«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

»скам бебе
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-7 от 7 отговора

ћнени€: 6
 «дравейте!
  акви са признаците на цветната бременост??? newsm78 newsm78 newsm78
÷итирай

—офи€

ћнени€: 11 756
Ќе пускай една и съща тема на н€коко места.
„етем навс€къде, а и да не е така - винаги н€кой ще ти отговори.
Smile
÷итирай

ћнени€: 3
«др, мами...бих искала да ви задам 1 въпросче..“ъй като съм едва на 20 и не съм на€сно много с нещата, над€вам се да ми помогнете. “ъй като имам болезнена менструаци€, генеколожка ми изписа противозачатъчни, почнах да ги пи€, това ми е 1€ месец. ÷икълът ми е сравнително редовен и трае не повече от 5, максимум 6 дена, но този месец не е така...преди 10 дена ми свърши, а все още продължава да ми капи, пон€кога по 2-3 капки, пон€кога повече, но всеки ден и то не нормална кръв, а н€каква мн тъмна, каф€ва....«а 1 път ми се случва. ћоже ли това да е от противозачатъчните, все пак 10 дена...не е новмално. ј пиша в тази тема, тъй като последни€ път когато правих секс презерватива се скъса и уж всичко беше наред, ама сега малко се стреснах, защото и не ми и течеше много...а и ми е мн отпаднало и посто€нно ми е подуто коремчето, от вр на вр ми се гади...ћол€ ви пишете мнени€, благодар€ много Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 9 681
¬ първите 1-2 месеца от приема може да се получи зацапване заради хормоните. Ќо все пак се консултирай с лекар. ѕила съм противозачатъчни дълги години и никога не съм имала зацапване или кървене извън цикъл, но това е строго индивидуално.
÷итирай

ћнени€: 50
Ќай добре се обади на докторката да те погледне .ўе си по спокойна .
÷итирай

ћнени€: 1
«дравей те мами искам да ¬и задам едно въпрос че..ћ÷ ми е редовен и болезнен и ми трае 6 дена,но от три месеца ми е само 2 дена и не е толкова обилен както обикновено+ това ми се вие св€т и ми се гади може ли да карам цветна бременност...
÷итирай

ћнени€: 102
«дравей те мами искам да ¬и задам едно въпрос че..ћ÷ ми е редовен и болезнен и ми трае 6 дена,но от три месеца ми е само 2 дена и не е толкова обилен както обикновено+ това ми се вие св€т и ми се гади може ли да карам цветна бременност...

Ќаправи си тест за бременност и ще разбереш.  smile
÷итирай

ћнени€: 491
ћомичета всичко който се съмн€ват в това че са бременни да отидат на лекар и да си направ€т н€кой изследвани€ които са необходими за да се определи патологична бременност ли е или е нещо друго . ървене от матката което е неправилно може да значи много неща. kyllmg
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-7 от 7 отговора