Гел заличаващ стриите на Avon - имам въпроси

  • 3 116
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Здравейте!
Имам най ужасяващите стрии Embarassed. Както една мама тук се изрази като "географска карта" съм. Корем, бедра и гърди - яко стрии. Лошото е, че досега не съм предприемала нищо за да ги залича. Сега обаче разглеждам новия каталог на Avon и гледам въпросния Гел заличаващ стриите на промоция и излиза на много прилична цена и се зачудих дали заличава едногодишни стрии. Моля ви тези, които са го ползвали да кажат дали е ефективен, дали има смисъл да се боря със старите си стрии и при вас какъв е резултата. Ще съм благодарна на всяко мнение било то положително или отрицателно. Благодаря ви предварително Hug

# 1
  • Мнения: 6 155
Няма да стане Confused Стари стрии само от лазер евентуално биха се повлияли. Крема е за превенция и за пресни стрии /и то не само за този крем, а всички/ Thinking Трябвало е по-рано да вземеш мерки Tired

# 2
  • София
  • Мнения: 2 849
Лили, аз съм ползвала на Авон крема против стрии.. тц! не става  ooooh!

# 3
  • Мнения: 3 211
Лили, аз съм ползвала на Авон крема против стрии.. тц! не става  ooooh!
И аз така.
На пресни стрии ползвах ампулите на Лиерак, изръсих се сума ти пари, но съвсем леко избледняха.
Това е положението. Не съм чула някой да се е преборил със стриите.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Lilly ,що не си вземеш Контрактубекса..Говори се че има най-голям резултат.На мен оня ден аптекарката ми каза че е доста ефикасно,стига да се маже по три пъти на ден на засегнатите места...

А относно гела на Ейвън някой знае ли д али може да се ползва по време на бременността?

# 5
  • Мнения: 1 381
на мен пък този крем и този на Орифлейм определено ми помогнаха. Е не са ми били " географкс карта" и сега не ми е съвсем гладка, но значително по-малко. Даже сега мисля да си го поръчам този на Айвон че е намален.

Вече съм измазала 2 на Орифлем и 1 на Айвън.

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами,след раждането ползвах на Виши и имаше някакъв ефект.
А дори и едногодишни се мажа сега с Ейвъна,но започнах скоро,а едногодишните си ги мажа все още,защото съм тъпа и упорита.Ако имаш желание,време и пари да го вземеш-защо да не пробваш.За всяка кожа е различно,може да ти помогне.

Общи условия

Активация на акаунт