Красивите турски актриси

  • 183 823
  • 722
  •   1
Отговори

Анкета

Коя от актрисите харесвате най-много?

Опции:

# 570
  • Мнения: 0
Cansu Dere/Джансу Дере

# 571
# 572
# 573
  • София
  • Мнения: 6 219
Добър ви ден момичета!
С доста страх влизам в темата след разразилите се полемики, но чак сега я видах и имам време да драсна някой ред.
Много ми харесва темата и правя запис тук, за да следя някакви интересни факти и събития от живота на турските актриси (по-интересни са ми от холивудските)
 
За да не стават бели да си кажа кои сериали съм гледала - Аси, Генджо, Перла, Любов и наказание, Езел, Да върнеш времето назад, Мелодията, Незабравима, Любов назаем, Малки жени (гледала съм и няколко филма). Мнението ми за актрисите е САМО на базата на тези филми и е за актриси от тях.


Първо да си кажа - мсички ми се струват страшно красиви, защото като цяло в турските филми тунинга (чужди гърди, зъби, нокти, коси...) не е на мода и не е решаващ (за щастие на зрителя).


Много ви е трудно да ги класирам, защото са много различни - и като реални типажи жени и героините им. Все пак темата е за красотата им та за това ще си пусна мнението само относно красотата им.
В анкетата гласувах за Айча Варлаер - Пънар от Перла (там я ххаресвах много повече от Инджи), а в Любов Назаем  е въплащение на моето мнение за красива жена. На нея бих дала 10 т.
Седеф Авчъ (играе Бахар в Езел, и Заедно с Къванч в Менекше и Халил, не съм сегурна за името. на нея бих дала 6 т.  
с 3 т. - Лейля от Мелодията на сърцето (не и запомних името, но играе и в Любов назаем). Тази жена за мен изглежда много различно, красотата и е много нестандартна.

Други красавици са ми: Лейля от "Аси", Йозге и Панар от "Генджо".

Извинявам се за дългия пост и ви пожелавам много положителни емоции и слънчево настроение.   Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny

# 574
  • Мнения: 0
Имаме 2 актриси,които се борят за третото място,и двете достойни Peace

Айча Варлъер: 24
Фахрие Евджен: 24


# 575
# 576
  • София
  • Мнения: 30 079
коя акриса играе Аслъ в Листопад? Много е хубава  Peace

# 577
  • Мнения: 8 299
коя акриса играе Аслъ в Листопад? Много е хубава  Peace
Burcu Özkanca Günay
(не знам как се пише на български)



# 578
  • София
  • Мнения: 30 079
мн е сладка  Peace

# 579
  • Мнения: 0

Да,много е сладка,но ролята и не мо допада много.Богаташко момиченце,което задържа Левент заради влиятелността и парите си Peace

# 580
  • София
  • Мнения: 30 079

Да,много е сладка,но ролята и не мо допада много.Богаташко момиченце,което задържа Левент заради влиятелността и парите си Peace

за ролята съм съгласна  Peace

# 581
  • Мнения: 13
На мен Zeynep Beşerler много ми харесва, играе Надя в ЛиН, извинете ме ако я има вече


# 582
  • Мнения: 0


А тук в "Под липите"

# 583
  • Мнения: 0
Леле майко мила,в тази тема е станало"мазало".Явно българите умираме да спориме.Тук за актриси си избождаме очите,в живота за СДС-БСП/ЦСКА-ЛЕВСКИ....
Турските сериали са много добри-повечето!За актрисите и по-рано бях казала-почти всичките,да не кажа всичките СА МНОГО ТАЛАНТЛИВИ!Стараят се и играят добре!Красотата е относително нещо!А и най-голямата красавица има недостатъци,ако тръгнеш да ги търсиш/зъби,глезени,пъпки,гърди  Joy/
 
 В Туба харесвам непринуденото и държание и чар.В ролята на Аси ме грабна много!От визията и не харесвам само глезените.
 За визията на Бергюзар нямам никакви забележки!Перфектна!В ролята на Шехерезада бе неотразима!Не харесвам леко надменното и държание!
 Джейда/Бенну от 1001 нощ/е много сладка,с невероятно позитивно излъчване,естествена и непринудена!Малко е пълничка,което не е кой знае каква болка за умиране!
 Седеф от Листопад/който не следя много/ми прилича на Джулия Робърдс.Много нежна и ефирна.
 Айча/от Перла и Да върнеш времето../ме впечатли с двете коренно различни образи,които съумя да изиграе,като визия не я харесвам особенно!Стои ми някак анемична и бледа!Като фигура е добре сложена!

Повече няма да изреждам!Пак искам да кажа,че работата си я вършат много добре!Сега кой красив,кой грозен,кой скромен,кой надменен,кой скандален,няма особенно голямо значение!Важното е,че ни радват с играта си от екрана!Лек ден на всички!

# 584
  • София
  • Мнения: 5 334
Бурджу Йозканджа Гюнай е на български името й. Много естествена и сладка - прави сте. Heart Eyes
Ето една друга красавица - Синем Кобал. Много сладичка и непринудена:
Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт