харесва ли Ви да говорите мърсотии или ви отвращава само като ги чуете

  • 2 286
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
И между другото обичам да говоря завоалирано, с подтекст! Обожавам защото това според мен развива въображението и човек вижда и чувства нещата не плоско, а обемно Wink
Обичам закачки и шеги, обичам да говоря за секса, защото повечето хора не умеят, а пътя към истината се ражда в спора /но не и в такъв какъвто се заформи тук/. Обичам и известна доза перверзност, или по-скоро еротика - зависи с кви мерки мериш!

# 16
  • Мнения: 9 901
а защо пускаш три поста един след друг ? Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 17
Всеки от вас има право , но важното е да се разбере 4е това е тема и не задължава никой с мнение. Ако не я харесвате ок не мисля 4е е нужно да се дава отговор ,но само по себеси се вижда 4е има интерес и хората ,които пускат мнение е важно да се за4итат от колегиална гледна то4ка ,а относно това 4е е на ли4на основа да така е не ме кефи да се държат с мен и с други хора с пренебрежение и то хора, които нямат никакво право и да се дава мнение по адрес на хора без да ги познаваш. Това най-малкото е просташко това е ваше право моми4ета но знайте 4е е и вашата визитка за пред другите хора хубавото е 4е сте една шепа и такива като вас има навсякъде но по важното е да не се обръща внимание на вас и на такива ,катовас.Затова с това си мнение искам да сложа край на този спор от моя срана Нека дадем на тези които искат да се изкажат право да го направят без да ги ангажираме с ли4ни работи . Надявам се 4е ще оважите желанието ми като 4овека който е пуснал темата . Peace Hug bowuu

# 18
  • Мнения: 272
аз пък д питам
тоя подфорум не се ли казваше ТАТКОВЦИ

 Peace Peace Peace

# 19
# 20
  • Мнения: 6 155
И между другото обичам да говоря завоалирано, с подтекст! Обожавам защото това според мен развива въображението и човек вижда и чувства нещата не плоско, а обемно Wink
Обичам закачки и шеги, обичам да говоря за секса, защото повечето хора не умеят, а пътя към истината се ражда в спора /но не и в такъв какъвто се заформи тук/. Обичам и известна доза перверзност, или по-скоро еротика - зависи с кви мерки мериш!

 newsm10 И аз така  smile3503

# 21
  • Мнения: 154
Абе що човека да не си пита за квото си иска????
Ако стара съфорумка пусне нещо от сорта на "здравей аз все още съм във форума" всички пляскате с ръце и викате "еййй колко си умна"
А тук щото един нов член е пуснал нещо дето не ви е интересно - давай да го оплюем
Абе нещо кво ви става???? от времето от що ли?
М-да, тъй си е . А относно мръсотийките, предпочитам ги на уше и на приглушено осветление. Иначе съм си светица и ме е срам Embarassed

# 22
  • София
  • Мнения: 11 114
Всеки от вас има право , но важното е да се разбере 4е това е тема и не задължава никой с мнение. Ако не я харесвате ок не мисля 4е е нужно да се дава отговор ,но само по себеси се вижда 4е има интерес и хората ,които пускат мнение е важно да се за4итат от колегиална гледна то4ка ,а относно това 4е е на ли4на основа да така е не ме кефи да се държат с мен и с други хора с пренебрежение и то хора, които нямат никакво право и да се дава мнение по адрес на хора без да ги познаваш. Това най-малкото е просташко това е ваше право моми4ета но знайте 4е е и вашата визитка за пред другите хора хубавото е 4е сте една шепа и такива като вас има навсякъде но по важното е да не се обръща внимание на вас и на такива ,катовас.Затова с това си мнение искам да сложа край на този спор от моя срана Нека дадем на тези които искат да се изкажат право да го направят без да ги ангажираме с ли4ни работи . Надявам се 4е ще оважите желанието ми като 4овека който е пуснал темата . Peace Hug bowuu


Не е лошо да спазваш съветите, които даваш !
Не давай определения за хора които НЕ ПОЗНАВАШ ! Naughty
И къде са мненията по нечий адрес ? #Crazy

Успех  Peace

# 23
  • Мнения: 1 809
а защо пускаш три поста един след друг ? Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Taka се правят повече публикации   Joy
Може би и ние трябва така да правим  newsm78 иначе скоро няма да стигна 2000 мнения  Rolling Eyes

# 24
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ами цапната съм си в устата.....говоря какви ли не щуротии. Предпочитам като искам да кажа нещо да го направя, а не да говоря с недомлъвки пък другите да се сещат или да гадаят. Е, самоцензурирам се в определени ситуации, но съм на мнения, че думите са измислени за да се използват. Баш мръснишки изрази от време на време може и да се чуят от мен /в по-тесен кръг от хора/, но в повечето случаи ги замествам с леко променени думички. " Дреме ми на клатура", "Готина фтичка", " Ще се кексиме ли"...и още куп простотии от този род!

# 25
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Има достатъчно добри начини да се говори за секс абсолютно неангажиращо и ако това е направено със закачка, с чувство за хумор, а защо не и с финес, тогава няма от какво да се отвращавам. Мръсотиите са си повече специалитет на мъжете, свикнали сме обикновено да пропущаме покрай ушите си много цветущи попържни, които в някои случаи истински ме отвращават, но и на мен ми се е случвало  да благославям някого.
 А всъщност за какви точно мръсотии става въпрос? В леглото ги понасям и абсолютно натурални Embarassed

# 26
  • Мнения: 2 672
за зака4ливите перверзни, двусмислени неща, които хората използват в разговор.Та се питам ,а питам и Вас харесвате ли тези двусмислени и зака4ливи изрази в един разговор или ви дразни това 4е хората използват двусмислици за да кажат нещо

зависи от кой са и на какъв кеф съм , но обикновенно мога да ги слушам Wink но до харесване....не особено

Общи условия

Активация на акаунт