има ли значение размера за една жена

  • 28 802
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 61
Според мен, успеха на секса между двама души се влияе от сексуалното им познаване и сексуалната култура, ако я има и ако се вложи секса става неописуемо готин. Според мен размера на нещо си е само оправдание. Бил той малък или голям и заради това видиш ли не става.  Crazy

# 106
  • Мнения: 72
Сега, като чета, се сещам за един виц:
"Студент  по медицина си хваща някаква мадама и решава да се прави на интересен с познанията си. Стигайки до леглото й казва - Как ще го направим? Анално, орално или вагинално?
Девойката го погледнала и казала: "Така, като те гледам, май само венозно!"

А по темата - хората са казали "Не е важна големината на лодката, а вълнението на морето" 

# 107
  • Мнения: 3 760
Според мен, успеха на секса между двама души се влияе от сексуалното им познаване и сексуалната култура, ако я има и ако се вложи секса става неописуемо готин. Според мен размера на нещо си е само оправдание. Бил той малък или голям и заради това видиш ли не става. Crazy
Peace

# 108
  • Мнения: 130
Достатъчни са 16-18 сантиметра!!!! Останалото( да ме прощават всички дами ) си е чиста проба женска лакомия Peace Peace Peace Peace Майтап да става Twisted Evil Joy Joy Joy

# 109
  • Мнения: 171
Разбира се, че има значение... при избор на презерватив! Mr. Green
Иначе по-важно е какво има в черепната кухина, а не толкова какво има в гащите! Rolling Eyes
Пък понякога ловките пръсти и език са по-успешни от най-големия размер, ама използван не както трябва... Wink
много вярно sweating newsm10 newsm10 luvbed

# 110
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
17-20 см си е екстра, за каквато и да е употреба. 25 си е доста, по-често ти опира в сливиците и си е чиста лакомия. Пък за 10-15 какво да говорим Sick, ще се употребяваме ли или да вадя лупата?



Абе мацка ти поглеждала ли си колко са 15 см, та да ги търсиш с лупа, айде стига сте се изхвърляли, като ти влезе един 20 сантиметров  до край, сигурно ще опулиш ей такива  Shocked очи

Последна редакция: чт, 23 фев 2006, 10:46 от doniboni

Общи условия

Активация на акаунт