Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Искам да ви попитам,предстоят ми редица изследвания,които трябва да направя,знаете ли дали са безплатни така както прегледите при условие че ми ги е назначил доктор,а не ги правя по собствено желание?Това което аз знам и дано не греша е че са безплатни.
Благодаря ви предварително.Дано съм задала правилно въпроса си.
Цитирай

Ottawa, Canada

Зависи къде в Канада си; какви са изследванията; къде ще ги правят. По принцип всичко е безплатно, ако е в рамките на приетото от касата. Допълнителни неща може да се правят с/у заплащане. Най-вероятно ще са безплатни.
Цитирай

Благодаря ти Лаура,
Аз живея в Торонто и става въпрос за изследвания за стерилитет -хормони,цветна снимка,спермограма,фоликуметрия и всички такива,които са нужни да се направят.Другата седмица имам час при моя доктор и той ще ми назначи съответните изследвания които са нужни.Надявам се изследванията за стерилитет да са безплатни,защото не ми се мисли за какви цени ще става въпрос иначе.
Цитирай

REGION OF PEEL, CANADA преди ВАРНА

Мисля, 4е вси4ко което си избройла се поема от държавата каса. Можеш да попиташ доктора си за по-сигурно, той най-добре ще ти обясни. Както Лаура ве4е ти е писала тук в Канада и по - то4но Онтерио по4ти вси4ко се поема от касата, освен зъболекар, пластика и о4ни доктори (но при о4ните имаш един безплатен преглед на 2 години, а за непълнолетни са безплатни).
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.