Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
1-59 от 59 отговора

Има ли начин да разебра на кого е един мобилен номер? Като звъня не ми вдига или вдига и мълчи
« Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 17:07 от Редактор* »
Цитирай

София

Има ли начин да разебра на кого е един мобилен номер? Като звъня не ми вдига или вдига и мълчи
Отиваш в съответния мобилен оператор и казваш номера уж да го платиш, а те ти казват името (не важи за Мтел). Laughing
Цитирай

Имаш ли познат...Глобул,Виваком?Може да ти направи тая услуга... Peace
М-тел -ще те питат на кой се води?
Цитирай

Номера е глобулски. Аз като си плащам сметката в Глобул все чакат аз да кажа името Tired
Цитирай

Номера е глобулски. Аз като си плащам сметката в Глобул все чакат аз да кажа името Tired
Звънни от скрит номер и ако ти вдигнат,кажи някакво име,измислено,ако не....дай ми номера на лични,ще опитам да проверя! Whistling
Цитирай

Звънни от скрит номер и ако ти вдигнат,кажи някакво име,измислено,ако не....дай ми номера на лични,ще опитам да проверя! Whistling
Това с името го пробвахме, но само каза че има глешка и това е:) Наистина ли би го направила Hug Ей сега ще ти го пратя
Цитирай

И аз съм на Глобул,но винаги като плащам първо ме питат на кое име е номера,така че може и да не мине номера..
Иначе ако намериш някой познат,който работи там е най-добре. Peace
Цитирай

Попитай човека, от когото си взела номера чий е.
Цитирай

Разбрах кой е притежателя
Цитирай

при палмите и алигаторите,FL

Как? Любопитна съм Embarassed
Цитирай

Как? Любопитна съм Embarassed
една мацка ми помогна  Hug
Цитирай

София

А защо ти трябваше да знаеш ?  Blush
Цитирай

Ясно.
Глобул не пазят добре личните данни на клиентите си. Служители - от кол и въже, партньори - тоже.
Цитирай

Не само Глобул,а всичко е достъпно,ако знаеш как.
Не знам само какво общо имат служителите с цялата работа! ooooh!
argun - какво ти е ясно? newsm78
Цитирай

Ами, дали по някакъв начин мога да разбера кой е зад мобилен номер, който е с код от Америка...имах над 10 позвънявания и като го набрах един път ми отговори оператор на български език,че абоната е извън обхват...и после в 03.00 ми звъни въпросния Shocked и аз вдигам, а той мълчи и така 12-13 пъти...
Цитирай

На мен като ми звънят от Америка ми излиза само "call"  Rolling Eyes
А на стационарен телефон ми излизат четири нули!
Цитирай

Ecstasy,аз само предполагам че е от америка, защото номерът е много дълъг и кодът му  съвпада с този на щат от америка...
Цитирай

Ами не знам кода,но дано да не са тези с чуждите номера дето ти звънят,звънят и ако ти им звъннеш после,ти взимат некви пари. Confused/различни от нормалното таксуване/.
Цитирай

Талант на 2012,2013 г.

Относно такива позвънявания... аз така и не можах преди време да разбера кой ми звънеше и мълчеше. Опитах какво ли не. Накрая си смених номера и ... така се спасих! Peace
Цитирай

на хубаво място

ако не....дай ми номера на лични,ще опитам да проверя! Whistling

А мокри поръчки приемат ли се ?
Цитирай

Що?Нямате баня ли? Whistling
Цитирай

на хубаво място

Значи не само че се приемат, ами се и изпълняват! В банята!
Ужас! На моя скелет косата му настръхва като четем тоя форум!
Цитирай

София

Ми...не четете  Thinking
Цитирай

Това ли значи? Laughing
Чак пък и ужас! ooooh!
Тъкмо ,четох какви са ти изискванията за жените
 и реших,че се вписвам идеално,а ти ужас! Flutter
Вас мъжете не мога да ви разбера! Cool
Цитирай

Seattle, WA

За САЩ:

http://www.anywho.com/rl

за домашен телефон е фрии, за селл се плаща..и пак намираш собственика, или на когото се води...няма скрито покрито : )
Цитирай

За САЩ:

http://www.anywho.com/rl

за домашен телефон е фрии, за селл се плаща..и пак намираш собственика, или на когото се води...няма скрито покрито : )
Благодаря за инфото Peace
Цитирай

out of space

Ужас! На моя скелет косата му настръхва като четем тоя форум!

