

# 18
  • Мнения: 46 508
тоест имам избор да избирам и между правителствена и частна и горе посочените две помогнете ми в избора.със секцио ще раждам ако това е от значение де:)

Правителствена  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 3 688
за Шейново ако пожелаеш могат да оставят бебето при теб и да не го взимат до следващото хранене
аз бях във ВИП и няколко пъти ми предложиха да ми го оставят а на майката от съседната стая и го взимаха само когато тя кажеше....

# 20
  • Мнения: 2 849
Шейново ! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт