Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-2 от 2 отговора

София

Здравейте!

Искам да попитам за съвет относно сайтове, от които могат безплатно да се свалят известни сериали?
Т.к. за мен Замунда и Арена не са опция в момента (живея извън България), затова питам и за съвет.

Знам за 1 голям сайт - www.flickpeek.com - но там се изисква да се регистрира човек в отделен сайт, за да сваля и уж е безплатно, но искат да си сложа данните на кредитната карта, а това ме съмнява малко, затова се отказах.

Друг, за който знам е www.freetvshowsandmovies.com  - там обаче се иска да се попълни някакво проучване, за да се даде достъп до сайта, а оттам да си даде и телефона човек и т.н. - пак много съмнително.

Кажете за някой проверен и наистина безплатен, без подобни хватки като тези!! 
Благодаря предварително!!   Hug
Цитирай

в морето до колене

Има един много лесен за опериране - http://eztv.it/
На заглавната страница всичко излиза по дати и часове, освен това може да се търси по заглавие. Архивът им е доста добър и качват най-популярните неща. Аз лично в последно време почти на 90% тегля оттам.
А като закриха mininova преди време, около седмица бях в траур  Wink - после се прехвърлих в http://www.monova.org/confirmed.php?id=8
Тук е важно да прескочиш първата подборка – мисля, че в нея са именно платени публикации... но като минеш надолу има също голяма таблица, в която всичко излиза по дати. Ъплоудърите са много и всякакви. Не винаги са читави линковете, но ако си търсиш такива, които са боядисани в зеленичко и с повечко сийд – ще се получи. И от другите има доста работещи, но се иска повече търсене. Същият сайт има и кино-секция, в която също съм намирала интересни неща.
Надявам се да съм помогнала.
Цитирай

София

Hug   Страхотно!  Мерси много!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-2 от 2 отговора