Витамини за деца

  • 42 062
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 773
Аз точно затова на баткото съм му намерила едни билкови витамини за деца.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Билкови витамини звучи много странно. Дай линк да прочетем какво е това чудо. Билките са тревни растения в повечето случаи, а пък в растенията изобщо (камо ли тревни) няма например почти никакви мастноразтворими витамини (без да броим ядките). Та колко ли и какви витамини има в билките?  newsm78 Сериозно, дай линк ако имаш, че ми стана любопитно.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Много харесвам Саностола. И давам от него.
Но винаги гледам да си хапва много плодове според сезона. В смисъл първо се насочвам към консумацията на плодове и зеленчуци и след това витамините.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 40 598
Много харесвам Саностола. И давам от него.
Но винаги гледам да си хапва много плодове според сезона. В смисъл първо се насочвам към консумацията на плодове и зеленчуци и след това витамините.
сироп или прахчетата?защато аз сега давам прахчета че пихме АБ и търся мнения коклко време мага да ги давам!

# 34
  • Мнения: 773
http://www.visionbalkan.com/production/catalog/bad/detail.php?ID=6136
Аз дават ето това, а иначе има и други видове за деца.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Мерси за информацията. Интересно е, но това не са мултивитамини, съдържа 2 витамина само.
А между другото не разбрах за какво спорим. Никой от тези които даваме витамини не отрича нуждата от правилно и разнообразно хранене. И никой не е казал, че децата не трябва да ядат максимума пресни плодове и зеленчуци. Просто става дума, че в тези които се продават в магазините няма достатъчно витамини (ако изобщо има някакви  Mr. Green ).

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Това за консервантите го прочетох и цитирах директно от сайта на производителя на въпросните витамини - вярвам, че не могат да си позволят да спекулират с нещо подобно - поправете ме ако бъркам.


Трета година купувам тези витамини -Jamieson. И аз зная, че са без консерванти. Доволна съм много.

# 37
  • София
  • Мнения: 329
А гледахте ли в ,,На кафе,,  Папазова  какво каза, да не даваме в никакъв случай синтетични витамини,а само такива от естествен източник трябвало да го пише на опаковката ,че са от естествен източник.Колкото до това ,че пресните плодове и зеленчуци са за предпочитане,да, но нима има още хора ,които да вярват ,че само те са достатъчни. В една таблетка  от чесън - някакъв имуностимулатор ,според думите на Папазова има 0.500 кг. чесън,вие можете ли да го изядете днес?! Та знаете ли такива витамини от естествен източник?

# 38
  • Мнения: 2 111
Аз купувам мултивитамини "Yummi bears" - това са желирани мечета.
В България струват около 30лв. в аптеките 90бр. в опаковка.
И аз давам от тях.
Нямат изкуствени аромати,консерванти,синтетични оцветители.
http://yummibears.bg/?go=home


# 39
  • Мнения: 3 540
Тъй като в темата дискутитирате детски витамини от естествен источник ,разгледайте тези детски мултивитамини

# 40
  • Мнения: 1 650
Аз купувам мултивитамини "Yummi bears" - това са желирани мечета.
В България струват около 30лв. в аптеките 90бр. в опаковка.
И аз давам от тях.
Нямат изкуствени аромати,консерванти,синтетични оцветители.
http://yummibears.bg/?go=home



А кой точно от всичките видове давате?

# 41
  • Мнения: 581
Тъй като в темата дискутитирате детски витамини от естествен источник ,разгледайте тези детски мултивитамини

 Страхотни са, това са витамините на моето дете, аз също пия от тях.

# 42
  • Мнения: 2 111
brillante Blumen ,три вида съм давала от тях.
Октомври-мултивитамините/30 дни/,декември-ехинацея+вит.С за имунната система/10 дни/ и сега април месец-плодово-зеленчуковия микс/30 дни/.

# 43
  • Мнения: 2 082
не съм много по темата,но да кажа какво давам-правя мед,лимони ,орехи и пчелен прашец.всичко това смляно.медът и орехите са ми от село.сутрин по една лъжица на гладно.може и три пъти на ден преди ядене.когато има някой болен лекувам с натанал
http://www.nvherbal.com/index-2.htmlпризнавам си-гадно е,но от пет години не съм давала антибиотик на нито едно от децата.свикнаха с вкуса на чесъна,а сега когато има пресен ядат и от него...

# 44
  • Мнения: 9
Това за консервантите го прочетох и цитирах директно от сайта на производителя на въпросните витамини - вярвам, че не могат да си позволят да спекулират с нещо подобно - поправете ме ако бъркам.


Трета година купувам тези витамини -Jamieson. И аз зная, че са без консерванти. Доволна съм много.

Здравейте мами, бих икала да ме посъветвате относно даването на витамините на малкия. Взех му от тези на Jamieson, ще пробваме, дано да има ефект:). Проблемът сега е как да му ги давам. Той ходи на детска градина и закусва там. Аз бих искала да ги взима след закуска, да не е на гладно стомахче. Бихте ли се доверили на лелката в градината да му ги дава след като закуси?

Общи условия

Активация на акаунт