Анкетка

  • 3 030
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 497
Не зная дали имаме някаква статистика, но просто ми е любопитно какъв процент от българските мами раждат по естествен начин.

# 1
  • Мнения: 211
Гласувам, въпреки, че не съм в БГ. Имам ли право?

# 2
  • Мнения: 148
Няма как да гласувам, затова ще споделя:
Първия път - вагинално - беше леко раждане.
Втория път - секцио - срязаха ме по спешност, но ако не беше проблема щях да си родя пак нормално. Никога не съм искала планирано секцио.

# 3
  • Мнения: 364
Хммм, ами аз родих първото дете вагинално, а второто чрез секцио. Rolling Eyes Май няма как да гласувам! Sad

# 4
  • Мнения: 2 693
Вагинално. Бързо и лесно. Ако имах избор - пак бих родила така.

# 5
  • sofia
  • Мнения: 769
И двете деца родих вагинално, въпреки че с първто беше много тежко - 15 часа раждане с мнооого вътрешни и външни шевове.

# 6
  • Мнения: 1 497
Няма значение къде  живееш. Съжалявам, не бях предвидила, че има жени, които раждат и по 2-та начина и не съм го отразила в анкетата.

# 7
И аз вагинално и двата пъти. Секцио бих ползвала само ако се налага (ама това е друга тема Confused )

# 8
  • Мнения: 5 647
Родих си нормално, вагинално. Много бързо и много лесно и както доктора се изрази "Раждането за теб не е проблем".
 Laughing  Laughing  Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 786
Родих вагинално, много бързо (за 30 мин) и лесно.  Grinning  Grinning  Grinning

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Вагинално, бързо, лесно, с много бодър дух, и толкова се зарадвах, като ми сложиха мокрото голо бебе на корема, че бях готова ако трябва, да я родя още два пъти веднага!
А иначе можеш да добавиш още един отговор в анкетата май. Или не? Попитай Мамма, или я пусни наново.

# 11
  • Мнения: 216
Вагинално. Акушерката го описа, като раждане по учебник Grinning

# 12
  • Мнения: 229
Цитат на: Rali
Хммм, ами аз родих първото дете вагинално, а второто чрез секцио. Rolling Eyes Май няма как да гласувам! Sad

И аз така  Simple Smile само, че втория път бяха две бебчета

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
1. Вагинално
2. 1.Вагинално
2. 2. Спешно секцио

Следващото бих родила също вагинално.
При мен става бързо и леко.

# 14
  • Мнения: 2 006
И аз вагинално LaughingБез проблеми,е няколко 6ева Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт