Красивите турски актриси

  • 183 822
  • 722
  •   1
Отговори

Анкета

Коя от актрисите харесвате най-много?

Опции:

# 540
  • Мнения: 640
Друго си е да гледаш хубавици . Най- добре е красотата да е съчетана с талант.
Много красиви момичета са останали някъде по пътя , а са продължили талантливите и не толкова красиви.
Вчера лин ни показа някои от тях. Joy Joy Joy

# 541
  • Мнения: 0
 

много е чаровна

# 542
  • Мнения: 127
beauty~  ей тоя котарак го бях забравила  Laughing Харесвах ги с Лейля,когато ходеха на прием и тя беше гримирана доста добре.Помните ли Али раза когато казваше думите--моята пъстроока,пустинна сърна.Имах чувството ,че са точно за нея думите  Hug

Даже Лейля има по хубаво дупе от Неджля  Laughing

# 543
  • Мнения: 0


Лин ,дупетата не съм забелязала hahaha но и двете имат по няколко излишни килограми

# 544
  • Мнения: 127



Виж го,ще ти хареса  Laughing

# 545
  • Мнения: 2
http://www.speshno.info/tv_news.php?id=956

От начина на му на изпълнение на ролята.Халит също гледаше Берг опулено,но той нямаше какво да губи,та затова се ожениха.Но в момента не можете да знаете как им протича семейния живот.
Вие пък откъде знаете,че Берг е щастлива  newsm78


Заради любовта, голямата, единствената, която човек може и да не срещне в живота си Халит се разведе, загуби и дете. С Берг преживяха много трудни моменти. Те си знаят какво им е било под натиска на закостенялото обществено мнение, но намериха сили да се изправят срещу него и да бъдат заедно. А че са щастливи и то много щастливи личи от всяка една тяхна снимка, интервю и участие в предавания.






Щастие и любов лъха от всяка тяхна фибра!!!

Последна редакция: нд, 23 май 2010, 22:04 от kakan

# 546
# 547
  • Мнения: 0
Ханде Сорал

# 548
# 549
  • Мнения: 127
В интервю за турската преса Бергюзер Корел признава, че има сърдечна връзка с другата звезда от сериала - Халит Ергенч, който е в ролята на Онур. Тя се породила не по време на снимките, а през 2008 г., когато двамата с компания приятели пътували до Париж.

Аз пък си мислех,че са се залюбили по време на филма  newsm78 а те били палавници преди това Laughing



Седа много ми харесва в главата ,но в тялото не.Интересна е.





Последна редакция: нд, 23 май 2010, 21:05 от лин

# 550
  • Мнения: 457
През 2008 все още се снима сериалът!  Снимките приключават май 2009!

# 551
# 552
# 553
# 554

Общи условия

Активация на акаунт