Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
30-44 от 158 отговора
Asinka най-после и аз разбрах как сте си изкарали на Бали Wink

стига бе - аз толкова разказвах на РД на Сашко Laughing Laughing Laughing
ама май не на теб  35 35 35
Цитирай

Асинка, напълни ми окото.. Hug
Цитирай

Asinkaблагодаря ти много ,че се включи.
Да питам за тези шофьори,50 евро е общо наема на кола с шофьор.Или е само за шофира?
Ще пробвам да видя ,какво ще кажат турците през Сингапур.
« Последна редакция: Вт., 18 Май 2010, 16:11 от еими »
Цитирай

Те шофьорите си вървят с колите  Laughing

Асинка, напълни ми окото.. Hug
радвам се, че има с какво Cool Wink
Цитирай

Забравих да кажа, че след Бали Зоо и плантацията за кафе ходихме до Вулкана Кинтамани и красивото езеро Батур които са живописно място за снимки. Peace
Цитирай

И такаааа,да дам отчет до къде стихнахме ....
Ще летим с Катарските авиолинии.Но има голям престой в Доха  Whistling
Голямо ли е летището и как да си уплатним времето?
Решихме да посетим само Бали ,където ще останем 11 нощувки.
Сега започва търсрнето на хотел.
Цитирай

Аз също се интересувам от дестинацията, но възможностите са да пътуваме края на август и началото на септември, максимумът ми е 7 нощувки 9 дни, за съжаление...

Цитирай

Привет на всички стари и нови познати!  Laughing

Пробутвам идеята за Бали плааахичко на мъжа ми от известно време и като че ли напоследък той я прие за своя.  Laughing Та, ако не ни мине котка път, към декември ще пътуваме.

Еими, вие за декември ли резервирахте? Аз предпочитам февруари, но дали е подходящо като сезон?  newsm78
Цитирай

Да декември ще пътуваме ,от 13 или 15 дек.
Решиме да ползваме бг фирма ,да ни резервира билетите и хотела.Защото цената,която ми дават за хотел не мога да е открия по евтино.
Февруари май е пика на дъждовния период.
Цитирай

Значи февруари отпада. Иначе и ние ще ползваме фирма за хотела и полета. Имам такъв въпрос, обаче: когато ходихме в Тайланд момичетата тук ме посъветваха да не си резервираме допълнителните екскурзии от Б-я, а на място. И действително излезе ни в пъти по-евтино. Важи ли същото и за Бали и има ли толкова много тур.агенции?
В екскурзията, която ни предлагат от бг фирмата има включени допълнителни турове, ето ги:
Kрасотата на Кинтамани – целодневен тур
Мистерията на Източен Бали - целодневен тур
Оле, Оле – полудневен тур
Незабравимият залез – полудневен тур
Магията на Северен Бали – целодневен тур

Как ви се струва? какво още не трябва да се пропуска?
Дадени са и няколко курорта за избор на хотел: Кута, Нуса Дуа, Семиняк, Джимбаран и Санур. Кой бихте препоръчали?
Май попрекалих с въпросите, моля за извинение! Embarassed bouquet
Цитирай

Значи февруари отпада. Иначе и ние ще ползваме фирма за хотела и полета. Имам такъв въпрос, обаче: когато ходихме в Тайланд момичетата тук ме посъветваха да не си резервираме допълнителните екскурзии от Б-я, а на място. И действително излезе ни в пъти по-евтино. Важи ли същото и за Бали и има ли толкова много тур.агенции?
Това е валидно за по цял свят, винаги на място и извън хотела всичко е поне 2пъти по евтино На Бали, както вече коментирахме по нагоре е прието да си наемеш шофьор за цял ден и те води по абсолютно същите маршрути, те са всеизвестни Wink при това без да се съобразяваш с група и може да спреш където пожелаеш по пътя
За хотелите зависи какво търсите, всички 5* са на Нуса Дуа, в Кута са много по евтини, Санур явно сега се заформя, като място с повече заведения и магазини, нещо като да  измества Кута, Семиняк не съм ходила, май беше и по-далече
Февруари се води дъждовен сезон, ама ние имахме 1/2 час топъл дъжд, 2пъти сме ходили все по това време февруари - март

Летището в Катар е много малко и може да си доплатите за Вип зоната, не помня точно как се казваше, за да може поне да си почивате иначе ще ви хванат лудите Smile
Цитирай

Много полезна темичка, ще я следя, и аз планирам да се поразходим до Бали.
Интересно е също така трябва ли някакви специални ваксини да се сложат преди пътуването? Малария, хепатит А и тн...
Цитирай

Специални ваксини не  са необходими. Peace
По въпроса за екскурзиите наемете си шофьор и той ще ви води където си поискате. От агенциите си вземи брошури с различните маршрути и просто си избери какво да посетите. Препоръчвам Джимбаран, вулкана Кинтамани, Бали ЗОО, посещение на оризищата.
Цитирай

Мен ме вълнува дали ако се позиционираме в Убуд, ще можем да си наемем шофьор за разходки в околностите?
Цитирай

Здравейте момичета!
Бяхме цялото семейство в Бали на нова 2008-09 година. Организирах билети сама, през Сингапурски авиолинии. Истанбул-Дубаи-Сингапур + Сингапур-Денпасар излезе 950 евро за възрастен и 680 за дете. Имайте в предвид че резервирах новогодишна почивка и в последния момент  Crazy
На място много агенции ,които организират екскурсии навсякъде. Имаме позната, която организира и хотела предварително и всичко останало, вече обсъждах ме на място.
Хотела на п-ов Нуса-дуа "Новотел беноа" 4 звезден, но много добър. Цената е 100 дол. на ден HB. Обядвах ме на плажа все някакви дивотии с ориз. Всяка вечер е тематична с кухня и съответни танци. Плажа е разкош! Следобед морето беше по коляно, затова детето се плацика до тъмно! Препоръчвам Нуса-дуа, защото е охраняема територия. Всеки път на влизане-излизане проверяваха колата и пасажири.
Бях бременна затова ми се разминаха невероятните им масажи  Sad Също така беше затворена подводницата.
Прививки никои не сме правили, а и на Бали няма малария. Пък има я на о.Ломбок, за който организират екзкурсии с корабче.
Бали е супер място за деца! НаШта беше в неописуем възторг да храни слон с банани, да пипне костенурка, папагал, да пикае от смях докато маймунките скачах по глава на майка й  Mr. Green И ние с мъжО се почуствах ме като малки деца!
Шопинг по време на НГ е невероятно сполучлив! Прибрахме се с пълни куфари, а и още чудеса дойдоха с кораб по-късно.
Не се притеснявайте да се пазарите за цени, това е нормално. Макар че, вече  го правят без особен ентузиазм. Аз пък бях прясна дошла от Египет , и добре усвоих нов вид спорт "пазарлък"  Laughing
На който му гледат снимки в фейса:

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000233973440

Пина, радвам се да те видя тук, че кречетало отдавно го няма  Peace

Имам расказ за всеки един ден, но е на  руски. Написах го ,за да не забравя и една малка подробност от невероятно пътуване. Този расказ лежи в един руски форум, не знам дали мога да публикувам линка тук.
Цитирай

30-44 от 158 отговора