Печати за нокти - 6

  • 101 455
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 313

Печати за нокти - 6

pletka pletka pletka

 
 


Най-често задавани въпроси:

Печатите са покрити с много тънко фолио , което трябва да се махне !!!

От къде да си набавя печатите?

*Продуктите на Конад може да поръчате от сайта http://www.nailart-bg.com/
*Освен от посочения сайт, печати може да си закупите от парфюмерии   и магазини за козметика, където продават и аксесоари за маникюр. В това число влизат както големи магазини, така и малки и квартални парфюмерийки; магазинчета от типа "всичкоза 1 лв." (Обикновено там ще намерите от китайските шаблони)

Какви лакове са подходящи за печатите?

*Ако не ползвате специални боички, то лаковете трябва да не са перлени и да са по-плътни и гъсти. Обикновено добра работа вършат лаковете за декорации (с тънките четчици).
*Ако искате да сгъстите по-рядък  лак, може да капнете малко мастило със съответния цвят в него . По този начин може и да си направите различни цветове в домашни условия- примерно  жълт лак+капка мастило= зелен лак.
*Още един трик:
Когато си купите нов лак и с него не стават хубави печати, защото е много рядък, оставете го известно време отворен, за да "изветрее". Някои марки лакове се сгъстяват за около 2-3 часа, някои - за по-малко. Пробвайте гъстотата, докато останете доволни от резултата.

Не ми излиза печата, като мина със стъргалката и не остава никакъв лак. Къде е проблемът?
 
*Единият вариант е, че притискате силно стъргалката към шаблона и така отнемате и  лака  в улейчетата. Минете леко със стъргалката .
*Другият вариант е, че някои печати са мънички и са не добре оформени.  Съвет  - вземете едно обикновено ножче за бръснене и го прокарайте върху улейчетата на печата. Така става по-равномерно и остава лак...

Защо ми се размазва печатчето, като сложа топ лак?

* Минете с еднократно, бързо движение върху печата, без да притискате четката. После нанесете върху останалата част на нокъта.









# 1
  • Варна
  • Мнения: 365
  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
# 3
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Засега само ще се цопна, за да ми е на лесно темичката, но после ще се редактирам с нещо по същество Flutter

П.С. Та както обещах, редактирам се:

Велурен лак на Мода и печат с по-тъмносив лак с шаблонче на Конад - 2 от новите ми придобивки благодарение на милата nad_tab Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 06 май 2010, 23:54 от bradata

# 4
# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 240
Стига, цялата първа страница само записи, ако влезе някой новак ще има да се чуди какво става тука.

Мислех да си правя лъскав печат и си матирах лака, но после прецених, че искам нещо по-забележимо:

# 7
  • Мнения: 1 416
Мерси на Addri и на bradata за отговорите им на питането ми за печатите за френски маникюр Simple Smile  bouquet Явно с този вид маникюр няма лесно и ще трябва и в едниия и в другия случай да си играе и да се занимава човек. Нямам нищо против, стига да ми се задържаше лака малко по-задълго, а не едва ден, ден и половина.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3
Брадата,с какъв лак си на последната декорация?

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Основата е сив велурен лак на Мода (301 Suеde) а печатът е правен с #170 на Depend (малки шведски лакчета с готини и плътни цветове):

# 10
  • Мнения: 43
Голяма играчка си е с тези печати за нокти.
Аз си имам такъв:

Сега започва сезона  на маникюра и педикюра #Crazy много губене на време си е ...
с лепенките е по-лесно може би Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 10 309
bradata, страхотно се е получило!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3
Брадата,мерси за инфото.  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 104
А кой ще ми каже какво значи велурен лак? EmbarassedНе е лъскав ли?

# 14
  • Мнения: 224
да се запиша в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт