Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

http://claudio-alvarez.magix.net/

България през погледа на един испан4о  Very Happy

Натиснете в ляво България и вклю4ете тонколоните.

Има за Египет, Испания и за животните.
Много добре го е направил Клаудио.  Peace
Цитирай

Finland

Боже, Тея, разплака ме  Hug
толкова ми бе6е хубаво да си видя Родопите толкова красиви, през о4ите на друг...и то 4ужден4е
МНОГО БЛАГОДАРЯ за подаръка   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

Ох разревах се бре... кви са тия тъжни работи дето ми ги пускаш и аз както съм в едни такива настроения напоследък Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

Zurich, CH

Много красиво... Нали съм си родопчанче, много ми хареса  Hug Love Love Love Love Love Love
Благодаря, че го сподели с нас   love001 smile3525
Цитирай

Ottawa, Canada

И на мен ми хареса (доколкото успях да видя; Изабела е с температура Crying or Very sad), но не ме натъжи. Напротив! Вдъхна ми ентусиазъм.
Цитирай

Да оздравява Изабелка  Hug, туй време много гадно, вси4ки болни Confused

Няма да се натъжавате, ей, това е изкуство, истинско изкуство. Пък и не е лошо 4овек да си пола4е за Родината де.   bouquet
Цитирай

Германия

Страхотно е!!!!
Цитирай
Ех, Теичка  Hug Hug Hug

Радвам, че виждам картини от Б-я през погледа на чужденец, които са красиви. А музиката...........
А някой може ли да ми каже къде са тия "Чудните мостове" и един малко приличащ на будиски храм в една гора  Embarassed Embarassed . То ще да е в Родопите нейде ама  Embarassed Embarassed Embarassed

Теичка  Love Hug Love Hug Love Hug Love Hug
Е поплаках си, ама с кеф и от радост.  bouquet

ПП: А какво е написал отдолу под гиф файла "Este verano, visite por enesima vez la tierra que vio nacer a Espartaco y Orfeo,me perdi en los Rodopis y me despertaba en Pirin fue un sueño de bellas imagenes . Aqui teneis una milesima parte de lo que pude admirar"
Цитирай
А пък картинката с динята, безалкохолното и май бирите потопени в чешмата да се изстудяват, и кучето  надничащо през багажника............ Very Happy
Цитирай

в Tara

ей тея, онази вечер точно това разглеждах като нямаше форум. Very Happy

мен не ме натъжи, много се зарадвах като ги видях снимките и се чудя как му е направило впечатление на човека чешмата с динята и бутилката Laughing Mr. Green
Цитирай

в Tara

Ех, Теичка  Hug Hug Hug

ПП: А какво е написал отдолу под гиф файла "Este verano, visite por enesima vez la tierra que vio nacer a Espartaco y Orfeo,me perdi en los Rodopis y me despertaba en Pirin fue un sueño de bellas imagenes . Aqui teneis una milesima parte de lo que pude admirar"
че това лято е посетил страната, в която  са родени спартак и орфей и се потопил в красотата на родопи и пирин, ала бала, ама красиво
много хубави думи  bouquet
Цитирай
Мерси Харичка   bouquet
Цитирай

Zurich, CH

Ех, Теичка  Hug Hug Hug

Радвам, че виждам картини от Б-я през погледа на чужденец, които са красиви. А музиката...........
А някой може ли да ми каже къде са тия "Чудните мостове" и един малко приличащ на будиски храм в една гора  Embarassed Embarassed . То ще да е в Родопите нейде ама  Embarassed Embarassed Embarassed

Теичка  Love Hug Love Hug Love Hug Love Hug
Е поплаках си, ама с кеф и от радост.  bouquet

Инфо zа Чудните мостове
Цитирай
достави ни голяма радост! благодаря  love001
Цитирай
Джеминариусче, мерсаж за инфото   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора