Житен режим на Учителя Петър Дънов - 4 тема

  • 102 780
  • 717
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Hug
Днес е 5-ти ден за мен. Всичко е ок. Вчера ябълките бяха 2.
Хубав, приятен и релаксиращ ден!   bouquet

# 46
  • Мнения: 0
Zdravei snow4eva  Hug i blagodaria za hubavite dumi  Laughing
I az sum 5 den , 4uvstvam se dobre , otivam dnes do Dubai na koncert na Rod Steward   newsm44 !!!
Lek den na vsi4ki   bouquet

# 47
  • Мнения: 6 417
Аз започвам от днес.  Crazy

# 48
  • София
  • Мнения: 807
Успех, ШушонHug Не забравяй да пиеш достатъчно вода! Sunglasses
ellison  Hug сигурна съм, че ще прекараш страхотно! bouquet

# 49
  • Мнения: 206
Успех на всички и от мен!
Опитайте се да пишете с кирилица!
И буквите имат значение. Но това е друга тема / http://bratstvoto.net/vehadi/menu/b15/bukvite.html /.

# 50
  • Мнения: 101
Привет житенки!!!
След вчерашния гергьовден,устоях и нямам прегрешения.. Hug
Днес ми е 5-ти ден,,,,нещо нямам мног апетит днес и със зор си доядох житото,може би защото цял ден бях по магазините... Grinning
Днес в Карфур си намерих пшеница за покълване и сега ще сложа да я кисна за утре,останалите дни ще изкарам на такава,нали била по полезна.....
Днес не съм се мерила,мисля утре сутринта на гладно....но досега съм -2,5кг .... newsm44,дано да успея още поне 3 да сваля за останалите дни.....пък после и да продължа с лунната...

Лека вечер от мен....

# 51
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Записвам се и желая успех на всички житуващи!

# 52
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Hug
Ето, че започва 6-тия ден! След петия ден започва обновяването на клетките. Мислете и за това! До момента беше главно чистене.
katrin  Hug браво за упорството! Дано отслабването да продължи с хубави темпове при теб! При мен, обикновено "смъкването" се забавя и дори в последните 2 дни, почти нямам промяна. Аз тази сутрин нямам спад в теглото, но предполагам, че това се дължи на разни други фактори /месечни/. До момента съм -2,400 кг. Дано посмъкна още нещо. Но както се казва, след като тази сутрин нямах резултат, утре вероятността е по-голяма!  Sunglasses Сподели дали ти е харесало житото в суровия вариант. Определено е по-полезно! Как да кажа... все едно да сравняваш свежа салата със същата, но варена!  Sick Аз, не мога да си представя вече да се върна към вареното жито! В началото си "траех" в темата, че ям варено жито и в един момент свърших от груханото и имах само пакет за покълване, но все не решавах да го пробвам. След като го опитах - вече купувам само за покълване.
Относно апетита - нормално е да не е както преди! И добре, че е така! Иначе, нямаше да можем да си изкараме режима! Laughing
Вела Hug
Пийте вода!
Хубав и спокоен ден!  Hug

# 53
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Момичета,приемате ли и мен във вашата компания?През февруари вече две години правя прочистването,но чувствам,че имам нужда и сега да го направя,а дано и всеки месец.Аз не съм месояден тип,но прекалявам със сладкото и тестяно,което си казва думата-не само за теглото,но и кожа,работоспособност...Поръчах си и тибетската гъба,за да пия кефир-Snow4eva,благодаря за напомнянето  bouquet
Снощи сложих в термос грухано жито,сега отивам да си купя от житото за покълване.

# 54
  • Мнения: 1 355
Blue Rose, добре дошла! Hug
И аз съм като теб със сладкото и тестените - голяма слабост са ми. Crazy
На мен ми е днес 6ти ден. Кантарът показва -3 кг. В момента съм на теглото, което постигнах при предния режим през март. Странно е, че първия ден за 24ч свалих над 1 кг, а после запъплих много бавно надолу. Но каквото - такова. Чувствам се добре - лека и с настроение. Малко само ми причернява сутрин като ставам от леглото, но други оплаквания нямам. Много силно ми се изостри обонянието - всичко ухае толкова прекрасно!
Успешни дни и на вас!

# 55
  • София
  • Мнения: 807
Blue Rose  Hug добре дошла!  bouquet Значи днес ти е 1-ви ден! Успех и споделяй! За тибетската гъба - горещо препоръчвам! Аз почивам всеки месец с нея само докато правя режима, в останалото време си изработих добър навик - щом се върна от работа - 1 чаша кефир. Така хем поемам нещо, хем не прегладнявам и не се нахвърлям 1 час по-късно върху вечерята. Нахвърлям се, но обикновено е салата!  Sunglasses
online  Hug браво за резултата! Внимавай сутрин със ставането, иначе всичко друго би трябвало да е ок. Важното е, че се чувстваш добре!
Не знам защо, но като истински мазохист, когато съм на режим се интересувам от рецепти! Не съм гладна, но копнея да си сготвя нещо здравословно и вкусно... Но, ще изчакам още поне 1 седмица! Sunglasses
ellison Hug Как си? как мина вчера концерта?

Последна редакция: сб, 08 май 2010, 13:02 от Snow4eva

# 56
  • Мнения: 101
Slow4eva,в момента хапвам бавно,житото което снощи сложих да се кисне....просто нямам думи,невероятен вкус,толкова е различно от груханото,че едва ли и аз ще погледна пак от другото.. newsm10Момичета горещо препоръчвам  ако имате възможност правете само пшеница за покълване.... moresmileЩе ви хареса....сигурна съм....
Аз до момента съм -3кг,и дано да успея да смъкна и останалите 3 кг,които ми остават,пък после и още 3...но да не бързаме Hug
Slow4eva,мисля че резултата ти е много добър,а още повече че ти не го правиш за първи път режима....Сподели моля те каква е тази тибетска гъба,за която говорите,от къде мога да намеря...и какво е действието и.По време на захранването,сваляш ли още килограми,и успяваш ли да ги задържиш след 10-те дни захранване...

Водата която трябва да се пие,не я пренебрегвайте..има ефект...чисти организма...поне 1,5 - 2 л.на ден....може и чай,аз примерно като отивам на кафе пия чай,кафе не,макар че сутрин имам нужда от него....

Успех на новодошлите... smile3501

# 57
  • София
  • Мнения: 807
Катрин   bouquet много се радвам, че си харесала житото по този начин! А и резултатът ти е много добър!   bouquet
Относно тибетската гъба, за да не спамя темата, само ще кажа, че от нея се прави кефир. Ако искаш, на лични, ще ти изпратя повечце информация за нея, или пък можеш да прочетеш тук: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B5%D1%84%D0%B8%D1%80
Има сайтове, в които я продават, но аз препоръчвам да си я вземеш от някой човек. Тя расте бързо и всеки, който има такава, би могъл да ти даде от своята.
Относно захранването - при захранването и последвалото нормално хранене, последния път качих само 900 гр. Честно казано, не е нормално да продължи процеса на отслабване при нормално хранене. Но важното е, да съумеем да задържим постигнатото. При първия житен режим - аз не успях  Sad Вторият протече много внимателно и качих май към 2 кг. При третият - счупих собствения си рекорд!  Laughing
Относно нормалното количество вода, което трябва да приемаме, на много места до момента съм чела, че количаството вода се определя според теглото ни. Но приблизително можем да го изчислим по следната формула - за всеки наш кг тегло е необходимо да осигурим 30 мл вода. Което значи, че при тегло 70 кг - е необходимо 70*30=2,100 л на ден. При тегло 80 кг - 80*30=2.400 л на ден. Всеки може така да си го изчисли. Но под 1.5-2 л чиста вода не трябва да спадаме по никакъв начин. Ако мислим достатъчно за здравето си.
 Hug

# 58
  • Мнения: 0
zdraveite momi4eta  Hug
blagodaria snow4eva  Hug az se 4ustvam 4udesno  Grinning koncerta be6e fantasti4en , Rod Stewart e neostariava6 , glasa my e su6tiat i showto be6e grandiozno  newsm44 ima6e dosta izku6enia , mnogo vkusotii i aromati  Confused vsi4ki okolo men si hapvaha s naslada ...no az  ustioah  Stop
6 dena - 2.5 kg ve4e gledam zahranvaneto na lidia kova4eva   bouquet

# 59
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Благодаря за топлото посрещане Simple Smile
Купих си жито за покълване,кисели ябълки и чай Ройбос-надъхва ме това,че освен диетата, пречистването е и философия,
което е още по-мотивиращо.Имам усещането за пречистване не само на тялото, а и на духовно ниво  Peace

Общи условия

Активация на акаунт