Хотел "Свети Спас" Велинград - някой ходил ли е?

  • 12 596
  • 8
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 727
http://spahotelsvetispas.com/ - това е сайтът на хотела. Изглежда ми хубав и излиза по-евтино от Гранд - хотела, в който сме свикнали да ходим. Обаче дали условията ще са същите newsm78
Интересува ме водата в детския басейн да е топла поне колкото в Гранд хотела, дали има условия за деца - в смисъл добра храна и забавления.
Ако някой е ходил моля да сподели  Praynig

# 1
  • Мнения: 5 370
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=392171.0

Тук са коментирани всякакви велинградски хотели, мисля, и Св Спас.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Благодаря! Сега ще погледна тази тема, интересно защо на търсачката нищо не излезе Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 674
Хубав е хотела! Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 727
МАРИЯНКАА, ти ходила ли си? Кога? Би ли споделила каква е водата в басейните, детски площадки има ли, стаите как са?

# 5
  • по света
  • Мнения: 1 587
Много е хубав,аз съм доволна.

# 6
  • Мнения: 58
Преди 2 дена се върнахме от там. Хигиената на басейна е под всякаква критика. Водата е ужасно мръсна, фугите за зеленясали. Всичко друго в хотела е супер, но все пак бяхме отишли да се покъпем, а влезнахме в басейна само веднъж.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Преди 2 дена се върнахме от там. Хигиената на басейна е под всякаква критика. Водата е ужасно мръсна, фугите за зеленясали. Всичко друго в хотела е супер, но все пак бяхме отишли да се покъпем, а влезнахме в басейна само веднъж.
Мисля, че го чистят всеки четвъртък. Веднъж отидохме в сряда и също беше мръсен. На следващия ден го изпразниха и почистваха с четки. До вечерта го напълниха. Но 1 ден хотелът остава без басейн, дори вечерта не можеше да се ползва, защото водата извира с темп. 60 градуса и просто се сварихме вътре, не можахме да изтърпим. Отварят прозорците да изстине по-бързо, тогава пък се пълни с оси ooooh! Там ходим вече само по празници - хотелът е по-пълен, съответно басейна е изчистен и храната на закуска незастояла и по-разнообразна.

# 8
  • Мнения: 25
Здравейте!
Какво мислите за блокмасата. Аз лично получих обрив и не мога да повярвам колко е некачествена храната в този хотел, претендиращ за 5 звезди... Да и басена можеше да е по-добър Wink но храната....  Иначе всичко е като на картинките Simple Smile е има някоя друга пукнатина, паднали плочици от басейна и др., но е чисто и персонала е мил... Защо такъв реномиран хотел не е изготвил и здравословно изхранване Sad

Общи условия

Активация на акаунт