Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

БЕбето ми е на 1,5месеца и до скоро беше н а кърма  н о трябва да го дохранвам- но има силни колики и искам да взема подходящо мляко което не да ги засили а ако може да ги намали
Помогнете ако знаете за такова
Цитирай

Няма мляко, шише, капки или каквото се сетиш против колики, тези неща са за успокоение на родителите. Кърми си детето, ще минат скоро  Very Happy
Цитирай

Никол ти го е казала много добре.Такова нещо няма,просто чакаш да отминат.
Цитирай

РусЙе

И аз мисля, че няма такова мляко, независимо дали го пише на кутията. Така е и с шишетата п/в колики Peace
Цитирай

Испания

Nutrilon Omneo се води за мляко против колики. ние минахме през НАН и Фризолак и от близо 2 месеца сме на Omneo. Много съм доволна. Коликите ни изчезнаха напълно. Само дето от него като пръдне да не си наблизо  apchih
Цитирай

Nutrilon Omneo се води за мляко против колики. ние минахме през НАН и Фризолак и от близо 2 месеца сме на Omneo. Много съм доволна. Коликите ни изчезнаха напълно. Само дето от него като пръдне да не си наблизо  apchih

Аз си мисля, че при смяната сте уцелили момента, в който коликите са отминали сами  newsm78
Цитирай

София

Такова мляко няма - всичко е реклама Wink
Цитирай

Sofia

Ако имаше такова мляко, със сигурност всички останали фирми за АМ да са фалирали досега  hahaha
Цитирай

София

От както сменихме Фризолака с Омнео и свикнахме с него-много сме по-добре
Цитирай

София

Frizovom - а е при силни колики, запек и повръщане май беше   newsm78 Blush

Бъди внимателна обаче, ако след консултация с педиатър, разбира се, решиш да го даваш, т.к. съдържа клей от рожкови и не е подходящ за бебета под 2-3 месеца.

Цитирай

София

Никол го е казала много точно.
Когато някоя мама предприеме поредната мярка - ново мляко, ново шише, нови капки или какво ли не още, и коликите понамалеят и постепенно изчезнат, си мисли, че е от от новата мярка. Няма такова нещо, просто е дошло времето коликите да си минат сами и има само съвпадение във времето с поредния опит за притъпяването им.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.