Molia pomognete da si izbera pediatar!

  • 637
  • 6
  •   1
Отговори
Mili maicheta,
Nadiavam se da ne barkam miastoto, kadeto triabva da zadam vaprosa si, no raz4itam na vasheto sadeistvie.
Termina mi nablijava, a az ne sam nikak orientirana kam koi pediatar da se obarna.
Jiveya v Zapaden park i kvartalat e nov za men. Mojete li da mi preporachate dobar pediatar v 3-ta gradska?Predvaritelno blagodaria.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 526
Здрасти Ива,за съжаление в 3 градска и 10 поликлиника не познавам педиатрите и не мога да препоръчам никой.Ако раждаш в Тина Киркова може да се уговориш с някоя от педиатърките,които са в детското отделение-те работят със зравната каса.Казвали са ми,че д-р Детелина Стоичкова е добър педиатър, но ти все пак събери и други мнения и наистина е хубаво да те е близо до вкъщи.
Успех и всичко да мине,както трябва! Simple Smile Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 190
За педиатър в момента не мога да ти препоръчам, но в сряда ще ти кажа. Работя в трета градска и ще попитам за добър лекар. а по отношение на това къде ще раждаш не ти препоръчвам Тина Киркова, славата и е лоша още от едно време, а и контингента не и е от най-прекрасните - филиповци и факултета са най-честите и пациенти. Е това е моето лично мнение естественно. Ако искаш потърси ме в сряда на ICQ-то да ти кажа какво са ми препоръчали.

# 3
  • Мнения: 972
Аз мога да ти препоръчам д-р Коева от 3-та градска.
Много съм доволна.

# 4
  • София
  • Мнения: 418
Тина Киркова, славата и е лоша още от едно време, а и контингента не и е от най-прекрасните - филиповци и факултета са най-честите и пациенти.

Не знам от кое едно време славата й е лоша, но ако попрочетеш форумите, това в момента е най-препоръчваната клиника в София. И единствената държавна, която влага пари да се рекламира. А за ромското представителство - ако не си забелязала, точно те винаги избират най-добрите места и за лечение, и за живеене. В кръвта им е. И в Майчин дом и Шейново са си доста. Май само Св. Анна им е далечко.

# 5
  • Мнения: 972
И аз раждах в Св.Анна. Наистина има си контингент, но болницата е добра.
След всичките ремонти, които и направиха.
А политиката към персонала е - ако има 3 оплаквания срещу някой, излита.

# 6
  • София
  • Мнения: 418
Да уточня, аз раждах в Св. София, бивша Тина Киркова. Да не говорим, че преди това лежах почти два месеца в Патологията на същата клиника. Доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт