«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќа пазар
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-25 от 25 отговора

burgas

ћнени€: 236
Ќаградите са гарантирани!јко пратиш определен брой кодове задължително печелиш.Ќие пратихме 25 кода за палатка и по 15 кода за радио станции и телескоп.Ќа сайта на сокчетата “еди има много подробно инфо Laughing
÷итирай

¬арна

ћнени€: 275
Ќели,преди да попитам тук разгледах сайта,но никъде не вид€х колко точно точки тр€бва да се съберат за тези награди  Peace «атова се допитах до тук,н€кой ако може да ми каже.Ќапример исках да попитам колко точки са нужни за PSP.но €вно никой не знае..јко може да ми покажеш къде пише за точкките,ще съм ти благодарна  Peace
÷итирай

ћнени€: 2
» ние най-активно пиеме сокчета “еди. Wink¬ събота пристигнаха радиостанциите,за които играхме.ќт пощата си ги взехме.—ега събираме кодове за палатка,та скоро може пак да се похвалим Very Happy.–адиостанциите пристигнаха за около 6 дни,след като потвърдихме на сайта на “еди за поръчката.
÷итирай

÷итат
Нели,преди да попитам тук разгледах сайта,но никъде не видях колко точно точки трябва да се съберат за тези награди  Peace Затова се допитах до тук,някой ако може да ми каже.Например исках да попитам колко точки са нужни за PSP.но явно никой не знае..Ако може да ми покажеш къде пише за точкките,ще съм ти благодарна  Peace

ВИЖ ТУК
http://www.tedi.bg/
За да играеш трябва да се регистрираш.Ние играеме само за гарантираните награди,защото са сигурни,а не се теглят чрез жребий.Влез в ПРАВИЛА и от там прочети ОБЩИ УСЛОВИЯ.Пише доста подробно.
« ѕоследна редакци€: пн, 17 май 2010, 13:42 от emaleksa »
÷итирай

¬арна

ћнени€: 275
÷итат
Ќели,преди да попитам тук разгледах сайта,но никъде не вид€х колко точно точки тр€бва да се съберат за тези награди  Peace «атова се допитах до тук,н€кой ако може да ми каже.Ќапример исках да попитам колко точки са нужни за PSP.но €вно никой не знае..јко може да ми покажеш къде пише за точкките,ще съм ти благодарна  Peace

¬»∆ “” 
http://www.tedi.bg/
«а да играеш тр€бва да се регистрираш.Ќие играеме само за гарантираните награди,защото са сигурни,а не се тегл€т чрез жребий.¬лез в ѕ–ј¬»Ћј и от там прочети ќЅў» ”—Ћќ¬»я.ѕише доста подробно.
Ѕлагодар€ ти,сега вид€х за кодовете  bouquet bouquet
÷итирай

ћнени€: 18
«дравейте момичета ,имам един въпрос към тези които са играли за гарантираните награди.«а тези награди кодовете само за една седмица ли тр€бва да се съберат, т.е. примерно ако искаме палатката ,тр€бва да съберем 25 кода за една седмица ,така ли? newsm78
÷итирай

burgas

ћнени€: 236
Ќе! одовете за гарантираните награди не са за седмица!ћожете да ги регистрирате за по- дълъг период,само вижте до ко€ дата продължава играта Laughing
÷итирай

Ќие пак да се похвалим! Very Happy
ƒнес си взехме палатката и фенерчето!—ега се чуд€ къде ще € разпънем,че не е малка newsm78.ƒано съберем кодове и за бинокъла Praynig,че крайни€ срок наближава.
”спех на всички! Peace
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 213
’ей момичета, и аз да се похвал€, че точно днес на 1-ви юни сме изтеглени в жреби€ и печелим PSP  newsm44  —трахотен подарък за 1-ви юни на синът ми Smile

≈дин мой познат преди 3 седмици спечели PSP, а аз не в€рвах, мислех, че е направил нещо хакерско, но сега вече н€ма как да не в€рвам  bowuu ƒаже ми каза, че ѕ—ѕ-то било най-нов модел и не може да му сложи чип за пиратски игри , но здраве да е  Mr. Green

–егистрирахме две седмици поред по 5 кода и ето, че днес спечелихмееееее Smile

Ќаписаха ми е-мейл и ми честитиха наградата и искат да им напиша кодовете , а етикетите да изпрат€ на адрес. “ака че - ѕј«≈“≈ —» ≈“» ≈“»“≈ с които участвате ! ƒано всичко да е ќ  и скоро да пристигне наградата Smile
јз сканирах днес етикетите и ги изпратих по е-мейл а после ще ги пусна по пощата  Peace

÷итирай

Razgrad

ћнени€: 265
н€кой знае ли последните печеливши че аз нещо не можах да провер€?
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 213
ѕолучихме си PSP - тоооооо   newsm44  страхотно е, синьо-зелено —они. ƒетето е супер щастливо а и аз се радвам с него Smile
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-25 от 25 отговора