Искрено ме разсмя!  Laughing
Цитирай

Варна

Здравейте, момичета
повдигам тази тема за малко, за да споделя и ако може да помогнете и на мен  Hug
Последните два-три дни ми се звъни от неизвестен за мен номер, след което се мълчи и затваря. Как бих могла да разбера чий е номера. Някаква идея?
Цитирай

Ти си за дисциплинарно уволнение и съд.Ти нямаш право да изнасяш информация.Освен това си супер глупава да парадираш по този начин,защото не знаеш кой чете тук.
Цитирай

Здравейте, момичета
повдигам тази тема за малко, за да споделя и ако може да помогнете и на мен  Hug
Последните два-три дни ми се звъни от неизвестен за мен номер, след което се мълчи и затваря. Как бих могла да разбера чий е номера. Някаква идея?
Обади се на мобилния си оператор. Те ще засекат номера.Трябва само да им кажеш час на позвъняванията. Дори и да не ти кажат номера, ще го блокират така ,че да не те притеснява.
Цитирай

NGC 4486

Никога не звъня аз, ако след като вдигна ми се мълчи или пък е непознат номер.
Който има зор, ще ме намери, каквото и да стане. А ако е стар познат, може спокойно да напише и смс, щом вижда, че не вдигам.
Иначе - въобще не ме интересува кой и защо звъни...
Цитирай

Варна

Ти си за дисциплинарно уволнение и съд.Ти нямаш право да изнасяш информация.Освен това си супер глупава да парадираш по този начин,защото не знаеш кой чете тук.

Не разбирам защо.. плюс това както са пуснали по-горе линк момичетата - в USA явно не е тайна кой е притежателят на даден номер.
Ако номерът беше на БТК, за няколко минути щях да разбера притежателят му, но просто мобилните оператори нямат онлайн указател.
Цитирай

USA мен не ме интересува .След като няма онлайн указател,по какъв начин точно се получава информацията?От служител във въпросната компания.А БТК имат ли онлайн указател?И как точно се търси по номер?
Цитирай

Когато бях абонат на мтел, преди доста време скритите номера които ме търсят излизаха във фактурата!
Цитат
А БТК имат ли онлайн указател?И как точно се търси по номер?
http://www.vivacom.bg/online/cgi-bin/wpd.cgi
Цитирай

Варна

Да, БТК имат онлайн указател! Позволява търсенето както по име, така и по телефон или адрес!
Не смятам, че това е злоупотреба с лични данни, още повече, че доста често мобилните оператори ги използват за комерсиална цел Wink Или тогава е позволено!??!
Цитирай

И как точно се търси по номер?За да намериш номера ти трябва име и адрес.
Цитирай

...на безопасно

Да,как се търси по номер,моля??
Цитирай

Mъжа ми беше намерил някаква страница дето като напишеш името на човека му излиза постоянния адрес и телефонния номер Shocked
Цитирай

Това с търсенето по номер е пълна простотия.Аз нарочно попитах и настана мълчание.По номер не е възможно да се търси,да не говорим,че много от абонатите изрично са забранили вписването си в указател.Както и да го обсъждаме,във форум някой да те потупа виртуално по рамото и да ти каже:а,аз ще ти кажа на кого е този номер...е малоумна постъпка.Нямаш право да изнасяш информация.И дори да те притесняват по телефона,никой от компанията не би ти казал откъде идва това притеснение.Официално е така,освен ако не наемат от кол и въже събрани хора.
Цитирай

Mъжа ми беше намерил някаква страница дето като напишеш името на човека му излиза постоянния адрес и телефонния номер Shocked
Може и това да са направили,не се шокирам изобщо.
Цитирай

Е да ама аз не искам всеки да ми знае адреса Rolling Eyes ....егати тъпотията
Относно излагането на фирмена информация:Седим си е колега на терасата и той ми вика :Ти имаш стока на изплащане към еди коя си фирма ..и аз така Shocked ;От къде знаеш? и той:Ми имам една позната в тая фирма и я питах кой от нашатаа фирма им ползва услугите.И после пазели се лични данни-Да бе да
Цитирай

Варна

Ок и така да е ! Найстина не може по тел. номер- сгрешила съм, проверих. То пък много важно, че някой си ти имал телефона, или знае на чие име се води. Това с адреса и личните данни е пъти по- гадно.
Цитирай

Варна

Аз нарочно попитах и настана мълчание.

Не е настанало мълчание. Просто не всички висим по 24 часа във форума.
Цитирай

Но и нищо съществено не можеш да ми кажеш.
Цитирай

Русе

Я вземи се скрий някъде или си пий редовно хапчетата!
Цитирай

Я вземи се скрий някъде или си пий редовно хапчетата!

А ти случайно да видя, че повдигаш тема от миналата година по това време? И какво криене, какви хапчета... дамата определено няма право да прави това, което така великодушно и добросърдечно предлага.
Цитирай

Русе

Много добре видях от кога е темата и то съвсем не случайно. Дамата със сигурност не е момиченце на 5 годинки, че някой да я поучава какво има право и какво няма. Ако всеки в тая държава правеше само това, което има право, сега щяхме да сме с минимална заплата поне 1000 евро и нямаше да ни пука ако някой ни праща среднощни СМС-и или ни звъни и мълчи, защото просто щяхме да си сменяме картите и телефоните дори и операторите, без това да ни е някакъв финансов проблем.
« Последна редакция: пн, 04 юли 2011, 16:09 от _Светльо_ »
Цитирай

През девет планини в десета...

