Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 759 отговора
Попаднах на статия за новия хибриден лак на CND - SHELLAC. Както и при ноктопластиката се използва УВ лампа, но иначе самото лакиране е като при обикновен маникюр. И изобщо звучи доста примамливо - нанася се като лак, траен е като гел и се сваля за минути. В допълнение на това Shellac е хипоалергичен и не съдържа формоалдехид, толуол или DBP.
Да обменим информация за салони, в които използват тази новост и впечатления относно трайността, която обещават производител и вносител - 14 дни.
Цитирай

аз мога да отговоря като потребител.   HugПробвах Shellac - самият Шилак (без маникюра) отне около на маникюристката около 20 минути(лакирване, основи, + врмето за печене в лампата) и след това, о чудо, можех да пипам и да не се безпокоя за лака. беше напълно изсъхнал, без никакво време на сушеше, само общо около 8 минути под лампата-всеки палст го печеше. Имам чувстото че ми бяха бетонирали ноктите с лака!наистина страхотно усещане - да не се  безпокойш -ах да не го ударя, нараня, забеля.....
и най- голямата изненада: днес ми е 14 или 15 ден!откакто го сложих и НЯМА АБСОЛЮТНО НИКАКВА ДРАСКОТИНА или нараняване на нокътя, цветът е ярък(червен) и блястящ, не затъмнен както е с обикновените лакове.....
А аз съм домакиня, работя- това означва миене, пране, чистене, готвене, работа с компютър... определено това е моят лак. Имам чувстото,че ще издържи не 14 дни, а 24 !

Препоръчвам го го горещо! Като клиент -съм влюбена, въпреки че цената  е малко по-висока(30 лв ми взеха) ,но пък имам поддържам маникюр вече 2 седмици и веднага изсъхва.  Hug
Обаче не знам къде го има и къде го няма (салони) ..... Rolling Eyes май го няма на много места Sad

разбрах от него от Интернет,четох новини в един сайт Laughing

Ще се радвам да чуя и други мнения... Hug

Цитирай

Звучи интригуващо! А не се ли вижда като ти порасне нокъта? Съжалявам, ако е глупав въпросът, но никога не съм имала нито гел, нито нещо изкуствено на ноктите.
Цитирай

При мен специално нищо няма, то за 14 дни колко може да ти порасне нокътя newsm78, предполагам че повече от 20 дни сигурно вече се вижда , никога не съм имала лак 20 дни Very Happy
Но така или иначе дори нокътя да не порасне, самите кожички "избуяват" (при мен е така) и ще ми се наложи да отида на маникюрНо пак ще си сложа Шиалк.
 а ианче това си е лак, няма миризма -слага се като лак- само че се пече на лампа и става бетон! иначе няма никаква разлика от лак. Долкото разбрах от маникюристката е напълно безвредно, просто са събрали предимставата на лака(лесно нанасяне,  безвредно, лесно сваляне, без миризма) + тези на гела (и аз никога не съм слагала гел, само обикновен маникюр съм правила досега) - съхне много бързо и няма дефекти-напуквания, да се лющи,което е най страхотното!

Eто снимка от преди малко=Лак на 15 дни:

http://slancejam.snimka.bg/sveti-valentin/nokti.500497.18690719.big
Цитирай

Каква е цената на поставянето на този лак?
Цитирай

е че той моя лак не изглежда така и първия ден  smile3518
Много интересно.
ще чакам и други отзиви.

Запис. Peace
Цитирай

на мен ми взеха 30 лв , включва маникюр, Шилак и свалянето. 

ето намерих видео как се слага: Laughing

http://woman.---/video/play-74.html

Цитирай

Интересно, ако това е маникюр за 14-15 дни не си заслужава да се дадат 30 лева, защото за месец е 60 лева, а една поддръжка на гел е 30-35 лева и се прави на 3 седмици.
Цитирай

И аз искам повече инфо... маникюристката ми иска да си купи системата, но от фирмата вносител я задължавали да купи целия комплект, който според нея бил с не особено хубави цветове, някой може ли да покаже цветова гама  newsm78
Цитирай

Звучи прекрасно  Peace Но 60 лв. на месец са си множко  Rolling Eyes
Цитирай

Много съм доволна от Шилак.  newsm44
Ето това е цветовата гама, доколкото четох предлагат основните 12 цвята:

http://www.nailtechsupply.com/cart/index.php?main_page=index& … cPath=381_826_825

ChemistryLady, точно това е новото на Шилак  - обеденява предисмтвата на гела и лака. Както знаеш гелът се нанася бавно за около 60 минути, има миризма, а свалянето му е доста бавно, поне 30 минуту включва киснене, пилене....пък и не може постоянно да се ходи с гел Shocked, докато Шилак- (точно това му е както казват новото,) че е като гел, но са елиминирани тежките страни на гела-дългото слагане,миризмата, трудното махане,  пиленето,... Peace

вносител у нас  е Интеркозметика.

Цитирай

да сметнем: newsm78
Принципно , за да имаш хубав и поддържан маникюр (не просто лак)  всеки ден от месеца мам предвид-маникюр, кожички, лак) трябва да се ходи всяка седмица, защото:
кожичките растат за около 15-20 ден(при мен избуяват на 20тия ooooh!)
обикновеният лак държи около 4-5 дни(обелава се, чупи се нокът, особено на палеца, на третия ден е заминал Crying or Very sad)
т.е. 4 пъти по 20 лв = 80  на месец
а за Shellac: за мен на около 20-25 тия ден ще ходя- понеже днес ми е 16 ден и са ми все още супер,не е счупе, обелен, палеца е здрав Hug - 40 лв на месец
да не говорим,че в едниния случай губиш по 4-8 часа за ходене на маникюр, стоене за лак, а с Шилак- 2 пъти по 2-4 часа за ходене и стоене.
Това е в случай ,че искаме всеки ден да имаме перфектен маникюр.   ppp

за мен добре поддържаният маникюр е фетиш Embarassed. Ходя от 5 години на маникюр, но понеже все нямам време ходя 1 - най-много 2 пъти месечно, и имам лак за около 1 -2 седмици в месеца. Сега обаче ,след като открих Ши-лак и за сега е мой фаворит- вече 2 седмици и е супер,все едно вчера е сложен,  според мен без проблем ще издържи повече дни, тук проблемът идва заради кожичките, нуждата от маникюр и грижа  , не толкова лак...  Tired

На мненеи съм ,че 50-80 лв на месец са нормални(ако вземаш нормална заплата)  за месец да дадеш, за да изглежда добре-с  поддържан маникюр, направена коса. ..Ще се огранича от нещо друго(ще спестя от храна или излизане ) , но това е важно за самочувствието, и въобще да се чувстваш добре...
  newsm26
Цитирай

Моля, кажете в кои салони в София може да се пробва. Благодаря предварително!!
Цитирай

Може ли и за Бургас , случайно ако има салон с тази технология ... определено ми харесва!
Цитирай

И аз се интересувам къде в София правят маникюр с тези лакове  Blush
Цитирай

1-14 от 759 отговора