Красивите турски актриси

  • 183 828
  • 722
  •   1
Отговори

Анкета

Коя от актрисите харесвате най-много?

Опции:

# 525
  • Мнения: 0
Ми как да е с перличката-перличката си е готина и тя,няма лошо Simple Smile

Ми тя и Берг си е младичка и има награди, какво лошо, че е трета. Тя също е готина.
Аз не виждам грозна артистка.

Аз също много харесвам Берг,но постоянното изтъкване на наградите и,на щастливото и семейство започна да омръзва,все пак помним последните 3,4 старници назад,а ако някой има проблем с паметта -да си каже Joy
За Берг лошо не мога да кажа,не съм толкова злобна,хубавото си е хубаво Simple Smile

# 526
  • Мнения: 127
Наградите за сериали ли са,или за игрални филми ?

Вие пък откъде знаете,че Берг е щастлива  newsm78

# 527
  • Мнения: 640
Добре ,а какво да пишем? Само за красотата на Туба?
Вие нали пишете непрекъснато. Какво лошо да научаваме и за други артистки. Аз не знаех за наградите на Шехерезада. Нека да са награди не бръчки и пъпки.
Не знаех и за Берен нищо, но сега знам доста. Нищо не се пише за Пелин незнам коя си, но явно е доста харесвана,защото в една анкета водеше накрая и на Туба.

# 528
  • Мнения: 640
Наградите за сериали ли са,или за игрални филми ?

Вие пък откъде знаете,че Берг е щастлива  newsm78

А от къде се  знае ,че Мурат е бил влюбен в Туба newsm78

# 529
  • Мнения: 9
Според мен туркините и по -точно тези в класацията до една са красиви (всяка по своему) Аз лично гласувах за Туба.

# 530
  • София
  • Мнения: 30 079
майкоооооооооо, още ли продължавате  ooooh!

# 531
  • Мнения: 127
http://www.speshno.info/tv_news.php?id=956

От начина на му на изпълнение на ролята.Халит също гледаше Берг опулено,но той нямаше какво да губи,та затова се ожениха.Но в момента не можете да знаете как им протича семейния живот.

# 532
  • Мнения: 0
pavlinaio,защо непрекъснато опонираш на всички?Човек не може спокойно да пусне пост тук и забелязвам,че само опонираш на постове на фенове на Туба ooooh! ooooh! ooooh!

# 533
  • Мнения: 0
Ми как да е с перличката-перличката си е готина и тя,няма лошо Simple Smile

Ми тя и Берг си е младичка и има награди, какво лошо, че е трета. Тя също е готина.
Аз не виждам грозна артистка.

Правилно!!!Няма грозни актриси Peace Има харесвани,по-харесвани и най-харесвани Simple Smile

# 534
  • София
  • Мнения: 30 079
я, да отдадем заслуженото на призовата тройка:

Туба Бюйюкюстюн - 103 (31.6%)
Бергюзар Корел    - 88 (27%)
Фахрие Евджен    - 23 (7.1%)




# 535
  • Мнения: 640
pavlinaio,защо непрекъснато опонираш на всички?Човек не може спокойно да пусне пост тук и забелязвам,че само опонираш на постове на фенове на Туба ooooh! ooooh! ooooh!

Трябва да се разберем- казваш ,че опонирам на всички. След това ,че опонирам на феновете на Туба. Не знам кое е вярното ,но опонирам само когато се изрече неистина.

За класирането съм съгласна.

# 536
  • Мнения: 510
Аз не съм много в час с наградите НА АКТРИСИТЕ.
Само ще кажа че те не са критерии за красотата им.
Сега ще оспамя темата за което се извинявам.Примера няма да е с жена, но нямам информация.Ще кажа че Брад Пит няма оскар ,но след ролята му в Легенди за страста е бил обевен за най красивия жив мъж на планетата.
Моля не се карайте.
Всяка си има фенове и достойнства ,но тук не е мястото да изпускате парата от напрегнатото ежедневие.
Гледайте ги и се наслаждавайте.

# 537
# 538
  • Мнения: 127
Само с гледане не става,нали трябва да им кажем за плюсовете и минусите.Наградите се дават за игра,не за красота.Те да не ги избират за Плейбой списание  Laughing
 Играта ще дойде с опита,с по вече ангажименти,а ако е съчетана и с красота  Hug нема лошо.по добре за нас,зрителите.На никой не му се гледат орунгели.
Сещам се за Мерийл Стрийп и Глен Клоуз--перфектни артистки ,но като жени има какво да се желае.

# 539

Общи условия

Активация на акаунт