+35924400299  Може ли някой да ми каже на кого е този номер?
Цитирай

И на мен днес ми звъняха няколко пъти от този номер, ако разбереш моля те сподели, защото като звъня обратно ме изхвърля мрежата
Цитирай

И на мен днес ми звъняха няколко пъти от този номер, ако разбереш моля те сподели, защото като звъня обратно ме изхвърля мрежата

А какво става когато ви звънят, отговаря ли някой?
Цитирай

Не знам, при мен бяха пропуснати повиквания, но няколко на брой през около 1 час ..., много настоятелно звънят, но не мога да позвъня обратно, защото мрежата ме изхвърля всеки път, когато опитам да набера номера
Цитирай

Това ми е болна тема от известно време. Според мен трябва да има някакъв регистър на телефоните, до който да има достъп с уважителна причина, например ако има подадена жалба за тормоз.
Ето моите доводи за това. Винаги съм била с предплатена карта. Преди 2 години бях подложена на телефонен тормоз от бивше гадже. Нещата ескалираха миналата нова година (2012/13), смених си картата, новия номер го знае семейството ми, шефката ми и няколко близки приятели, които пък нямат никаква връзка помежду си, не се познават. И преди 2 месеца на точно този номер ми звънят 5-6 различни непознати номера, по 2-3 пъти. Някой много настоятелно искаше да говори с мен, но кой - остава пълна загадка, защото аз на непознати номера не отговарям. Откъде са взели номера - също нямам представа, защото никъде не е обявен - нито социални мрежи, нито документи, нищо.
За кандидатстванията ми за работа си купих специално нова предплатена карта и нейният телефон беше написан в сивито ми доскоро - отново с цел личният ми да не се разгласява. Дори операторът е друг. Сега идва веселата част. Имам добра памет за числа. Миналата седмица и на "работната" ми карта звъня единият номер, който беше звънял на личния ми телефон. Случайно съвпадение? Не мисля.
Точно поради тази причина смятам, че трябва да има телефонен регистър. Щом "те" намират моя номер, трябва да мога аз да разбера кои са.
Цитирай

София

На мен от този номер ми звънят няколко дни упорито. Преди малко като ми звъннаха, потърсих номера в нета и попаднах на темата в бг-мамма. Аз лично не съм отговаряла нито един път на този номер, защото ме е страх от някоя голяма сметка  Twisted Evil
Цитирай

София

Не знам, при мен бяха пропуснати повиквания, но няколко на брой през около 1 час ..., много настоятелно звънят, но не мога да позвъня обратно, защото мрежата ме изхвърля всеки път, когато опитам да набера номера
Имам същия проблем с неприети повиквания от номер +35924372441, а когато се опитам да го набера ме изхвърля мрежата.Какъв тип измама може да е това?Не мога да си го обясня...
Цитирай

Вчера няколко пъти на домашния звъняха от един и същ стационарен, софийски номер. Като вдигна, затварят, като върна обаждането - никой не вдига /свободно/. Като вдигна съпругът ми, се оказа, че търсят него от ....Близу. Е с мен не можеха ли да говорят? Какво като той и е клиент?  Ама бая се бях панирала, да не ни прави някой проверка преди почивните дни.
Преди време пак така ни звъняха и мълчаха от ...Виваком.
Цитирай

Може ли някой да ми помогне? Безпокоят ме от един Мтелски номер -0888387484.
Ще съм благодарна на всякаква помощ.
Цитирай

Where I am Happy

На мен от този номер ми звънят няколко дни упорито. Преди малко като ми звъннаха, потърсих номера в нета и попаднах на темата в бг-мамма. Аз лично не съм отговаряла нито един път на този номер, защото ме е страх от някоя голяма сметка  Twisted Evil

Погледнете в темата за De-sheli да не ви търсят за безплатна процедура Smile Те звънят така настоятелно и ако набереш номера мрежата те отхвърля защото звънят от кол център.
Цитирай

Погледнете в темата за De-sheli да не ви търсят за безплатна процедура Smile Те звънят така настоятелно и ако набереш номера мрежата те отхвърля защото звънят от кол център.

От подобен номер +35924****** ми беше позвънявано, при опити за  връщане на обаждането,  даваше заето постоянно. След два дни пак ми потърсиха, оказа се че искат да ме анкетират за някакъв алкохол.
Цитирай

Пловдив

Днес ме потърсиха от 024883696 някой си Стоев от Кепитъл инвестмънт, тъй като звънят постоянно с предложения да купуваш акции, аз им отговорих любезно "Благодаря не се интересуваме" и затворих. След 2 минути ми звъни въпросния господин и ми казва: Ти не си завършила 8 клас и нямаш дори образование, научи се как да говориш по телефона, и ми затвори. Връщам обаждането и нищо, никой не вдига или прекъсва. сега искам да се оплача от този екземпляр но се чудя къде и как. Малко помощ?
Цитирай

Жалба за телефонен тормоз.
Цитирай
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
1-59 от 59 отговора