Има ли адаптирано мляко против колики?

  • 8 845
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
БЕбето ми е на 1,5месеца и до скоро беше н а кърма  н о трябва да го дохранвам- но има силни колики и искам да взема подходящо мляко което не да ги засили а ако може да ги намали
Помогнете ако знаете за такова

# 1
  • Мнения: 46 508
Няма мляко, шише, капки или каквото се сетиш против колики, тези неща са за успокоение на родителите. Кърми си детето, ще минат скоро  Grinning

# 2
  • Мнения: 8 505
Никол ти го е казала много добре.Такова нещо няма,просто чакаш да отминат.

# 3
  • Мнения: 5 299
И аз мисля, че няма такова мляко, независимо дали го пише на кутията. Така е и с шишетата п/в колики Peace

# 4
  • Мнения: 1 327
Nutrilon Omneo се води за мляко против колики. ние минахме през НАН и Фризолак и от близо 2 месеца сме на Omneo. Много съм доволна. Коликите ни изчезнаха напълно. Само дето от него като пръдне да не си наблизо  apchih

# 5
  • Мнения: 46 508
Nutrilon Omneo се води за мляко против колики. ние минахме през НАН и Фризолак и от близо 2 месеца сме на Omneo. Много съм доволна. Коликите ни изчезнаха напълно. Само дето от него като пръдне да не си наблизо  apchih

Аз си мисля, че при смяната сте уцелили момента, в който коликите са отминали сами  newsm78

# 6
  • Мнения: X
Такова мляко няма - всичко е реклама Wink

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ако имаше такова мляко, със сигурност всички останали фирми за АМ да са фалирали досега  hahaha

# 8
  • Мнения: 3 356
От както сменихме Фризолака с Омнео и свикнахме с него-много сме по-добре

# 9
  • Мнения: 2 807
Frizovom - а е при силни колики, запек и повръщане май беше   newsm78 Blush

Бъди внимателна обаче, ако след консултация с педиатър, разбира се, решиш да го даваш, т.к. съдържа клей от рожкови и не е подходящ за бебета под 2-3 месеца.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 298
Никол го е казала много точно.
Когато някоя мама предприеме поредната мярка - ново мляко, ново шише, нови капки или какво ли не още, и коликите понамалеят и постепенно изчезнат, си мисли, че е от от новата мярка. Няма такова нещо, просто е дошло времето коликите да си минат сами и има само съвпадение във времето с поредния опит за притъпяването им.

Общи условия

Активация на акаунт