И аз да се похваля!!!

  • 2 328
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 175
Честит ти юнак!!!
Да е жив и здрав и да слушка с двете ушенца!  babyuu

# 16
  • Мнения: 590
Да ти е жив и здрав човечеца и само радост да ти носи!!!Много хубаво че си имала такова лесно раждане!Само да попитам защо ти сложиха епидурал като казваш че не те е боляло?Само защото си си го платилла ли?Аз също съм на мнение че епидуралната анестезия е велико откритие!Аз нямах този късмет да родя лесно.Изтече ми водата и ме пряеха в родилното.След 4-5 часа почнаха контракции и така почти 7 часа.При проверката след тези часове никакво разкритие-0  Cry даже не беше се изгладила шийката!след това контракциите спряха.Предизвикаха ги с хапче.Не подейства,второ хапче и започнаха кошмарните болки.И други които са им предизвиквами контракциите ще кажат че много повече боли.Такъв кошмар не съм си представяла че може да е.Така след още към 20 часа кошмарни контракции накрая през минута и половина но разкритие само 4 см ги помолих за епидурал.Поради стечение на обстоятелствата и неефективност на здравната система тук трябваше да изчакам 2 часа още екипа да дойде и като ми сложиха епидурала направо заплаках от радост!Страхотно е!След още 6 часа и само 5 см разкритие с вливане на банки за получаване на по силни контракции се оказа че имам само 5 см разкритие и вече 48 часа бяха минали от изтичането на водите и решиха секцио  Sad След много съпротива от моя страна извадиха бебчо с секцио добре че имах епидурал иначе щяха с пълна упойка да съм а така беше по добре като бях будна въпреки че не видях бебчо веднага чак като се посвещих след час-два!чувството е върховно но след тази травма от тежкото раждане имам и депресия и не мога никога да си редставя че ще раждам пак.Само споделам горчив опит не искам да плаша никой!Всяко раждане е различно и рядкои ма такива тежки като моето!Ако беше в БГ сигурно много по рано 6тиаха да направят секцио да не се муча но така е тук!Гледат всичко да е естественно.Успех и леко раждане на всички желая!!!
 Stuck Out Tongue

# 17
ЧЕСТИТ ВИ ЮНАК НИКОЛА
От здраве и късмет да не се оттърва.
А на тебе ти пожелавам бързо и леко възстановяване и........
след време още едно -две.......такива сладки ангелчета Wink  Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 5 526
Честито Мамо!
Да ти е жив и здрав малкият Никола.
Да донесе много радост и щастие на цялото семейство.

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Благодаря на всички за милите думи!Да ви се връща!!!
Отговарям на СкороМама - сложиха ми упойка, защото аз предварително бях поискала.Въпреки че не ме е боляло, бях сигурна, че ще започне да ме боли Laughing Няма естествено раждане без никакви болки, просто не е възможно...А аз бях решила, че щом някой е измислил начин от раждането да остават само хубави спомени, ще се възползвам на всяка цена.И само кате се сетя за ония 10 минути, в които упойката ме пусна - оооо, как се радвам, че направих този избор!!!Не че не е възможно да имаш само хубави спомени и без да си ползвал упойка, има много такива жени, разбира се.Всичко си е до човека, а и до конкретното раждане.Това че ти е било кошмар пърия път не значи, че втория няма да родиш за 3 часа Laughing Което ти пожелавам горещо!!!

# 20
  • Мнения: 590
Mnogo ti blagodaria za pojelaniata i burzia otgovor!Da taka si e 4e rajdaniata sa razli4ni i niama garancia 4e niama vtoroto da e dobre no prosto kato si predstavia 4e moje da prejiveja tozi ko6mar nanovo i kosata mi nastruhva.Prosto 3 sedmici sled rajdaneto kato se seteh za nego i pla4eh hostoianno.Sega o6te sum v depresia no ve4e zabravih bolkite gore-dolu a togava siaka6 gi use6tah nanovo vseki put kato se setia.Na vsi4koto otgore i supruga mi vse govori za vtoro detence,4e iskal da imame i edna malka princesa i tova me kompleksira o6te pove4e 4e ne moga da go daria s takava,pone za sega ne moga da si predstavia pak 4e 6te se podloja na tezi muki.Obojavam decata i vinagi sum iskala goliamo semeistvo pone 3 deca no sega mai 6te si ostane me4ta :(E vremeto 6te pokaje!Ako se resha shte doida v BG da rajdam tam pone vsi4ko e planirano i ne stavat gafove kato tova da niama ekip za upoiki :)A tuk epiduralnata e po druga niamala efekt pri izlizaneto na bebo,kogato napuva6.T.e.vsi4ko si 4uvstva6 kogati beb4o izliza ima samo efekt na kontrakciite.Ne znam kakva e razlikata no v BG vsi4ki kazvat 4e ni6to ne gi boli kato izliza beb4o a tuk triabva druga mestna upouka ako iska6 da ne te boli i pri izlizaneto.Ne znam no za sega niamam namerenia da ia polzvam skoro Sad Jelaia kusmet na vsi4ki!!!  Celuvki na bebocite!!!

# 21
  • Мнения: 5 246
Честитооо на цялото семейство!!!
Да ви е жив и здрав малкия юнак и много да ви радва!!!

# 22
  • София
  • Мнения: 9 457
Честито ти съкровище, belinda! Simple Smile
Много да ви слушка и да ви радва!
Да папка хубаво и да оставя мама да си почива и отспива! Laughing

# 23
  • Мнения: 2 609
ЧЕСТИТО Белинда!!! Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower
 Да ви е жив и здрав малкия юнак.
Да расте весело и умихнато дете и да радва всички около себе си!!!  bigdance2   Party Time   ura   ylinfant   Hands Thumbsup

# 24
  • Мнения: 826
4естита рожба!
Да ти е жив и здрав и много да те слу6ка!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Да сте живи и здрави и малкото съкровище всеки ден да ти носи усмивки и щастие!  Grinning   261uu  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 26
  • Мнения: 1 037
БЕЛИНДА,ЧЕСТИТО!Да ти е жив и здрав синът!Да го обичаш много и той теб!Успех!

# 27
  • София
  • Мнения: 2 178
Честито за малкото слънчице Никола!

Нека расте жив и здрав и да има късмет в живота!

# 28
  • Мнения: 4 414
Честито!!!!!!!
Да ти е жив и здрав сладкия  Никола!!!!!
Много късмет и усмивки му желая! Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 592
ЧЕСТИТО МАМЧЕ !!! bigdance2
Да ви е жив и здрав малкия юнак и много да ви радва с тати :smilecolros:

Общи условия

Активация на акаунт