шейново или 1ва АГ

  • 1 245
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
моля помогнете ми:)))

# 1
  • Мнения: 5 103
тоест имам избор да избирам и между правителствена и частна и горе посочените две помогнете ми в избора.със секцио ще раждам ако това е от значение де:)

# 2
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз раждах в Правителствена и съм много доволна

# 3
  • София
  • Мнения: 9 935
Мислиш ли да си избираш лекар? Ако да, значи в болницата, в която работи.

# 4
  • София
  • Мнения: 717
1 АГ

# 5
  • София
  • Мнения: 2 217
1 аг

# 6
  • Мнения: 1 107
Гласувах за 1 АГ, защото там съм раждала. Четох доста из форума и личното ми мнение е, че има няколко основни предимства пред Шейново:
- кърменето се насърчава, а в Шейново - точно обратното;
- бебетата са в стаите на майките през цялото време (при нормално раждане без усложнения), а в Шейново - не;
- има възможност за ВИП стаи, но дори в нормалните има баня и тоалетна, а за Шейново четох, че има един санитарен възел на етаж;
- можеш съвсем официално да платиш за избор на екип, ако нещо те притеснява, за Шейново не знам дали има точно такава опция newsm78

П.П. Наскоро имаше такава тема, прегледай я  Wink

Последна редакция: ср, 19 окт 2005, 11:46 от connie

# 7
  • Мнения: 5 140
Шейново  Peace

# 8
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
На мен всичките ми познати са раждали в 1 АГ и са много доволни от екип и обслужване. Дори 2 от тях родиха със секцио и пак биха раждали там. Самата аз ходя там на консултации и мисля там да раждам.
Изборът обаче е твой. Леко раждане ти желая!

# 9
  • Мнения: 4 061
Мислиш ли да си избираш лекар? Ако да, значи в болницата, в която работи.

това е важно, реши първо този въпрос!
Аз съм за Шейново, но моят лекар работи там, затова. Затова и съм доволна. Иначе наистина не ми харесва практиката по отношение на кърменето.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
раждах в Шейново и надявам се пак да ми се наожи и пак там ще отида

# 11
  • Мнения: 485
Гласувах за 1 АГ, защото там съм раждала. Четох доста из форума и личното ми мнение е, че има няколко основни предимства пред Шейново:
- кърменето се насърчава, а в Шейново - точно обратното;
- бебетата са в стаите на майките през цялото време (при нормално раждане без усложнения), а в Шейново - не;
- има възможност за ВИП стаи, но дори в нормалните има баня и тоалетна, а за Шейново четох, че има един санитарен възел на етаж;
- можеш съвсем официално да платиш за избор на екип, ако нещо те притеснява, за Шейново не знам дали има точно такава опция newsm78

П.П. Наскоро имаше такава тема, прегледай я Wink

Аз родих в Шейново и се подписвам под всяка дума. Няма никаква връзка между детското отделение и майките - не ти казват нищо за бебето. Моето имаше инфекция та в деня когато трябваше да ни изпишат просто не ни изписаха без да обяснят нищо! Оцелях само защото бях във ВИП стая и имах уговорка с лекар. В нормалните стаи е отврат и тоалетната наистина е една на етаж.

# 12
  • Мнения: 3 537
Гласувах за 1 АГ, защото там съм раждала. Четох доста из форума и личното ми мнение е, че има няколко основни предимства пред Шейново:
- кърменето се насърчава, а в Шейново - точно обратното;
- бебетата са в стаите на майките през цялото време (при нормално раждане без усложнения), а в Шейново - не;
- има възможност за ВИП стаи, но дори в нормалните има баня и тоалетна, а за Шейново четох, че има един санитарен възел на етаж;
- можеш съвсем официално да платиш за избор на екип, ако нещо те притеснява, за Шейново не знам дали има точно такава опция newsm78

newsm10 1-ва АГ

# 13
  • Мнения: 2 700
Гласувах за 1 АГ, защото там съм раждала със секцио.  Не знам сега каква е материалната база в Шейново, но докато бях в реанимация бяха докарали 2 родилки от Шейново с бебетата им в кувьози, тъй като имаше някакви прблеми за децата в Шейново.

# 14
  • Мнения: 941
и аз имам същата дилема, но за да решиш има първо няколко въпроса на които трябва да си отговориш
дали искаш бебето да е при теб в шейново не може а в 1аг да
искаш ли вип стая в шейново си сама а в 1аг с друга мама
иначе доста съм се интересувала за двете болници и  за двете има много добри доводи относно условията и специалистите

Общи условия

Активация на акаунт